Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд смартфона Xiaomi Redmi Note 3 Pro

  1. Комплектація
  2. Дизайн і зручність використання
  3. дисплей
  4. Апаратна платформа і продуктивність
  5. Операційна система і оболонка
  6. Дзвінки, мультимедіа
  7. Час роботи
  8. Камера

З'явився не так давно смартфон Redmi Note 3 виявився вельми вдалою моделлю і помітним кроком вперед в порівнянні з другим «ноутом» (див

З'явився не так давно смартфон Redmi Note 3 виявився вельми вдалою моделлю і помітним кроком вперед в порівнянні з другим «ноутом» (див. наш огляд ), Проте Xiaomi вирішила не зупинятися на досягнутому і випустила його поліпшену версію - Redmi Note 3 Pro.


Смартфон надано магазином Xiaomi.ua

Комплектація

Смартфон поставляється в невеликій коробці з щільного білого картону, в якій також можна виявити зарядний пристрій, USB-кабель і скріпку для вилучення лотка SIM-карти. На коробці немає ніяких розпізнавальних знаків, що всередині знаходиться саме Pro-версія смартфона - він всюди позначений як Note 3, і лише в характеристиках чіпсета на зворотному боці, серед маси ієрогліфів, можна побачити число 650 - вказує на те, що це саме Note 3 Pro, на базі Snapdragon 650.

Дизайн і зручність використання

Зовні Redmi Note 3 Pro нічим не відрізняється від Redmi Note 3 - ця модель також доступна в трьох різних кольорах (у нас на тесті побувала Gold-версія), з нерозбірним металевим корпусом (ззаду зверху і знизу є тонкі пластикові вставки, за кольором і фактурою практично не відрізняються від основного металу, які потрібні для нормальної роботи антен).

На верхній грані розташовані роз'єм для підключення гарнітури, мікрофон шумозаглушення і інфрачервоний порт, на нижній - основний мікрофон і порт micro-USB. На лівій бічній грані знаходиться слот для SIM-карт, на правій - кнопка включення і гойдалка гучності. Системні кнопки - сенсорні, нанесені на корпус і не «від'їдає» місце на екрані.

Ззаду ми бачимо об'єктив основної камери, спалах і сканер відбитків пальців, ні один з цих елементів не виступає за межі корпусу.

Завдяки нерозбірну корпусу смартфон відчувається монолітним пристроєм, домогтися від нього скрипів або люфту окремих елементів практично неможливо. У плані ергономіки він нічим особливим не вирізняється з-поміж інших моделей з аналогічною діагоналлю, завдяки згладженим кутам і відсутності гладких слизьких елементів в руці лежить нормально, не прослизає і не врізається в долоню.

дисплей

У смартфоні використовується IPS-екран діагоналлю 5.5 дюймів і роздільною здатністю 1080 × 1920 пікселів, матрицю прикриває захисне скло з олеофобним покриттям. Судячи з результатів тестів, в даному екземплярі екран трохи гірше, ніж в який побував у нас в редакції раніше Note 3 і трохи краще - ніж у Note 2 , Однак відмінності несуттєві і цілком можуть бути обумовлені відмінностями між різними партіями екранів, що використовувалися виробником.

Дисплей демонструє досить якісне, хоч і злегка холоднувато, зображення (втім, температуру можна легко відрегулювати в настройках), з хорошими кутами огляду і природними квітами. Максимальна яскравість могла б бути трохи більше (~ 400 кд / м²), контрастність ж типова для IPS-матриці.

Апаратна платформа і продуктивність

Одне з основних відмінностей Note 3 Pro від Note 3 - новий чіпсет; Pro-версія заснована на Qualcomm Snapdragon 650, тоді як в Note 3 використовувався той же восьміядерний чіп MediaTek Helio X10, що і в його попередника, Note 2. У Snapdragon 650 використовується 64-бітний шестиядерний процесор (2 продуктивних ядра - Cortex-A72 1.8 ГГц і 4 енергоефективних - Cortex-A53 1.4 ГГц), за обробку відео відповідає GPU Adreno 510. в нашому розпорядженні був екземпляр з 2 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ внутрішньої сховища, також у продажу доступна старша модель з 3 ГБ і 32 ГБ, відповідно .

У нашій тестовій лабораторії ще не було пристроїв на базі Snapdragon 650, тим цікавіше було познайомитися з цим смартфоном. У тестах на продуктивність він продемонстрував дуже хороші, як для свого класу, результати і без особливих проблем обійшов Note 3 на Helio X10 у всіх бенчмарках, крім многоядерного тесту в Geekbench. Відповідно, ніяких питань до плавності інтерфейсу або продуктивності апарату в іграх у нас не виникло.

Порівняння з результатами Note 3 в деяких бенчмарках:

Note 3Note 3 Pro

AnTuTu 52321 74453 PCMark 4092 5184 GeekBench (single-core) 807 тисячі чотиреста вісімдесят три GeekBench (multi-core) 4563 3455

Як і Note 3, дана модель оснащується сканером відбитків пальців, по відчуттях - аналогічним, що і у попередниці. Розпізнавання відбувається досить швидко, не довше напівсекунди, іноді (якщо «криво» прикласти палець) воно може не спрацювати, але буває це нечасто і з вини користувача, а не апарату.

Операційна система і оболонка

Апарат працює під управлінням ОС Android 5.1.1, доповнений фірмовою оболонкою MIUI 7.1. Прошивка тут глобальна, в ній спочатку доступні всі мови інтерфейсу і сервіси Google - так що користувачеві не доведеться перейматися самостійної перепрошивкой апарату відразу після його покупки. Це ще одна відмінність Note 3 Pro від простого Note 3, останній випускається саме з китайської MIUI і після покупки смартфон доводиться перепрошивати. Докладно зупинятися на особливостях останньої версії MIUI в цьому матеріалі ми не будемо, оболонку розглянемо в огляді Xiaomi Mi 5.

Дзвінки, мультимедіа

Note 3 Pro, як і Note 3 - двухсімочний апарат, але якщо в попередню модель можна було встановити 2 карти формату Micro-SIM, то в Pro слот розрахований на одну Micro-SIM і одну Nano-SIM (замість якої можна використовувати карту пам'яті microSD ).

В іншому ж особливих відмінностей від звичайного Note 3 не спостерігається - радіомодуль тут один, обидві SIM-карти можуть працювати в мережах 3G і 4G, для кожної карти можна встановити свою мелодію вхідного дзвінка і т.д. У розмовного динаміка хороший запас гучності, голос співрозмовника без проблем можна розібрати навіть в досить шумному оточенні, викличний динамік також гучний і досить якісний, пропустити дзвінок досить складно. «Музичні» здатності апарату на середньому рівні, нічого видатного почути не вдалося - музику на ньому слухати можна, однак любителям якісного звуку краще все-таки пошукати більш «меломанським» апарат.

Час роботи

Як і в Note 3, в Pro-версії встановлений незнімний акумулятор ємністю 4000 мАг. При цьому час роботи, яке і у попередньої моделі було досить довгим, тут виявилося ще довше - на 2.5 години в «бата» тесті PCMark і на 3 години - в Geekbench 3. У повсякденній експлуатації реальний час життя смартфона, зрозуміло, буде сильно залежати від ступеня навантаження, однак якщо на ньому не грати весь день поспіль, то цілком можна розраховувати на впевнені дві доби.

Камера

Основна камера отримала «апгрейд» - замість 13-мегапіксельною (f2.2) з Note 3 тут використовується 16-мегапіксельна (f2.0). Також є двухтоновий світлодіодний спалах і фазовий автофокус.

З новим модулем камери якість знімків стало вище (дещо покращилася деталізація, динамічний діапазон став трохи ширше), але все ще залишається на середньому рівні. Так, у знімків як і раніше не все добре з деталізацією (навіть при яскравому освітленні, не кажучи вже про напівтемряві або зйомці в приміщенні), баланс білого не завжди відпрацьовує точно, на фото може спостерігатися легкий рожевий відтінок. При недостатньому освітленні камера фокусується помітно довше, при цьому очікувано знижується деталізація плюс може з'явитися «шевеленка», тому в таких умовах для надійності варто робити по 3-4 кадри поспіль.

Режим HDR працює здебільшого коректно і допомагає «витягнути» інформацію з тіней (які на контрастних знімках у цієї камери часто виявляються «завалені»). Крім того, з його допомогою можна зробити більш-менш прийнятний кадр при контровому освітленні, в якому (особливо при зйомці зовсім проти сонця) все темні об'єкти при звичайній зйомці перетворюються просто в чорні силуети. Якщо ж у сцени немає яскраво вираженого перепаду по освітленості, то застосовувати цей режим ми б не радили, оскільки в такому випадку кадр, швидше за все, вийде бляклим, з надто висвітленим тінями. Як і у більшості інших бачених нами смартфони камер, HDR у Note 3 Pro нездатний врятувати надто яскраві ділянки - засвітки на них виявляються такими ж, як і в звичайному режимі зйомки.

Приклади знімків з HDR (зліва звичайний режим, праворуч - HDR):

Тестові знімки (остання пара - при слабкому освітленні):

Редакція дякує магазин Xiaomi.ua за наданий для тестування смартфон

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика