Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд смартфона OnePlus 3T: практично ідеал

  1. Технічні характеристики
  2. Комплект поставки
  3. Зовнішній вигляд, ергономіка, сканер відбитків пальців
  4. дисплей
  5. Операційна система і оболонка
  6. апаратна платформа
  7. Комунікації і мультимедіа
  8. автономність
  9. камери
  10. підсумки
  11. Що сподобалось:
  12. Що не сподобалося:

У червні 2016 року молодий китайський виробник смартфонів OnePlus після невдалого торішнього флагмана випустив свою третю топове пристрій

У червні 2016 року молодий китайський виробник смартфонів OnePlus після невдалого торішнього флагмана випустив свою третю топове пристрій. Щодо недорогий смартфон з відмінним зовнішнім виглядом, якісним AMOLED-екраном і завидною ігровий продуктивністю відразу знайшов своїх шанувальників. Через півроку OnePlus вирішив випустити оновлену модель, яка буде відповідати топовим моделям конкурентів. І тут компанія пішла по шляху Apple, яка експлуатує дизайн пристроїв і випускає оновлені моделі з новим залізом в старому корпусі. Чи так це добре? Розглянемо цю ситуацію на прикладі OnePlus 3T.

Технічні характеристики

Екран:

5.5-дюймовий AMOLED дисплей з FullHD (1920 x 1080) дозволом; захисне скло Corning Gorilla Glass 4 Матеріали корпусу: задник з анодованого алюмінію з мінімальними пластиковими розділювачами зверху і знизу Кольори: Gunmetal (темно-сірий), Soft Gold (золотий, тільки версія з 64 ГБ ПЗУ) Процесор:

чотирьохядерний Qualcomm Snapdragon 821 (64 біт, архітектура Kryo, 14 нм техпроцес); два ядра працюють на частоті 2,35 ГГц, два інших на 1,6 ГГц

Графіка:

Adreno 530 (624 МГц) Операційна система: HydrogenOS (китайська версія) / OxygenOS (Європа і США) на базі Android 7 Nougat Оперативна пам'ять: 6 ГБ (LPDDR4) Пам'ять користувача: 64 ГБ / 128 ГБ (UFS 2.0) Камера: 16 МП (діафрагма f / 2.0), сенсор Sony IMX298 (1 / 2.8 "), фазовий автофокус, оптична стабілізація, світлодіодний спалах, запис 4К відео (30 к / с); фронтальна камера 16 МП без автофокуса, Samsung 3P8SP, діафрагма f / 2.0, запис FullHD відео Підтримка мереж *:

GSM / EDGE (850/900/1800 / 1900MHz), CDMA EVDO: BC0, WCDMA (850/900/1900 / 2100MHz), TD-SCDMA (Band 34/39), FDD-LTE (Band 1/3/5 / 7/8), TDD-LTE (Band 38/39/40/41), два слоти під карти nanoSIM, радіомодуль один

Бездротові технології:

Wi-Fi 802.11 a / b / g / n / ac (двохдіапазонний: 2.4 і 5 ГГц), Bluetooth 4.2 (LE), GPS / GLONASS / BDS, підтримка A-GPS, NFC Датчики: сканер відбитків пальців, акселерометр , датчик Холла, гіроскоп, цифровий компас, відстані і освітленості Додатково: USB 2.0 Type-C порт з підтримкою USB-OTG, швидка зарядка за технологією Dash Charge (струмом до 4 А), індикаторний світлодіод Акумулятор 3400 мА * год, незнімний Комплект поставки: блок живлення (5 В 4 А), USB-кабель, скріпка для вилучення лотка, інструкція; на дисплей крім транспортировочной встановлена захисна плівка для повсякденного використання Розміри: 152.7 x 74.7 x 7.35 мм Вага: 158 грам Вартість: молодша модель старша модель

* Частоти вказані для китайської версії. У європейській і американській вони відрізняються .

Комплект поставки

Комплект поставки OnePlus 3t аналогічний оному в попередньої моделі. І це скоріше хороша новина, тому що тут компанії є чим похвалитися. Смартфон поставляється в досить масивної коробці, де він покладений в спеціальну пластикову форму. Під нею можна знайти своєрідний конверт з щільного картону з інструкцією англійською мовою і скріпкою для витягання SIM-лотка. Блок живлення на 4 Ампера і USB Type-C-кабель під конвертом знаходяться в спеціальних відсіках. Традиційно для OnePlus кабель для швидкої зарядки DASH Charge - рідкісний приклад того, як можна зробити простенький аксесуар якісним і привабливим зовні.

Зовнішній вигляд, ергономіка, сканер відбитків пальців

Зовнішній вигляд, ергономіка, сканер відбитків пальців

Виробник явно вклав багато ресурсів в створення корпусу OnePlus 3, який в результаті отримав безліч похвальних відгуків від світових IT-видань. Тому немає нічого дивного в тому, що новий флагман насправді вийшов просто оновленим. Зовнішній вигляд OnePlus 3t можна похвалити за якісь особливі дизайнерські вишукування, він просто добре виглядає і вкрай ергономічний. Якщо так можна сказати про пристрій з 5,5-дюймовим екраном.

Якщо так можна сказати про пристрій з 5,5-дюймовим екраном

Смартфон являє собою суцільнометалевий алюмінієвий корпус з великим екраном спереду. На задній частині кришки є два тонких пластикових роздільника. Вони пофарбовані в більш темний тон в порівнянні з корпусом, але чисто суб'єктивно абсолютно не псують зовнішній вигляд смартфона. Через тонкого корпусу досить масивний модуль камери пристойно виступає над задньою кришкою. Якщо є побоювання, що він може не пережити падіння, можна обзавестися офіційними чохлами від компанії OnePlus - захисними накладками або фліп-кейсом. Обидва стоять по $ 20.

Приємно, що на алюмінії в корпусі смартфона не стали економити. Кнопка живлення на правій грані, гойдалка регулювання гучності і повзунок перемикання звукових режимів зроблені з того ж матеріалу. У кнопок відмінний чіткий хід, але клавіші гучності мінімально бовтаються в корпусі. Хоча в моєму iPhone 6 ситуація точно така ж, що зовсім не заважає в повсякденному використанні.

Нижня частина - приклад того, якими мають бути сучасні флагмани. Між двома гвинтами з боків нижньої межі розташовані досить гучний і чистий за звучанням мультимедійний динамік, роз'єм USB Type-C, основний мікрофон (другий для шумозаглушення прямо над основною камерою на пластиковому роздільник) і 3,5 мм аудівиход.

Спереду у OnePlus 3T все так же, як і у його попередника. Над великим дисплеєм розташовані: стандартний набір датчиків, розмовний динамік, нова для цієї моделі 16-мегапіксельна камера і індикаторний світлодіод повідомлень.

Під екраном сенсорна кнопка «Додому» з вбудованим дактилоскопічний датчиком і двома сенсорними кнопками з мінімальною підсвіткою з боків. Сам сканер відбитків пальців не зазнав ніяких змін, він все такий же спритний по швидкості розпізнавання - розблокування смартфона відбувається просто миттєво. Взагалі таке розташування сканера відбитків вважається найбільш зручним за рахунок того, що смартфон не потрібно піднімати зі столу, щоб розблокувати.

Останнім часом розробники локальних Android-додатків активізувалися і почали впроваджувати підтримку сканерів відбитків пальців в свої програми. Наприклад, днями така функція з'явилася в додатку українського ПриватБанку, куди дуже зручно входити за допомогою сканера.

Єдина різниця між корпусами OnePlus 3 і 3T - забарвлення. Тепер новий флагман можна купити або в темно-сірому, навіть майже коричневому кольорі, або в модному золотом.

Покористувавшись усіма актуальними флагманами, сміливо скажу, що OnePlus 3T - один з найбільш зручних у використанні пристроїв з одним «але». На відміну від смартфонів Xiaomi і Meizu смартфон не відчувається, так би мовити, «китайським». Тут немає компромісів, нарочито блискучою обробки корпусу або якихось кидаються в очі елементів корпусу. Це строгий смартфон, який мені було так само приємно користуватися, як і, скажімо, айфоном. Те саме «але» - дуже тонкий корпус із закругленою задньою кришкою, який відмінно сидить в руці, але іноді намагається вислизнути. Рішення таке ж, як і в випадку з виступаючою над корпусом камерою - покупка офіційного чохла.

дисплей

Не дивно, що екран в новому OnePlus 3t теж не відрізняється від попередньої моделі. Це все та ж 5,5-дюймова AMOLED-матриця з роздільною здатністю FullHD. Так, тут є горезвісна схема розташування пікселів PenTile, але при щільності пікселів 401 PPI це ніяк не впливає на якість зображення.

Традиційно для AMOLED-матриць тут помітні сильно перенасичені, майже неприродні кольори, фанатів яких в світі достатньо. Але якщо ви таким не є, та до того ж хочете правильно редагувати знімки зі смартфона, тоді вам стане в нагоді важіль активації sRGB-режиму, який знаходиться в налаштуваннях дисплея. З ним кольору максимально наближаються до таких у IPS-матрицях.

З ним кольору максимально наближаються до таких у IPS-матрицях

Яскравість дисплея залишилася на колишньому рівні - від 2 до 383 кд / м2. На сонці читаність нормальна, а в темряві традиційно для AMOLED-матриць все відмінно. Якщо ще й активувати, скажімо, в додатку-читалки тему чорного кольору, то очі за моїми особистими відчуття взагалі не будуть втомлюватися. Під променями досить яскравого весняного сонця яскравості не вистачає, але трохи рятує відключення sRGB-профілю, так як в стандартному режимі контрастність кольорів набагато вище.

Дисплей OnePlus 3t прикритий загартованим склом Corning Gorilla Glass 4 з непоганим олеофобним покриттям і горезвісним 2,5D-ефектом, тобто, трохи закруглений з боків. За особистим відчуттям таким дисплеєм просто приємніше користуватися, ніж дисплеєм з чіткими гранями з боків. За тиждень активного використання зі склом, крім парочки дрібних подряпин, нічого не сталося.

Операційна система і оболонка

Операційна система смартфонів OnePlus - одне з їх найголовніших переваг. Спочатку вони працювали на вже покійного CyanogenMod, а тепер на схожих кастомних прошивках. Всі ці системи об'єднувала ідея «голого» Android, на якому працювали смартфони Google під брендом Nexus, з розширеною функціональністю. OnePlus 3T - не виняток. Тут все також, як і в попередній моделі. Модель для китайського ринку працює на HydrogenOS, а для американського і європейського - на OxygenOS. Я тестував смартфон з OxygenOS 4.0.3 на базі Android 7.0 Nougat.

Зовні система являє собою практично повний клон офіційного лаунчер Google Start. Тут і загальне меню додатків з вертикальною прокруткою, і знайома шторка повідомлень. Перша помітна зміна - перша сторінка робочих столів під назвою Shelf, де зосереджені віджети і погодна інформація. У налаштуваннях є перемикання світлої теми оформлення на темну, можливість активації екранних кнопок замість сенсорних, тонка настройка світлодіода повідомлень і підтримка жестів на екрані, до яких я так і не зміг звикнути.

У налаштуваннях є перемикання світлої теми оформлення на темну, можливість активації екранних кнопок замість сенсорних, тонка настройка світлодіода повідомлень і підтримка жестів на екрані, до яких я так і не зміг звикнути

Компанія OnePlus однією з перших почала оновлення своїх смартфонів до останній версії Android 7. OnePlus 3T поставляється вже з цією системою на борту. Змін у порівнянні з OxygenOS на Android 6 Marshmallow трохи, але всі вони корисні. Наприклад, відповідати на повідомлення тепер можна прямо з шторки повідомлень. Природно, з'явилася можливість використовувати відразу два запущених додатків на одному екрані і швидко повертатися в попередній додаток за допомогою подвійного тапа по кнопці «Назад».

Враження від роботи з OxygenOS не гірше, ніж від взаємодії з «голим» Android на смартфонах Nexus.

апаратна платформа

Головна зміна в OnePlus 3T в порівнянні моделлю, яка була випущена за півроку до неї - останній мобільний чіпсет компанії Qualcomm. При цьому зміна виключно маркетингове, тому що в OnePlus 3 і без того була відмінна продуктивність. Подивимося, на що здатний новий флагман OnePlus на найактуальніше чіпсеті.

У смартфоні використовується такий же чіпсет, як і в Xiaomi Mi Note 2 або LeEco Le Pro3. 64-бітна SoC на архітектурі Kryo з чотирма ядрами, два з яких працюють на частоті 2,35 ГГц, а два інших - на 1,6 ГГц. Відеоприскорювач - Adreno 530 з частотою 624 МГц. З таким «залізом» смартфон працює вкрай спритно, без єдиних лагов і підвисань. Все просто відскакує від пальців, по відчуття (і в першу чергу, думаю, за рахунок оптимізації і оболонки) все працює трохи швидше, ніж на Mi Note 2.

Все просто відскакує від пальців, по відчуття (і в першу чергу, думаю, за рахунок оптимізації і оболонки) все працює трохи швидше, ніж на Mi Note 2

Про продуктивності в іграх довго розповідати не доведеться. Modern Combat 5, Asphalt Extreme, Grand Theft Auto: San Andreas працюють ідеально на максимальних налаштуваннях і зі стабільним FPS. У мене смартфон трохи нагрівався під тривалої навантаженням до температури 48 градусів за Цельсієм, але при цьому ніякого троттлінга не було помітно.

Багаторазовий прогін бенчмарка AnTuTu підтверджує відсутність троттлінга - різниця в балах була в межах однієї тисячі. Як в AnTuTu, так і в інших синтетичних тестах OnePlus 3T набирає майже завжди найбільшу кількість балів або тримається на рівні серед представлених моделей і обганяє, припустимо, відомий Google Pixel і Samsung Galaxy S7 Edge.

Порівняння продуктивності за версією Antutu:


В тестованому мною OnePlus 3t 6 ГБ ОЗУ і 64 ГБ ПЗУ, є також модель зі збільшеним об'ємом вбудованого сховище до 128 ГБ. Шести гігабайт оперативної пам'яті достатньо навіть для того, щоб зберігати в робочому стані до 7-10 додатків і парочку ресурсоємним іграшок. Відчувається, що кількість ОЗУ тут прямо в надлишку, тому що додатки можуть просто висіти в пам'яті по два дня, а потім розвантажуватися в тому ж робочому стані, в якому були згорнуті. За всіма іншими параметрами OnePlus 3T ідентичний OnePlus 3 .

Комунікації і мультимедіа

Комунікації і мультимедіа

У OnePlus 3T, як і в попередній моделі, є одна особливість, яку багато хто при виборі смартфона просто недооцінюють. Це трьохпозиційний повзунок - без звуку, кастомний режим і стандартний. За час тестування телефону я не один раз ловив себе на думці, наскільки зручно їм користуватися в звичайному житті. Користувачі iPhone з ще навіть менш функціональним повзунком мене зрозуміють.

З завданнями голосового зв'язку 3T справляється відмінно. У нього якісний розмовний динамік, який дозволяє чути співрозмовника навіть під час поїздки в підземці, плюс непоганий мультимедійний динамік. У нього середня гучність, і мені, як колишньому користувачеві Google Nexus 6, смартфон здається не сильно дзвінким. Хоча звук він видає якісний і навіть з натяком на якісь баси.

З навігацією все добре. При зв'язці GPS + A-GPS за приблизно 10-15 секунд смартфон знайшов і утримував близько десяти супутників GPS, сім GLONASS і навіть парочку Beidou.

автономність

Ємність акумулятора OnePlus 3t в порівнянні з попередником була збільшена на 400 мАг - 3400 мАг проти 3000 - у якого з автономністю з його чотирма годинами активності дисплея не було особливих проблем. Відразу скажу, що розраховувати на те, що тут все буде краще, не варто. Все-таки тут встановлений більш продуктивний чіпсет Snapdragon 821, яким і призначена частина збільшеного обсягу акумулятора.

Втім, поскаржитися на автономність OnePlus 3T я не можу. В середньому смартфон демонстрував у мене від 3,5 до 4,5 годин активності екрану в залежності від навантаження смартфона. У моєму традиційному режимі використання з декількома дзвінками за день, високою яскравістю дисплея, постійними активностями в трьох-чотирьох месенджерах, читання в середньому близько години в день і, природно, постійним використанням камери, телефон спокійно працював з 9 ранку і до 8-9 вечора , після чого його потрібно було відправляти на зарядку.

У моєму традиційному режимі використання з декількома дзвінками за день, високою яскравістю дисплея, постійними активностями в трьох-чотирьох месенджерах, читання в середньому близько години в день і, природно, постійним використанням камери, телефон спокійно працював з 9 ранку і до 8-9 вечора , після чого його потрібно було відправляти на зарядку

Як і попередній флагман, OnePlus 3T не може похвалитися велетенської автономністю, як, скажімо, Moto Z Play і iPhone 7 Plus, але для середньостатистичного користувача, думаю, цих результатів буде досить.

Тим більше, пристрій підтримує швидку зарядку DASH Charge за допомогою блоку живлення з вихідною напругою 5 Вольт і струмом до 4 Ампер. За відчуттям така зарядка ще швидше, ніж Turbo Charge в Moto, де для повної зарядки смартфона з 0 до 100% я витрачаю в середньому одну годину і 20-30 хвилин. Тут же цей показник на 20 хвилин менше. До 60% ємності акумулятор смартфона заряджається в середньому за 30-35 хвилин.

камери

камери

Основна камера в OnePlus 3t, така ж, як і в попередній моделі, яку вже встигли зняти з продажу. Вона обладнана сенсором Sony IMX298 на 16 мегапікселів з фазовим автофокусом. Як і раніше, камера знімає досить добре, щоб конкурувати з усіма сучасними флагманами, але суб'єктивно програє у швидкодії iPhone 7/7 Plus. Точніше не вміє на швидку руку зробити непоганий за всіма параметрами знімок.

Точніше не вміє на швидку руку зробити непоганий за всіма параметрами знімок

Інтерфейс камери - простий і зручний. Є можливість активувати мануальний режим з налаштуванням витримки, фокусування, ISO і балансу білого. Як і в смартфонах Moto, тут можна активувати швидкий запуск камери по подвійному натисненню кнопки харчування. Доступно декілька режимів для фото: автоматичний, авто-HDR, HDR і HQ.

Повнорозмірні знімки можна завантажити за цим засланні .

Відео смартфон вміє писати в 4К і FullHD при 30к / с, а також slow-mo в 720p при 120 к / с. Якість відео не можна назвати відмінним, останній iPhone, Samsung Galaxy S7 і Google Pixel обходять тут OnePlus 3t завдяки адекватної стабілізації і більш широкому динамічному діапазону.

Фронтальна камера тепер на цілих 16 мегапікселів завдяки сенсору Samsung 3P8SP з діафрагмою f / 2.0. На око видно, що дозвіл зросла, але за рахунок жорстко фіксованого автофокусу можна іноді промахнутися і отримати трохи розмите Селфі.

підсумки

OnePlus 3T - поліпшена багато в чому модель флагмана піврічної давності, який і так вважався однією з найбільш вигідних покупок за ціною-якістю. Так, смартфон трохи подорожчав, зате обзавівся передовим мобільним чіпсетом, продуктивності якого вистачить ще на пару років, збільшеним об'ємом вбудованої пам'яті і поліпшеною Фронталки. Думаю, останній момент ще поправлять в наступних поновлення OxygenOS, як це у OnePlus часто і буває. Підсумок напрошується сам собою - навіть зі збільшеною вартістю OnePlus 3T є найпершим смартфонів за $ 400 з невеликим, на який варто звернути увагу.

Що сподобалось:
  • зовнішній вигляд і новий колір корпусу;

  • навіть надлишкова продуктивність;

  • AMOLED-дисплей;

  • швидкий сканер відбитків пальців, який не програє Touch ID 2.0 в iPhone 7;

  • підтримка швидкої зарядки DASH Charge;

  • «Голий» Android з розширеною функціональністю;

  • поліпшена фронтальна камера.

Що не сподобалося:

Де купити?

За наданий на огляд смартфон спасибі інтернет-магазину Gearbest. На момент публікації статті OnePlus 3T Gunmetal (темно-сірий) в модифікації з 64 ГБ пам'яті обійдеться в 440 доларів . Промокод «GB3T» знижує вартість смартфона до $ 418, а додатково заощадити ще 6% (в залежності від майданчика) можна за рахунок використання Кешбек-сервісу .

Дізнатися актуальну ціну

Дякую за увагу!

Чи так це добре?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика