Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Packard Bell EasyNote TS85

Незважаючи на відомі проблеми з новою апаратної архітектурою Sandy Bridge, деякі компанії встигли не тільки анонсувати, але і вивести на ринок кілька моделей, заснованих на цій логіці.

Незважаючи на відомі проблеми з новою апаратної архітектурою Sandy Bridge, деякі компанії встигли не тільки анонсувати, але і вивести на ринок кілька моделей, заснованих на цій логіці

Висока продуктивність; актуальна апаратна платформа; оригінальний візерунок обробки

автономність; особливості розкладки

вердикт вердикт

Одним з перших подібних пристроїв став високопродуктивний 15,6-дюймовий ноутбук Packard Bell EasyNote TS85, його ми і розглянемо в даному матеріалі. Габарити і маса лептопа типові для середньоформатних конфігурацій, проте за рахунок ряду вдалих штрихів в оформленні виглядає він тонше, ніж більшість опонентів. Кришка оброблена коричневим глянсовим IMD-пластиком з дрібним візерунком, відбитки на ньому добре помітні, проте легко оттираются.

Днище плоске і має матове покриття, отвори для забору повітря винесені в центр і ближче до фронтальної грані корпусу, що при необхідності дозволяє працювати з ноутбуком на колінах, не побоюючись перегріву. Набір портів стандартний, варто відзначити винесений на передню грань кард-рідер, один USB 3.0 і привід формату Blu-ray.

Подладонная область оброблена гладким пластиком з тим же візерунком, який використовується для оформлення кришки. Підкладка клавіатури і площа під екраном виконані у вигляді єдиної панелі з практичного матового матеріалу, а зміщений вліво тачпад розташований рівно посередині основного блоку клавіатури. Розкладка останньої досить незвичайна, впритул до «двоповерхового» Enter для чогось розмістили службову клавішу, а у верхньому правому кутку - відразу три апаратні кнопки регулювання звуку, які ніяк не виділяються із загальної маси інших органів управління. В процесі експлуатації критичних зауважень до конструктиву не виникло, лише тонка кришка прогинається трохи більше, ніж того хотілося б, при сильному на неї вплив. Система охолодження викидає дуже гаряче повітря, що не дивно з урахуванням рівня тепловиділення потужних компонентів, однак при цьому нагрівається тільки днище, клавіатура і подладонная панель залишаються холодними.

Топові конфігурації даної моделі оснащуються чотирьохядерними процесорами Intel Core i7 другої генерації і дискретними відеоадаптерами 5 серії від NVIDIA, а також більш ніж достатніми обсягами оперативної і дискової пам'яті. В результаті тестовий екземпляр набрав 8500 балів в PCMark Vantage і майже 16 000 на 3Dmark Vantage, що цілком дозволяє використовувати ноутбук в ролі мобільного робочої і / або ігрової станції. Природно, подібна міць не могла не позначитися на автономності пристрою, який в режимі максимального навантаження опрацювало лише трохи більше півгодини, однак для продуктивного среднеформатніка це далеко не ключовий параметр.

Природно, подібна міць не могла не позначитися на автономності пристрою, який в режимі максимального навантаження опрацювало лише трохи більше півгодини, однак для продуктивного среднеформатніка це далеко не ключовий параметр

конфігурація TS85-2728G75Bnkk

Процесор Intel Core i7-2720QM (2,2 / 3,3 ГГц)

Чіпсет Intel HM65

Графічний адаптер NVIDIA GeForce GT 540M, 2 ГБ

Оперативна пам'ять 8 ГБ, DDR3-1333

Екран 15,6 "(1366 × 768), глянсовий

Яскравість екрану, хв. / Макс. 10/115 кд / м2 (9 градацій)

Накопичувач 750 ГБ (5400 об / хв)

Привід Blu-ray

Зовнішні роз'єми 3 × USB (1 × USB 3.0), RJ-45, D-sub, HDMI, мікрофонний, для навушників

Комунікації SD, MMC, xD, MS (Pro), Gigabit Ethernet, Wi-Fi 802.11 b / g / n, Bluetooth

Батарея 4400 мА • год, 10,8 В (48 Вт • год)

Попередньо встановлено ОС Windows 7 Ultimate 64

Габарити і маса 380 × 252 × 34-36 мм, 2,66 кг

Ціна на момент тестування $ 1270

продукт надано MTI

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика