Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд ноутбука-трансформера 2-в-1 Acer Aspire Switch 10

  1. Комплектація
  2. планшет
  3. Док станція
  4. трансформація
  5. функціональність
  6. Відеоогляд ноутбука-трансформера 2-в-1 Acer Aspire Switch 10

сегмент   ноутбуків-трансформерів 2-в-1   поки ще не можна назвати надто популярним, однак на наше глибоке переконання майбутнє саме за цим форматом

сегмент ноутбуків-трансформерів 2-в-1 поки ще не можна назвати надто популярним, однак на наше глибоке переконання майбутнє саме за цим форматом. З тих пір, як компонентна база дозволила без зусиль помістити всі необхідні для роботи компоненти в моноблок, який можна порівняти за габаритами з дисплейним блоком класичного ноутбука, потреба в постійній присутності нижній частині корпусу відпала. Саме зв'язка з сенсорного планшета з клавіатурній док-станцією забезпечує ту гнучкість використання, яку не може забезпечити ні звичайний ноутбук, ні окремий планшет. Сьогодні ми розглянемо ноутбук-трансформер 2-в-1 Acer Aspire Switch 10, який здатний надати дуже сильну конкуренцію однією з найпопулярніших моделей цього формату ASUS Transformer Book T100TA .

Комплектація

Пристрій Acer Aspire Switch 10 поставляється в тонкій картонній коробці, оформлення якої відразу дозволяє зрозуміти, що перед нами не звичайний ноутбук, а пристрій-трансформер. Фотографії на верхній частині упаковки показують, що дисплейний блок і основа корпусу - це дві окремі частини. Ну, а на боковині коробки схематично перераховані всі чотири можливих режиму трансформації - ноутбук, планшет, мультимедійна підставка і "намет".

У комплект поставки входить супровідна документація, блок живлення на 18 Вт (12 В, 1,5 А) і OTG-перехідник micro-USB / USB, який покликаний компенсувати відсутність повнорозмірного USB-роз'єму на корпусі планшетній частини Acer Aspire Switch 10. Конструкція блоку харчування дозволяє легко замінити вилку на потрібну в даний момент, що напевно оцінять часто подорожують користувачі.

планшет

Як ми згадували вище, Acer Aspire Switch 10 складається з двох окремих частин: "дисплейного блоку", який містить не тільки сенсорний екран, але і всю апаратну начинку і більшість роз'ємів, а також док-станцію з апаратною клавіатурою і тачпадом. Почнемо знайомство з пристроєм з планшетній частини.

З конструктивної точки зору корпус планшета вийшов досить складним, так як в збірці беруть участь відразу чотири деталі, а не дві-три, як це буває в більшості випадків. При цьому колір і текстура матеріалів підібрані таким чином, що навіть найвибагливіший власник трансформера не відчує ніякого естетичного дисонансу. Відзначимо, що маса планшета становить 585 грам, а товщина - всього 8,9 мм, при цьому вага повного набору планшет + док дорівнює всього 1,17 кг.

Велику частину передньої панелі Acer Aspire Switch 10 займає захисне скло над 10-дюймової IPS-матрицею з роздільною здатністю 1366 на 768 точок. Яскравість екрана регулюється в межах від 20 до 350 кд / м2, при цьому також доступна автоматичне регулювання на підставі показників датчика освітленості. Ємнісний сенсорний шар підтримує до 5 одночасних дотиків, до того ж між ним і матрицею немає повітряного прошарку (технологія Zero Air Gap), що дозволяє уникнути відблисків.

Показово, що розробники використовували не безіменний матеріал, а максимально стійкий до появи подряпин Gorilla Glass 3. Скляна панель прикриває не тільки матрицю, але і область навколо неї шириною приблизно 1,5 см. На верхній частині цієї окантовки можна знайти веб-камеру, а на нижній - сенсорну кнопку Windows.

На верхній частині цієї окантовки можна знайти веб-камеру, а на нижній - сенсорну кнопку Windows

Наступна деталь корпусу Acer Aspire Switch 10 з сріблястого пластика під колір металу виконує відразу кілька завдань. По-перше, вона виступає додатковою окантовкою фронтальній панелі, яка візуально зменшує габарити пристрою, розбавляючи чорний колір захисного скла і до того ж містить пару фронтальних динаміків. По-друге, ця ж деталь за допомогою невеликої фаски переходить на боковини корпусу, покращуючи загальну жорсткість конструкції.

По-друге, ця ж деталь за допомогою невеликої фаски переходить на боковини корпусу, покращуючи загальну жорсткість конструкції

Верхня грань планшета повністю вільна, на нижню винесено 9-контактний фірмовий роз'єм для комутації з док-станцією, а також пара отворів і магнітів для її фіксації. Незважаючи на невелику площу цієї тонкої грані, тут же помістилася і вся необхідна службова інформація. Це рішення заслуговує однозначної похвали, так як дозволяє позбутися від докучливих паперових службових наклейок на задній панелі планшета.

Це рішення заслуговує однозначної похвали, так як дозволяє позбутися від докучливих паперових службових наклейок на задній панелі планшета

На ліву грань Acer Aspire Switch 10 винесений аудіопорти, кнопка включення з вбудованим індикатором і гойдалка регулювання гучності. Невелика опуклість на верхній частині гойдалки допомагає швидко зрозуміти, що саме ця частина клавіші відповідає за підвищення гучності. Точковий світлодіод сигналізує про зміни в процесі заряду - він починає світиться помаранчевим, варто вам підключити блок живлення і переключається на яскраво синій-колір по досягненню 100% заряду.

Точковий світлодіод сигналізує про зміни в процесі заряду - він починає світиться помаранчевим, варто вам підключити блок живлення і переключається на яскраво синій-колір по досягненню 100% заряду

На праву боковину винесено цифровий мікрофон, слот для карт пам'яті MicroSD (до речі, з підтримкою стандарту MicroSDXC, який забезпечує сумісність з картами ємністю до 2 терабайт), порт micro-USB з підтримкою OTG, відеовихід Micro-HDMI і гніздо зарядного пристрою.

На праву боковину винесено цифровий мікрофон, слот для карт пам'яті MicroSD (до речі, з підтримкою стандарту MicroSDXC, який забезпечує сумісність з картами ємністю до 2 терабайт), порт micro-USB з підтримкою OTG, відеовихід Micro-HDMI і гніздо зарядного пристрою

У свою чергу задня панель планшета також зібрана з двох деталей світло-сірого кольору - пластикової окантовки з розширенням в районі антени Wi-Fi-модуля і текстурованою алюмінієвої пластини, яка займає левову частину спинки пристрою. Використання пластика дозволило уникнути екранування сигналу і в той же час вблагати форму металевої частини задньої панелі.

Ну, а метал привносить в образ Acer Aspire Switch 10 преміальні нотки, практично не позначаючись на вартості пристрою. Відзначимо, що розробники використовували технологію нанопечатной літографії (NIL), яка дозволила отримати стильне текстуроване покриття у вигляді діагонально пересічних ліній. Разом з тим, навіть металева панель не змогла забезпечити високу жорсткість конструкції, планшет досить легко зігнути руками.

Док станція

З точки зору функціональності док-станція Acer Aspire Switch 10 вельми проста - це клавіатура і тачпад з механізмом фіксації, доповнені повнорозмірним роз'ємом USB 2.0. Корпус док-станції повністю виконаний з пластика, при цьому на робочій панелі використовується матеріал сріблястого кольору, а на днище - світло-сірого.

Розкладка клавіатури острівного типу досить непогана для 10-дюймового формату, мінімізації піддався лише ряд функціональних клавіш і блок стрілок. Останній традиційно для ноутбуків Acer складається з шести кнопок, так як до чотирьох стандартних додані виділені PgUp і PgDn. Всі шість "стрілочних" кнопок вдвічі тонше інших кнопок, зате помітно ширше. Розрізнити кордон між ними допомагають скошені до центру межі кнопок. До речі, ширина символьної клавіші становить 15 мм, висота - 13 мм, а відстань між сусідніми клавішами трохи менше 3 мм.

Подладонная область помітно піднята над рівнем підкладки клавіатури, а тачпад навпаки, злегка заглиблений в її поверхню. Розміри сенсорної панелі складають 9 на 5 см, цього цілком достатньо для нормальної роботи з Windows-інтерфейсом. Окремі клавіші тачпада відсутні, їх роль виконують прогинаються нижні кути сенсорної панелі.

Пластикова нижня панель док-станції Acer Aspire Switch 10 не містить нічого особливо цікавого, тут можна знайти тільки гвинти кріплення і протиковзкі ніжки. Саме з цими ніжками пов'язана одна проблема ергономічного толку - надійний опір ковзанню вони можуть надати лише в тому випадку, якщо дисплей відкинуть не більше ніж на 90 градусів.

Після подолання цієї межі далека частина док-станції спирається не на широку силіконову смужку, а на два невеликих пластикових ікла, які не рятують трансформер від неприємного ерзанья на гладких поверхнях. Також показово, що на кутах нахилу близьких до максимальних вся конструкція перекидається, проте це цілком може бути особливістю тестового семпли, відсутньої в комерційних зразках.

Також показово, що на кутах нахилу близьких до максимальних вся конструкція перекидається, проте це цілком може бути особливістю тестового семпли, відсутньої в комерційних зразках

Єдиний роз'єм USB 2.0 розміщений в дальній частині правої боковини, цей варіант компонування хороший для тих, хто звик використовувати дротову миша. Однак любителі бездротових (в тому числі Bluetooth) маніпуляторів напевно вважали за краще б побачити цей порт на протилежній грані, де підключена периферія не зможе заважати використовувати мишу.

трансформація

Трансформація Acer Aspire Switch 10 проходить по стандартному для моделей формату "2-в-1" сценарієм - "дисплейний модуль" повністю витягується з доку, після чого його можна використовувати як звичайний моноблочний планшет.

Такий варіант однозначно краще класичних нероз'ємних трансформерів, в яких навіть в планшетному режимі доводиться утримувати в руках "зайву" частина з клавіатурою і всім іншим.

Фіксація планшета в док-станції здійснюється за допомогою фірмової системи Acer Snap Hinge, побудованої на двох потужних магнітах і парі пластикових штирів з невеликими засувками, які замикаються в отворах планшета.

Щоб витягти планшет з доку достатньо всього лише потягнути за нього, притримавши нижню частину трансформера. Такий спосіб зручний тим, що у користувача відпадає необхідність розшукувати і натискати кнопку фіксатора, але через такого зручності страждає надійність з'єднання - при сильному ривку ви ризикуєте упустити одну з частин трансформера.

З вищенаведеного опису зрозуміло, як саме відбувається перехід Acer Aspire Switch 10 в режим планшета і ноутбука. Два залишилися режиму (медіаподставка і "намет") можливі завдяки симетричній схемі фіксації, яка дозволяє вставити планшет в док як екраном до клавіатури, так і у зворотний бік. У такому режимі зручно користуватися сенсорним інтерфейсом і переглядати фільми і фотографії, не відволікаючись на неактуальну в таких випадках клавіатуру.

Режим "намети" - це та ж медіаподставка, але перевернута догори ногами таким чином, що трансформер спирається на поверхню столу не днищем, а передніми крайками планшета і док-станції. До речі, цим крайках однозначно не вистачає якихось накладок, адже активне використання режиму намети досить швидко призведе до появи потертостей. Використовується цей режим для тих же цілей, що і медіаподставка, але в умовах обмеженого простору - наприклад, в кафе або на відкидному столику в літаку.

функціональність

Трансформер Acer Aspire Switch 10 заснований на новій енергоефективної платформі Intel Bay Trail-T, зокрема, в залежності від конфігурації, можуть використовуватися процесори Intel Atom Z3735F або Intel Atom Z3745. Ці чіпи містять чотири обчислювальних ядра з максимальною робочою частотою близько 1,8 ГГц і інтегровану графіку Intel HD Graphics з підтримкою DirectX 11.

CPU, GPU, Memory

Процесори Intel Bay Trail-T виконані по 22 нм техпроцесу і виділяють менше 4 Вт тепла в режимі максимального навантаження (Max. TDP) і лише близько 2 Вт в стандартному режимі роботи (SDP). Таке низьке тепловиділення дозволяє обійтися без активної системи охолодження і самим позитивним чином впливає на тривалість автономної роботи.

PCMark7

PCMark8 (conventional)

PCMark8 (accelerated)

3DMark

Модель комплектується 2 ГБ оперативної пам'яті і сховищем даних на 64 ГБ з яких користувачеві доступно близько 52 ГБ. У природі існують і конфігурації з 32 ГБ системним SSD і вінчестером на 500 ГБ , Однак на даний момент невідомо, чи будуть поставлятися такі версії на ринок України. За бездротові комунікації відповідають модулі Wi-Fi 802.11a / b / g / n і Bluetooth 4.0 + HS.

Battery Eater (classic mode / reader's test)

Від вбудованого акумулятора ємністю всього 25 Втч трансформер Acer Aspire Switch 10 зміг протриматися більше трьох годин в режимі максимального навантаження і сім годин в режимі емуляції читання. Подібної автономності цілком достатньо для роботи протягом робочого дня, якщо ви не будете забувати про економію енергії - відключенні підсвічування екрану і переході в режим сну під час простою.

Відеоогляд ноутбука-трансформера 2-в-1 Acer Aspire Switch 10

підсумки

У підсумку, Acer Aspire Switch 10 - це дуже цікавий 10-дюймовий трансформер формату 2-в-1, що працює під управлінням операційної системи Windows 8. Досить продуктивний і в той же час енергоефективний чотирьохядерний процесор Intel Atom Z3745 з сімейства Bay Trail-T забезпечує практично ідеальний баланс між швидкодією і автономністю.

Дозвіл в 1366 на 768 точок може здатися недостатньо високим, однак для 10-дюймового екрану і класичного Windows-інтерфейсу це оптимальний варіант. Чи не можемо не відзначити алюмінієву обробку корпусу, якісну фронтальну акустику, повний набір необхідних роз'ємів і комплектну док-станцію, що з урахуванням всіх перерахованих вище особливостей дозволяє рекомендувати Acer Aspire Switch 10 як вдале рішення для роботи, навчання і розваг.

Продукт наданий компанією Acer, www.acer.ua

Acer Aspire Switch 10 (N9.L47WW.005)
Повідомити про появу в продажу

Клас Ноутбук Конструкція 2-в-1 зі знімним екраном Діагональ екрану, дюймів 10,1 Тип матриці IPS Тип покриття екрану глянцеве Розширення екрану 1366 × 768 Сенсорний екран + (Multi-Touch) Тип процесора Intel Atom Z3745 Частота, ГГц 1,33 Попередньо встановлено ОС Windows 8 Маса, кг 1,17 Габарити, мм 261,6 × 177,1 × 8,9 чіпсет немає даних обсяг оперативної пам'яті, ГБ 2 Максимальний об'єм оперативної пам'яті, ГБ немає даних Жорсткий диск, ГБ - SSD, ГБ 64 Оптичний привід - Графічний адаптер, об'єм пам'яті Intel HD Graphics Зовнішні порти microUSB (для заряду / синхронізації), 3,5-мм для навушників, microHDMI, USB 2.0 (док Танці) Слот розширення - кардрідер microSDXC WEB-камера 2 МП Підсвічування клавіатури - Матеріал корпусу алюміній / пластик Колір корпусу сріблястий / сріблястий Мережевий адаптер - Модем 56К - Wi-Fi 802.11 b / g / n WiMAX - Bluetooth 4.0 3G - Ємність батареї, мАч 5 910 Напруга батареї, В немає даних

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика