Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Meizu M5s 3 / 32GB

  1. Зміст:
  2. Зовнішній вигляд і ергономіка
  3. екран
  4. Апаратна платформа і продуктивність
  5. Стільниковий зв'язок і інтерфейси
  6. Акумулятор і автономність
  7. Камери, якість фотографій і відео
  8. якість звуку
  9. Особливості операційної системи

На даний момент самим недорогим смартфоном Meizu, якщо не брати до уваги U-лінійку, є M5s. Для китайських брендів "дешево" не завжди однаково "погано", наприклад всі останні моделі Redmi від Xiaomi дуже привабливі для покупки не дивлячись на дешевизну. Останній оглядає мною бюджетний апарат вендора - Meizu M3 - зовсім мене не вразив, він здавався переоціненим, до того ж в ньому було дуже багато компромісів. Дуже хочеться вірити в те, що M5s зробили більш збалансованим і цікавішим смартфоном. З таким позитивним настроєм я і почну цей огляд.

Даний огляд написаний за спонсорської підтримки ЛЕНЕПЛ - магазина в якому ви можете купити iPhone, iPad та іншу техніку американського вендора за неймовірно низькими цінами. ЛЕНЕПЛ - коли кожен архіважливий.

Зміст:

Зовнішній вигляд і ергономіка

екран

Апаратна платформа і продуктивність

Стільниковий зв'язок і інтерфейси

Акумулятор і автономність

Камери, якість фотографій і відео

якість звуку

Особливості операційної системи

Де купити

висновок

Зовнішній вигляд і ергономіка

Мені дуже імпонує підхід Meizu до промислового дизайну, то, як компанія з року в рік привчає користувачів до свого фірмового стилю і не ведеться на одномоментні тенденції, викликає повагу. Вищесказане справедливо і для M5s, в якому з першого погляду дізнаєшся пристрій від Meizu, хоч він і схожий на зменшений Redmi Note 4x тільки без сканера відбитків пальців під камерою. Новинку можна сміливо назвати самим симпатичним бюджетним смартфоном: форми, пропорції, матеріали корпусу - все гармонійно виглядає і відчувається.

Пристрій з поправкою на діагональ екрану зручно лежить в руці, немає впиваються в руку гострих граней, механічні кнопки вдало розташовані на корпусі. Дактилоскопічний сканер вбудований в механічну кнопку додому, яка знаходиться під екраном, завдяки чому смартфон зручно розблокувати і в руках і лежачим на столі і встановленим в утримувач в автомобілі. Сканер спрацьовує дуже швидко практично моментально, кому-то може не сподобається apple-стайл розблокування телефону, для якого потрібно прикласти палець і натиснути на механічну кнопку.

До змісту

екран

Єдиною перевагою екрану діагоналлю 5,2 дюйма є те, що він виконаний за технологією повного ламінування. У всьому іншому екран відверто бюджетний: неяскравий і з дивною передачею кольору, на якихось зображеннях кольори здаються перенасиченим, на якихось навпаки бляклими. До того ж для такої діагоналі HD-дозволу явно недостатньо, картинка зерниста і це добре помітно. Не зрозумійте мене неправильно, екран непоганий для смартфона бюджетної цінової категорії, але він міг би бути краще, для прикладу подивіться на екран в Xiaomi Redmi 4 Prime .

До змісту

Апаратна платформа і продуктивність

При виборі апаратної платформи в Meizu явно не морочилися і вирішили вліпити саме бюджетне залізо з того, що може запропонувати ринок. Смартфон працює на восьмиядерний MT6753 з 3 ГБ оперативної пам'яті. Графічний прискорювач в процесорі навіть більш древній ніж в Meizu M3 з MT6750, але в ньому на одне ядро ​​більше і працює він на більш високих частотах, звідси в графічній продуктивності в двох моделях спостерігається паритет. Через низький дозволу екрану на смартфоні можна грати в переважна кількість сучасних ігор, але в деяких з них показник fps може виявитися некомфортним. Інтерфейс працює плавно, але пригальмовування все таки трапляються хоч і рідко. Постійної пам'яті в смартфоні може бути 16Гб або 32Гб, є слот розширення підтримує карти пам'яті об'ємом до 128ГБ.

До змісту

Стільниковий зв'язок і інтерфейси

У новинці є двохдіапазонний Wi-Fi і Bluetooth старої четвертої версії, і на цьому все, ні інфрачервоного порту ні NFC в смартфоні немає, як немає і підтримки 20 смуги LTE, навіть у версії для Росії. Чому в компанії не подбали про це гадати не буду, скажу лише, що підтримка всіх решта банди є і цього повинно вистачити в більшості ситуацій. В апараті два слота для nanoSIM, але працювати одночасно вони можуть тільки в режимі очікування. Один слот комбінований, в нього можна встановити або тільки карту пам'яті або тільки карту SIM.

До змісту

Акумулятор і автономність

Акумулятор в Meizu M5s незнімний, його ємність становить 3000 мАг, зарядний пристрій потужністю 18 Ват заряджає його з 0% до 100% за 1 годину і 40 хвилин (з 0% до 75% за 50 хвилин). Не самі енергоефективні екран і система-на-чіпі розряджають батарею за сьогоднішніми мірками швидко, особливо засмучує час роботи при відтворенні музики через навушники - всього 20 годин.

Примітка. Тестування проводиться у відповідних режимах за методикою: - прослуховування музики в навушниках на максимальній гучності з вимкненим екраном; - перегляд 720p-відео з пам'яті пристрою на 50% яскравості підсвічування і максимальної гучності звуку в навушниках; - активний браузінг (постійне відкриття нових вкладок, активне прокручування сторінок і т.д.) через Wi-Fi на 50% яскравості підсвічування; - 3D-ігри (Real Racing 3) на 50% яскравості підсвічування.

До змісту

Камери, якість фотографій і відео

Основна камера в M5s як і раніше 13-мегапіксельна, та й всі інші параметри включаючи якість одержуваних фото залишилися такими ж. Днем на вулиці знімки виходять різкими з непоганою передачею кольору, залишає бажати кращого динамічний діапазон і кількість шуму на фотографіях. На деяких знімках в очі кидаються артефакти постобробки, зокрема зайвий шарпенінг, особливо це помітно на фотографіях зроблених в режимі HDR.

Алгоритм створення фото з розширеним динамічним діапазоном в M5s не найвдаліший, знімки сильно висвітлюються, таким чином підтягується середина спектра, але світла і тіні навпаки провалюються. Порадувала робота камери в умовах недостатнього штучного освітлення, в порівнянні з фото зробленими на Meizu M3, знімки зняті на камеру M5s різкіші і не такі гучні. У системної камері є режим панорамної зйомки, працює він непогано, смартфон добре склеює пано дозволом до 21 мегапікселя, але самі знімки виходять недостатньо різкими. Всі тестові фотографії можна подивитися тут .

Про можливості режиму відеозапису сказати особливо нічого крім того, що він є. Зйомка можлива в дозволі до 1080p, якість футажей середнє або нижче середнього. Підтягнули режим сповільненої зйомки, тепер є повноцінне чотириразове уповільнення, відео захоплюється на швидкості 100 к / с, а кодується в 25 к / с при дозволі 640 * 480 точок. Передня п'ятимегапіксельною камерою стерпно фотографує і може записувати відео роздільною здатністю аж до 1080p.

До змісту

якість звуку

Звук в навушниках в Meizu M5s незважаючи на приналежність смартфона до бюджетної цінової категорії середній або вище середнього, є запас по гучності. А ось викличний динамік в смартфоні слабкий, все на що він здатний - це програвати мелодію дзвінка з тих, що пропонує система. У системному плеєрі є еквалайзер, а ось FM-радіо в смартфоні немає.

До змісту

Особливості операційної системи

Смартфон бере участь в огляді призначений для продажу на території Європи і з коробки працює на міжнародній версії операційної системи Flyme 5.2 заснованої на Android 6.0 Marshmallow . У прошивку зашито безліч мов в тому числі російський, але в ній за замовчуванням відсутні сервіси від Google, хоча встановити не становить труднощів. На нашому сайті можна знайти детальний огляд Flyme 5 .

До змісту

Прийшов час підведення підсумків, і почну я за традицією з перерахування плюсів і мінусів пристрою. У плюси Meizu M5s записуємо: хороший дизайн і складання; хорошу для даної цінової категорії основну камеру з повністю ручним режимом зйомки; непоганий звук в навушниках. До мінусів віднесемо: не найкращий екран; слабку апаратну платформу; середню для даного класу пристроїв автономність; марну функцію відеозапису. Встановлену оболонку Flyme складно віднести до плюсів чи мінусів смартфона, адже в нашій країні багато шанувальників операційної системи від Meizu, але є багато людей яким вона подобається менше. В цілому Meizu M5s в порівняння з M3 відчувається більш підтягнутим в першу чергу за рахунок дизайну і збірки, але в усьому іншому смартфони як брати-близнюки, змін майже немає. Ситуація виглядає ще сумнішою якщо згадати про те, що між цими двома моделями був ще M5, тобто через два покоління ми бачимо все той же вкрай компромісний апарат з незрозумілими перспективами продажів. З іншого боку для тих, хто органічно не перетравлює смартфони від Xiaomi, альтернативи то особливо і немає, хоча особисто я на їхньому місці краще купив би M5 Note.

З іншого боку для тих, хто органічно не перетравлює смартфони від Xiaomi, альтернативи то особливо і немає, хоча особисто я на їхньому місці краще купив би M5 Note

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика