Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Xbox One S: характеристики, вартість, дата виходу

  1. Ціна
  2. Чому прибрали Kinect?
  3. Дизайн
  4. Характеристики

Скажемо відверто, Xbox One S - це те, чим повинен був бути оригінальний Xbox One, коли стартував три роки тому. Тоді Microsoft представила «коробку» як справжній медійний комбайн - кабельне телебачення, потокове відео, Kinect. В оновленому One S кінект вже не буде - і це одне з найзначніших змін в новій консолі. Проблема лише в тому, що ця сама консоль залишилася, по суті, старим Xbox One, нехай і з деякими змінами. Чи не занадто пізно для рестайлінгу, Microsoft?

Ціна

Ціна стартує від позначки $ 299 (~ 21 000 рублів) і закінчується на $ 399 (~ 28 000 рублів). Ціна залежить від розміру жорсткого диска.

Чому прибрали Kinect?

Ціну на приставку вдалося знизити через вилучення рудимента в вигляді Kinect. Це серйозний, але повністю виправданий крок з боку Micriosoft - ігор під Kinect убивчо мало, як і кількість людей, що користуються їм. Для тих, кому все-таки він потрібен - його можна підключити окремо через USB-порт.

Кінект - спеціальна система для гри без контролера, управління відбувається з допомогу. Складається з двох вбудованих сенсорів і відеокамери. C допомогою неї швейцарські умільці змогли організувати відеоспостереження, яке вміло розпізнавати голоси і обличчя. За допомогою датчиків руху можна і зовсім перетворити в сигналізацію - докладніше тут!

Дизайн

Що стосується дизайну консолі, то тут Microsoft потрапила, що називається, в яблучко. Перший Xbox One більше нагадував старий DVD-плеєр, який, до того ж гнав тепло, немов старий ГАЗ-3307. Новий One S менше попередника на 40% і виглядає просто бездоганно - білий матовий корпус на чорній підставці (колір називається «Robot White»).

Ще один плюс - інтеграція блока живлення усередині консолі. Це означає, що «цеглина» блоку живлення не буде валятися поруч з такою крихіткою, що тільки додає екстазу перфекціоністам.Xbox One S може стояти вертикально - на стенді. Він поставляється безкоштовно в топової моделі (2 ТБ HDD), але його доведеться окремо докуповувати для моделей 1ТБ і 500 ГБ. Його вартість 20 $ (~ 1400 рублів)

Характеристики

Ніякої різниці в іграх між Xbox One і Xbox One S - немає. Ви будете грати в ті ж самі ігри, що і власники оригінального One. Це ж стосується і продуктивності - One S працює так само швидко. Точніше, поліпшень в працездатності ми не помітили, що не дивно, адже SSD так і не поклали в нову One S. Тому власникам першим One є сенс купувати оновлену консоль то

Чи не занадто пізно для рестайлінгу, Microsoft?
Чому прибрали Kinect?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика