Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд смартфона HTC Desire EYE: не "Селфі» єдиним

  1. продуктивність
  2. Інтерфейс і додатки

HTC Desire EYE отримав IPS дисплей діагоналлю 5,2 дюйма з роздільною здатністю 1920х1080 пікселів, що дає щільність пікселів в 424 ppi. Він прикритий захисним склом Corning Gorilla Glass 3, повітряний прошарок між склом і матрицею, природно, відсутня.

За результатами вимірів, яскравість екрану змінюється від 13,7 до 529 кд / м2, а контрастність дорівнює 1: 1147 Отримати - одне з максимальних значень, які ми зустрічали в смартфонах, за цим параметром матриця HTC Desire EYE може конкурувати з AMOLED-дисплеями.

Перевірка якості калібрування показує, що використовується хороша матриця з природною передачею кольору, трохи розширеним колірним охопленням і злегка заниженою колірною температурою.

Якщо говорити про особисті враження, то можна просто сказати, що в Desire EYE встановлений екран в кращих традиціях HTC. У нього спокійна природне перенесення кольорів, максимальні кути огляду, рекордна яскравість, яка дозволить без проблем користуватися смартфоном в сонячний день.

На мінімальному рівні підсвічування можна комфортно читати зі смартфона в темряві. Олеофобное покриття не рятує від появи відбитків пальців, але забруднення легко видаляються. Покритикувати екран можна хіба що за відсутній режим управління в рукавичках, який поступово з'являється не тільки в флагмани, але і більш простих моделях.

продуктивність

Апаратну платформу Desire EYE успадкував від поточного флагмана компанії One (M8). Йому дістався 4-ядерний Qualcomm Snapdragon 801 (MSM8974) з 2 ГБ оперативної пам'яті і 16 ГБ вбудованої, яку можна розширити за рахунок карти пам'яті.

Комунікаційні можливості представлені підтримкою мереж 4G, дводіапазонним Wi-Fi, Bluetooth 4.0 c кодеком aptX, DLNA і модулем NFC.

В бенчмарках смартфон показує порівнянні з актуальними флагманами результати, а швидкість роботи в повсякденному використанні не викликає ніяких нарікань. Використане «залізо» все ще можна вважати топовим - на смартфоні без проблем йдуть всі ігри, інтерфейс працює швидко і плавно.

HTC Desire EYE швидко знаходить GPS-супутники і підключається до них. З роботою модуля Wi-Fi в цілому не було проблем, крім однієї особливості. При віддаленні від точки доступу смартфон пару раз втрачав мережу, хоча інші пристрої в цих же умовах працювали з Wi-Fi нормально.

Цілком можливо, що це просто особливість тестового зразка, так як в пластиковому корпусі ніщо не повинно заважати нормальній роботі антен.

Інтерфейс і додатки

У Desire EYE використовується мобільна операційна система Android 4.4.4 KitKat з оболонкою HTC Sense 6.0. Вперше цей інтерфейс дебютував в моделі One (M8) і з тих пір практично не змінився.

Дисплей включається подвійним постукуванням по склу, на екрані блокування Desire EYE знаходяться іконки, які дозволяють швидко запускати додатки.

Cам смартфон можна розблокувати так, щоб відразу потрапити на основний робочий стіл, або на екран BlinkFeed.

Останній додаток є частиною інтерфейсу Sense 6.0 і працює як агрегатор для найрізноманітнішої інформації.

Тут можуть відображатися і заплановані події з календаря, і новини, і поновлення соціальних мереж. При бажанні, користувач може відключити BlinkFeed і користуватися тільки шістьма робочими столами. На них, як і раніше, можна розміщувати іконки додатків, а також віджети.

Панель сповіщень в Sense 6.0 трохи відрізняється від стандартної в Android, але в основному це стосується дизайну, функціонально різниці немає.

0 трохи відрізняється від стандартної в Android, але в основному це стосується дизайну, функціонально різниці немає

Єдине, варто відзначити меню швидких налаштувань, доступ до якого можна отримати з меню сповіщень. Тут зібрані опції, якими доводиться часто користуватися.

Тут зібрані опції, якими доводиться часто користуватися

Основне меню системи реалізовано на чорному тлі і перегортуються не горизонтально, як в стандартному інтерфейсі Android, а вертикально. Є також сортування додатків.

Є також сортування додатків

З стандартного програмного забезпечення Desire EYE варто виділити додаток Zoe, яке в останній версії перетворилося на якусь подобу соціальної мережі.

З стандартного програмного забезпечення Desire EYE варто виділити додаток Zoe, яке в останній версії перетворилося на якусь подобу соціальної мережі

Нагадаємо, що сама програма вміє автоматично створювати з фотографій короткі відеоролики з різноманітними ефектами і музикою. Тепер через Zoe всім цим можна ділитися з друзями, а також переглядати їх ролики.

В іншому, інтерфейс Sense 6.0 мало чим відрізняється від стандартного Android, але варто відзначити, що працює він дуже швидко. В HTC добре попрацювали над оптимізацією.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика