Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд ноутбука HP Compaq Presario CQ57

  1. Дизайн
  2. Ергономіка
  3. функціональність
  4. експлуатація
  5. підсумки

Здавалося б, що може бути особливо цікавого в абсолютно звичайному на вигляд 15,6-дюймовому среднеформатніке

Здавалося б, що може бути особливо цікавого в абсолютно звичайному на вигляд 15,6-дюймовому среднеформатніке? Екран і клавіатура на місці, типовий набір роз'ємів, вбудований привід оптичних дисків, апаратна платформа початкового рівня. Начебто все як завжди, але рівно до тих пір, поки ви не почнете підшукувати підходящу конфігурацію і не натрапите на вартість самої доступної конфігурації в $ 330. Тобто тепер в нижчому ціновому діапазоні можна реально вибирати між компактним і довгограючим нетбуком і повноцінної офісної друкарською машинкою з повноцінною клавіатурою і нормальним екраном.



Дизайн

Модель HP Compaq Presario CQ57 виконана в повністю чорному корпусі зі злегка завужені до передньої грані силуетом.

Кришка оброблена гладким неглянцевого пластиком, який тим не менше вельми охоче збирає відбитки.

Основа корпусу, включаючи боковини виготовлена ​​з більш практичного шорсткого пластика. Днище містить два окремих люка для апгрейда оперативної пам'яті і жорсткого диска, а також відділення для знімного акумулятора ємністю 47 Втч.


Передня і задня грані корпусу HP Compaq Presario CQ57 повністю вільні. Ліва боковина містить два індикатори активності, кард-рідер, пару аудіопорти, один USB, а також роз'єми RJ45, D-sub і радіатор системи охолодження. Праворуч ви знайдете привід оптичних дисків, два USB-порту, гніздо зарядного пристрою і отвір під замок Кенсингтона.


Окантовка матриці виконана з немаркого матового пластика і містить чотири гумові накладки, що оберігають екран від контакту з клавіатурою в закритому положенні. Велика частина робочої панелі оброблена тим же гладким пластиком, що і верхня кришка. Виняток становить сенсорна панель з точковою фактурою і широка окантовка клавіатури з шорсткого пластика.

Ергономіка

Фізичні розміри клавіатури HP Compaq Presario CQ57 помітно менше, ніж того можна було б очікувати від 15-дюймової моделі. На щастя, позначилося це тільки на не дуже вдало вирішену блоці стрілок, інші зони клавіатури досить зручні.

Відзначимо також вбудовані індикатори активності і зворотний розкладку ряду функціональних клавіш, завдяки яким керувати яскравістю підсвічування, відтворенням контенту і гучністю звуку набагато зручніше, ніж зазвичай. А ось маркування латиниці і кирилиці однаковим білим кольором може викликати плутанину у які не володіють сліпим набором користувачів.

Точкова фактура поверхні тачпада HP Compaq Presario CQ57 дозволяє безпомилково знаходити його на дотик. Подвійний тап по поглибленню в лівому верхньому кутку відключає сенсорну панель, про що сигналізує мініатюрний червоний індикатор. Великі розділені клавіші тачпада винесені впритул до передньої грані корпусу, завдяки чому їх можна використовувати натискаючи на передній кант.

функціональність

Залежно від модифікації, HP Compaq Presario CQ57 може оснащуватися процесорами початкового рівня від Intel і AMD, в першому випадку це Celeron, Pentium і Core i3, у другому - енергоефективні E-300 і E-450. В якості операційної системи можна вибрати безкоштовні Free DOS і Linux або ж комерційні Windows 7 Starter і Home Basic.


До нас на тестування потрапила модифікація, заснована на двоядерному процесором AMD E-300 з інтегрованою графікою Radeon HD 6310 і оснащена 2 ГБ оперативної пам'яті і жорстким диском місткістю 320 ГБ. У даній конфігурації ноутбук набрав всього 830 балів в PCMark 7, майже 3000 балів в 3Dmark Vantage і 3,2 бала в індексі продуктивності Windows. Подібної продуктивність більш ніж достатньо для типової офісної роботи, адже навряд чи ви розраховували отримати за $ 330 ігрову систему?


Мінімальний рівень енергоспоживання і повноцінний акумулятор на 47 Втч дозволив HP Compaq Presario CQ57 показати відмінні результати в тестах на автономність: 2 години 40 хвилин в режимі максимального навантаження і 5 годин 20 хвилин в режимі емуляції читання. Звичайно, це не 8-годинні результати ультрабуків і нетбуків, але половину робочого дня цілком можна відпрацювати без прив'язки до розетки.


експлуатація

У HP Compaq Presario CQ57 використовується типова глянсова TN-матриця зі стандартною роздільною здатністю і невеликими кутами огляду. Діапазон зміни яскравості становить від 10 до 140 кд / м2 в межах 10 градацій. Якість зображення нижче середнього, але при оптимальному куті нахилу дисплея проблем із зображенням немає.

Під час експлуатації у нас виникли претензії до досить марки пластику кришки і робочої панелі. З іншого боку, глянцева поверхня виявилася б ще менше практичною. Якість збірки і жорсткість корпусу просто відмінні для настільки дешевого продукту, трохи люфтить лоток приводу і прогинається в його районі днище, але дана особливість в тому або іншому ступені характерна всім "приводним" моделям.

Розігріти енергоефективну начинку HP Compaq Presario CQ57 не так-то просто, так що корпус залишається холодним, а система охолодження тихою навіть при тривалому навантаженні. Відверто незручний хіба що блок стрілок, особливо клавіші вгору і вниз, але більш критичних зауважень до даного пристрою не знайшлося.

підсумки

HP Compaq Presario CQ57 - оснащений по мінімуму середньоформатний ноутбук, основними перевагами якого є спокійний офісний дизайн, повна відсутність непрактичного глянцю і звичайно ж вражаюче низька вартість. Відмінний варіант в якості офісного терміналу і ноутбука для навчання за умови переважно стаціонарного використання.
HP Compaq Presario CQ57 - оснащений по мінімуму середньоформатний ноутбук, основними перевагами якого є спокійний офісний дизайн, повна відсутність непрактичного глянцю і звичайно ж вражаюче низька вартість

сподобалося

+ Вражаюче низька вартість

+ Повноцінний набір роз'ємів

+ "Холодний" характер енергоефективної платформи

+ Хороша автономність

+ Відсутність глянцю в обробці корпусу

Не сподобалося

- незручний блок стрілок

- типовий для нетбуків рівень продуктивності

Продукт наданий для тестування компанією HP, www.hp.ua

HP Presario CQ57-427SR (B0A08EA)   Повідомити про появу в продажу HP Presario CQ57-427SR (B0A08EA)
Повідомити про появу в продажу

Тип Ноутбук Діагональ екрану, дюймів 15,6 Тип покриття екрану глянцеве Розширення екрану 1366 × 768 Тип процесора AMD E-300 Частота, GHz 1,3 Попередньо встановлено ОС Windows 7 Starter Маса, кг 2,55 Габарити, мм 376x247x35,8 чіпсет AMD A50M Об'єм оперативної пам'яті (стандарт / максимум) 2048 Жорсткий диск, GB 320 Оптичний привід DVD-RW Графічний адаптер, об'єм пам'яті AMD Radeon HD 6310 Зовнішні порти 3xUSB 2.0, VGA, mic-in, speaker-out Слот розширення - кардрідер + WEB-камера Мережевий адаптер 10/100 Модем 56К - Wi-Fi 802.11b / g / n WiMAX - Bluetooth + 3G - Ємність батареї, мА.ч н.д. Напруга батареї, В н.д.

Подібної продуктивність більш ніж достатньо для типової офісної роботи, адже навряд чи ви розраховували отримати за $ 330 ігрову систему?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика