Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Motorola One: середній телефон з компромісами

  1. Характеристики Motorola One
  2. Що в коробці?
  3. Конструкція і дизайн
  4. екран смартфона
  5. Камери в Motorola One
  6. Якість і портретний режим
  7. Передня камера
  8. зйомка відео
  9. Програмне забезпечення
  10. Продуктивність та ігри
  11. Сканер відбитків пальців
  12. якість звуку
  13. Роз'єми і зв'язок
  14. Автономність Motorola One
  15. підсумок
  16. Телефон Motorola One - відео

Motorola One - це новий середній смартфон компанії, який був створена у співпраці з Google, завдяки чому він працює на ОС Android One.

Motorola One - це новий середній смартфон компанії, який був створена у співпраці з Google, завдяки чому він працює на ОС Android One

Варто телефон 20 тис. Р. Однак, чи виправдана трата таких гроші на цей пристрій? На що варто звернути увагу? Як він працює в повсякденному використанні? Я відповім на ці та інші питання в цьому огляді.

  1. Характеристики
  2. Що в коробці?
  3. Конструкція і дизайн
  4. екран смартфона
  5. Камери Motorola One
  6. Програмне забезпечення
  7. продуктивність
  8. сканер відбитків
  9. якість звуку
  10. Роз'єми і зв'язок
  11. Батарея і автономність
  12. Чи варто купувати?

Конструкція і дизайн   екран смартфона   Камери Motorola One   Програмне забезпечення   продуктивність   сканер відбитків   якість звуку   Роз'єми і зв'язок   Батарея і автономність   Чи варто купувати

Читайте також: Огляд ZTE Nubia Z18 mini: зовсім слабенький смартфон

Характеристики Motorola One

Смартфон Motorola One оснащений 5,9-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю HD +. Його серцем є октановим ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 625 з графічним чіпом Adreno 506, який підтримується 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті.

Основна камера тут подвійна - 13-МП з апертурою f / 2,0 + 2-МП з f / 2,4. А передній об'єктив для Селфі тут на 8-МП. Можливості підключення в One забезпечені наступними модулями: двохдіапазонний Wi-Fi 802.11 a / b / g / n (2,4 ГГц і 5 ГГц), LTE, Bluetooth 4.2, NFC, GPS, A-GPS, Glonass, Beidou і Galileo.

2, NFC, GPS, A-GPS, Glonass, Beidou і Galileo

Гаджет працює під управлінням операційної системи Android 8.1 Oreo (Android One) і споживає енергію від 3000 мАг акумулятора з технологією швидкої зарядки TurboPower. Його розміри становлять 149,9 × 72,2 × 7,9 мм при вазі 162 грам.

Що в коробці?

Коробка, в якій ми отримуємо Motorola One, не надто відрізняється від інших пристроїв Motorola. Кольори на упаковці прекрасно переходять від синього до фіолетового і виглядають дуже красиво. На фронті є логотип виробника, напис Android One і про модель пристрою. По боках ми також знайдемо логотип виробника і Android One, а на звороті, вказана найважливіша інформація та ілюстрації з доступними колірними версіями.

У комплекті, крім телефону, ви знайдете зарядний пристрій зі знімним USB-кабелем, ключ для вилучення лотка карт, базову документацію, а також прозорий чохол. Як ви можете бачити, комплектація небагата, але ви не можете очікувати багато чого від пристрою з такою ціною.

Конструкція і дизайн

Я завжди цінував смартфони Motorola через їх досконалого і неповторного дизайну. На жаль, з випуском iPhone виробники Android-телефонів взялися за випуск гаджетів з вирізом у верхній частині екрану (чубчик). Moto довгий час залишалася байдужою до цієї тенденції, і здавалося, що в портфоліо виробника протягом ще довгого часу ми не знайдемо модель з вирізом. Проте і ця компанія піддалася згаданої моді, в результаті чого Motorola One отримав чубок.

Дизайн сподобається багатьом, але безумовно не всім. Що стосується мене, One виглядає добре і, безсумнівно, знайде своїх прихильників. На лицьовій стороні тут немає нічого особливого, але девайс виглядає дуже цікаво зі спини. Що важливо, Motorola midi зроблений повністю зі схожого на скло пластика, який покриває як задню частину, так і краю. Спочатку я був упевнений, це скло, але після більш пильного погляду зрозумів, що це не так. Однак, я не вважаю це недоліком, тому що матеріал, який використовується тут, має хорошу якість.

Однак, я не вважаю це недоліком, тому що матеріал, який використовується тут, має хорошу якість

Але, така гладка поверхня збирає відбитки пальців, що утрудняє підтримку пристрою в чистоті. Покриття вразливе до подряпин, але, після тестів я, на диво, не виявив серйозних ушкоджень. І, нарешті, корпус Motorola One слизький, так що смартфон «вислизає», навіть коли ми кладемо його на рівну поверхню. На щастя, всі вищезгадані застереження або дефекти можна «прибрати», надівши чохол, який виробник додає до комплекту. Хоча він виглядає не дуже естетично і псує зовнішній вигляд, головне, що захищає пристрій від механічних пошкоджень.

Хороше рішення розміщувати логотип на сканері відбитків пальців - виглядає чудово. Якість виготовлення я оцінюю позитивно - все елементи ідеально підігнані, тут ви можете помітити увага до деталей, що радує. Кнопки також правильно вбудовані в корпус - у мене немає заперечень. Можу лише причепитися до виступаючих об'єктивам на задній панелі, через них смартфон не лежить прямо на плоских поверхнях, а самі лінзи уразливі для пошкоджень.

Давайте поговоримо про розташування елементів. Над склом дисплея ви знайдете передній об'єктив камери, набір датчиків і розмовний динамік. Під екраном є тільки логотип виробника. На задній стороні, розташувалися дві камери, подвійний світлодіодний спалах, логотип Motorola і Android One, а також кілька написів і товарних знаків. Що стосується граней, праворуч ми маємо кнопки для регулювання гучності і перемикач. На лівій стороні знаходиться слот для карт, верхній край зайняв 3,5-мм роз'єм для навушників і мікрофон, а внизу - розмістився порт USB Type-C, мікрофон і мультимедійний динамік.

екран смартфона

Motorola One оснащений 5,9-дюймовим дисплеєм IPS з роздільною здатністю HD + (1520 × 720 пікселів) і співвідношенням сторін 19: 9, яке дає щільність пікселів на дюйм 287ppi. Це значення не вражає, хоча на практиці якість вигляду шрифтів прийнятне, на більш короткій відстані майстерний око помітить зубчасті краї. Що стосується налаштування контенту на розтягнутому екрані 19: 9, проблем бути не повинно - всі програми масштабируются автоматично.

Варто також відзначити, що відношення екрану до корпусу тут близько 80%. Як я вже згадував, кадри відображаються відносно вузькими, але вони набагато ширше, ніж ті, які ми можемо бачити на деяких флагманських пристроях. У верхній частині дисплея є виріз, одним він подобається, іншим навпаки. Я нейтральний в цьому питанні, і монобровою жодним чином не турбує мене. Хочу зазначити, що виріз в One можна приховати.

Телефон Motorola One має IPS-дисплей, що характеризується приємними квітами, хорошими кутами огляду і контрастом. Максимальна яскравість достатня, дозволяє комфортно використовувати пристрій на сонці, хоча у мене склалося враження, що конкуренти з цінової полки в цьому відношенні трохи краще. Проте мінімальна яскравість тут настільки мала, що не напружує очі при використанні пристрою вночі. У слабших умовах освітлення ми можемо додатково включити нічний режим, який зменшує випромінювання синього світла.

У слабших умовах освітлення ми можемо додатково включити нічний режим, який зменшує випромінювання синього світла

Звичайно, тут є датчик освітленості, який під час моїх випробувань не викликав проблем і працював так, як повинен. У налаштуваннях екрану ми можемо змінити колірний режим, режим відображення, а також розмір шрифту.

Камери в Motorola One

Основний модуль Motorola One - це дві камери, розташовані на задній панелі, 13-МП f / 2,0 + 2-МП f / 2,4. Головний об'єктив фокусується з використанням виявлення фази PDAF. Другий, з більш низьким дозволом, для вимірювання глибини різкості при зйомці з ефектом боке. Що стосується програми, воно інтуїтивно зрозуміле і просте у використанні, а також пропонує багато функцій.

У додатку ви знайдете такі режими: фото, відео, портрет, спортивний, рухомі фотографії, панорама, уповільнене відтворення, відеоролики, живий і YouTube. Ви також можете включити режим активної фотозйомки, який дозволяє робити фотографії, попередні короткому відео. Що важливо, функція Google Lens вже інтегрована з додатком камери, це дозволяє сканувати текст, номери телефонів, QR-коди, розпізнавати або шукати схожі об'єкти.

Що важливо, функція Google Lens вже інтегрована з додатком камери, це дозволяє сканувати текст, номери телефонів, QR-коди, розпізнавати або шукати схожі об'єкти

Якість і портретний режим

Фото на One від Motorola, виходять непоганими, але, я очікував кращих результатів від цього гаджета. За загальним визнанням, знімки характеризуються хорошим відтворенням кольорів, хоча на деяких прикладах вони трохи зблякли. Однак, все одно позитивно дивують кількістю деталей, а також різкістю. В цьому відношенні у мене немає заперечень. Все помітно гірше виглядає, коли у нас закінчується світло, і стає темно. Фотографії, зроблені в умовах низької освітленості, характеризуються непоганий передачею кольору, але деталі і різкість залишають бажати кращого.

Кілька слів про портретному режимі. Я визнаю, що ні шанувальник цієї функції від Motorola. Сама розмитість виглядає досить приємною і цікавою, але, по краях об'єктів ви можете побачити помилки в формі або вигляді неприродного розмиття. Це не критичні недоліки, проте, вони сильно псують кінцевий результат.

Це не критичні недоліки, проте, вони сильно псують кінцевий результат

Передня камера

Попереду цього телефону від Motorola встановлена ​​селф-камера роздільною здатністю 8-МП. Говорячи про якість Селфі - добрий. З позитивного боку камера не має тенденцій до спалювання яскравих сцен, що відбувається дуже часто навіть у більш дорогих моделей. На жаль, передача кольору, різкість і деталі тут не вражають. Цього має бути достатньо для соціальних мереж.

зйомка відео

Відео на Motorola One можна записувати з максимальною роздільною здатністю 4K і швидкістю 30 кадрів в секунду. Тут також можна знімати в режимі Full HD зі швидкістю 60 і 30 кадрів. Варто зазначити, що цифрова стабілізація активна тільки для Full HD.

Загальна якість записів задовільний - вони стабільні і мають швидке і плавне зміна експозиції. Робота автофокусу під час зйомки відео також позитивно позначається на результаті. У мене є застереження лише щодо кольору, не знають чому, але підсумкові відео мають злегка жовтий колір.

Програмне забезпечення

У Motorola One встановлений інтерфейс Android One, тому смартфон працює під управлінням чистої версії операційної системи від Google. В цьому випадку Android 8.1 Oreo з захисними патчами від 1 серпня 2018 року. Чистий версія ОС не має занадто багато функцій, однак, вона знайде своїх прихильників.

Google, звичайно ж, дозволяє виробникам смартфонів з Android One, реалізувати свої додаткові функції в програмне забезпечення. У випадку з Motorola One у нас є лише кілька таких доповнень.

Продуктивність та ігри

У корпусі тестованої мною моделі ховається досить старий процесор. Я говорю про Qualcomm Snapdragon 625 з графікою Adreno 506 і 4 ГБ оперативної пам'яті, чіпсет складається з 8 ядер Cortex-A53. Коли справа доходить до роботи, я повинен визнати, що Motorola One дійсно добре справляється з навантаженням, хоча і не без нюансів.

У повсякденному використанні One працює дуже добре. Він виконує доручення, практично без заїкання - швидко і плавно. Тут немає ніяких проблем з серйозними уповільненнями, хоча гаджет любить самостійно перериватися. Графіка Adreno 506 також дуже добре справляється з завданнями, що робить гри в добре відомі і популярні назви зручним досвідом.

Графіка Adreno 506 також дуже добре справляється з завданнями, що робить гри в добре відомі і популярні назви зручним досвідом

На цьому Motorola я тестував такі ігри, як Asphalt 8, Real Racing 3, Need For Speed ​​і Dead Trigger 2. Варто згадати, що набір відносно старий і може бути неактуальним вже скоро. Під час тестів я не помітив, щоб корпус смартфона якось нагрівався. З більш довгими іграми телефон ставати трохи тепліше в верхній частині.

Сканер відбитків пальців

Сканер відбитків пальців на Motorola One був поміщений позаду, він розташований трохи нижче вказівного пальця, так що після захоплення наш палець, природно, лягає на нього. Зчитувач поміщений в поглиблення, тому його легко знайти. Він завжди активний, а це означає, що для розблокування вам потрібно тільки прикласти палець.

Крім того, датчик працює належним чином в будь-якій ситуації - під час тестів я не зміг помітити збоїв. Сканер розблокує телефон дуже швидко, незалежно від кута пальця. Його також можна використовувати для авторизації при платежах або для доступу до додатка.

якість звуку

Як я згадував раніше, мультимедійний динамік в Motorola One поміщений на нижній край. Таке розташування не найкраще, драйвер дуже легко заглушити, утримуючи пристрій в горизонтальному положенні.

Що стосується якості відтвореного звуку, я оцінюю його позитивно, але без захоплень. Серед пристроїв конкурентів, цей телефон звучить дуже правильно. При підключенні гарнітури якість стає виразно краще, ніж через мультимедійний динамік.

При підключенні гарнітури якість стає виразно краще, ніж через мультимедійний динамік

Роз'єми і зв'язок

У нашому розпорядженні є двохдіапазонний Wi-Fi-модуль (802.11 змінного a / b / g / n /, 2,4 ГГц і 5 ГГц). У мене немає заперечень проти його роботи - модуль без проблем ловить зв'язок, навіть на значній відстані від джерела. Bluetooth 4.2, також відмінно працював з додатковими аксесуарами. Навігація протягом усього періоду тестування не викликала ніяких проблем - сигнал ловився швидко.

Під час випробувань Motorola One у мене не було проблем з діапазоном стільникових мереж, а якість переговорів тут на дуже високому рівні. Співрозмовники чули мене голосно і ясно, я також не відчував проблем з розумінням людей на іншій стороні.

Тут ми насолоджуємося всіма благами NFC і USB Type C. Устаткування від Motorola включає в себе гібридний лоток з двома слотами nanoSIM, для двох SIM-карт (nanoSIM + nanoSIM або microSD + nanoSIM). Смартфон оснащений 32 ГБ вбудованої пам'яті, з яких близько 22 ГБ доступні, пам'ять може бути додатково розширена з картами microSD до 256 ГБ.

Автономність Motorola One

Ємність батареї в цій моделі навряд чи здивує, так як 3000 мАг дуже поширений обсяг в пристроях середнього класу. При помірному використанні, гаджет здатний витримувати півтора дня, що є цілком типовим терміном для пристроїв з такою батареєю. Коли справа доходить до робочого часу на екрані, ми отримуємо близько 4-5 годин.

Вам не доведеться сильно турбуватися про енергетичні втрати, тому що One оснащений технологією швидкої зарядки Turbo Power. До повного заряду від 0 до 100% пристрою потрібно приблизно 70-80 хвилин.

До повного заряду від 0 до 100% пристрою потрібно приблизно 70-80 хвилин

підсумок

Motorola One є смартфоном, що належить до середнього цінового діапазону. В даний час він коштує близько 20 000 р. Однак, у One є кілька компромісів, завдяки яким ціна здається щодо адекватної пропонованим можливостям.

У нас є сучасний дисплей зі співвідношенням сторін 19: 9 і вирізом, який має хороші параметри, чиста ОС Android, а також елегантний зовнішній вигляд і непогану якість збірки. Устаткування доповнено NFC і портом USB-C. При цьому завдяки Android One, потенційний власник може розраховувати на довгострокові і регулярні оновлення операційної системи. У камер Motorola є і сильні і слабкі сторони. З позитивного, ви отримаєте фотографії хорошої якості, при хороших умовах освітлення.

З позитивного, ви отримаєте фотографії хорошої якості, при хороших умовах освітлення

Ціна, яку доведеться заплатити за One, на мій погляд, адекватна тому, що ми отримуємо. Це дуже цікавий, надійний представник середнього класу, який, безумовно, не є ідеальним, але він і не повинен бути таким. Девайс безумовно, знайде своїх прихильників. Я можу сміливо рекомендувати його до покупки.

І що ви думаєте про Motorola One? Ви купили б його? Або ви вже є власниками цієї моделі? Дайте мені знати в коментарях!

Телефон Motorola One - відео

Якщо ви знайшли помилку, не працює відео, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Однак, чи виправдана трата таких гроші на цей пристрій?
На що варто звернути увагу?
Як він працює в повсякденному використанні?
Що в коробці?
І що ви думаєте про Motorola One?
Ви купили б його?
Або ви вже є власниками цієї моделі?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика