Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд бездротових навушників Marshall Major II Bluetooth

 1. Комплектація
 2. Дизайн
 3. Зручність використання
 4. функціональність
 5. звучання
 6. Базове тестування проводиться за допомогою цифро-аналогового перетворювача ASUS EONE MKII MUSES, в...
 7. автономність

зміст  1 Комплектація  2 Дизайн  3 Зручність використання  4 Функціональність  5 Звучання  5

зміст

 • 1 Комплектація
 • 2 Дизайн
 • 3 Зручність використання
 • 4 Функціональність
 • 5 Звучання
     • 5.0.0.0.1 Базове тестування проводиться за допомогою цифро-аналогового перетворювача ASUS EONE MKII MUSES, в якості основного джерела звуку використовується ПК. Для оцінки звуку програється набір спеціальних тестових треків, які здатні розкрити потенціал акустики або навушників. В якості останніх виступає Prime Test CD # 1 і такі окремі композиції як Given Up - Linkin Park, Oh Pretty Woman - John Mayall's Bluesbreakers, Funky Monks - Red Hot Chili Peppers, Scream Aim Fire - Bullet For My Valentine в форматі Audio CD. Оцінюються наступні звукові показники: ширина сцени (наскільки об'ємно відтворюється звукова панорама), високі частоти (скрипка, барабанні тарілки), низькі частоти (бас), середні частоти (вокал), детальність звучання (наскільки добре чутні деталі композиції). Думка автора є суб'єктивним, оцінка виставляється з оглядкою на ціну навушників.
 • 6 Автономність

Ніхто не стане сперечатися з тим, що Marshall робить одні з найбільш стильних навушників на ринку. Щодо якості звучання ще посперечатися можна, але от зовнішній вигляд нікого не залишає байдужим. І все б нічого, але в модельному ряду виробника не вистачало саме бездротової моделі. І ось перед нами модифікація вже добре зарекомендували себе навушників - Marshall Major II Bluetooth.

від 2 809 грн

Пропозицій: 11

Навушники надані магазином Портатив

Комплектація

У комплекті з навушниками йде класичний олдскульний кручений аудіокабель, USB-кабель для зарядки і документація.

Дизайн

Зовнішній вигляд Marshall Major II Bluetooth залишився абсолютно ідентичним провідним моделям, різниця лише в тому, що тепер ми маємо кілька додаткових керуючих елементів на корпусі. А в базі це абсолютно ті ж навушники, зі стильним зовнішнім виглядом, матеріалами, що імітують шкіру крокодила, і високою якістю збірки. Але дана конструкція має одну особливість - похилий механізм чаш крихкий і при недбалому складанні може з часом тріснути, це проблема всіх поколінь Major.

Зручність використання

По зручності, мабуть, бездротова версія стала ще практичніше - тепер кабель не зачепиться за одяг. Посадка зручна і міцна, дані навушники люди купують навіть для занять в тренажерному залі і бігу. Ясна річ, і при щоденному використанні ніяких проблем не буде, що в приміщенні, що на вулиці - комфорт гарантований. Хоча спочатку вуха повинні звикнути до чаш і навіть можуть трохи повболівати. Конструкція повністю складна і дозволяє із зручністю транспортувати навушники.

функціональність

Як писалося вище, на чаші винесені певні елементи. Джойстик на лівій чаші є багатофункціональним і дозволяє управляти списком відтворення, дзвінками і гучністю. Кнопка знизу правої чаші відповідає за харчування і сполучення. Там же розміщені microUSB для зарядки, індикатор і роз'єм mini-jack 3,5 mm. Є зручна функція, яка дозволяє підключати будь-які другі дротяні навушники до 3,5-мм роз'єму Marshall Major II Bluetooth і паралельно прослуховувати музику. В цей же роз'єм можна підключити комплектний кабель і користуватися моделлю як провідний, що виручає при розрядці батареї. Також є вбудований мікрофон, який цілком непогано передає голос навіть в галасливих місцях.

звучання

Про Marshall Major першого і другого покоління не можна було сказати, що це самі яскраво звучать навушники в своєму класі - в більшості випадків покупців приваблював зовнішній вигляд моделі. З бездротовою версією трохи інша ситуація. Тут звучання не змінилося, але і вимоги до Bluetooth-навушників з самого початку не такі високі. Як і раніше, ми маємо якусь скутість звуку, але при цьому досить непоганий пружний бас і середину. У деяких моментах не вистачає ширини і деталізації на верхах, але це можна пробачити. Підтримується кодек aptX для передачі музики в CD-якості по повітрю. На iPhone 6s максимальна гучність не така вже й висока - в таких гучних місцях як метро я постійно викручував її до межі. Звукоізоляція від зовнішніх шумів средненькая, а ось оточуючим ваша музика буде практично не чути.

Звуковий показник Оцінка (від 0 до 5) Ширина сцени 4 Високі частоти 3,5 Низькі частоти 4,5 Середні частоти 4,5 Детальність 4 Звукоізоляція 3,5 Разом 4

Базове тестування проводиться за допомогою цифро-аналогового перетворювача ASUS EONE MKII MUSES, в якості основного джерела звуку використовується ПК. Для оцінки звуку програється набір спеціальних тестових треків, які здатні розкрити потенціал акустики або навушників. В якості останніх виступає Prime Test CD # 1 і такі окремі композиції як Given Up - Linkin Park, Oh Pretty Woman - John Mayall's Bluesbreakers, Funky Monks - Red Hot Chili Peppers, Scream Aim Fire - Bullet For My Valentine в форматі Audio CD. Оцінюються наступні звукові показники: ширина сцени (наскільки об'ємно відтворюється звукова панорама), високі частоти (скрипка, барабанні тарілки), низькі частоти (бас), середні частоти (вокал), детальність звучання (наскільки добре чутні деталі композиції). Думка автора є суб'єктивним, оцінка виставляється з оглядкою на ціну навушників.

автономність

А ось тут просто чудова картина - більш 30 годин безперервного відтворення музики, і це не тільки заявлена ​​виробником цифра, але і реальний стан справ.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика