Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Panasonic CF-H2: захищений планшет на базі Windows 7

Планшет - «екстремал» Panasonic Toughbook CF-H2 неодмінно сподобається тим користувачам, які більшу частину часу проводять не в комфортабельних домашніх умовах, а - навпаки - в польових експедиціях, на родовищах, на будівельних об'єктах, тощо

Планшет - «екстремал» Panasonic Toughbook CF-H2 неодмінно сподобається тим користувачам, які більшу частину часу проводять не в комфортабельних домашніх умовах, а - навпаки - в польових експедиціях, на родовищах, на будівельних об'єктах, тощо. Іншими словами, цей «здоровань »ідеально пристосований до тих обставин, в яких звичайні планшети функціонувати не в змозі.

Багаті можливості і неабиякі здібності - ось, що відрізняє планшети Panasoniс від моделей інших іменитих виробників Багаті можливості і неабиякі здібності - ось, що відрізняє планшети Panasoniс від моделей інших іменитих виробників. Panasonic Toughbook CF-H2 «одягнений» в ультра міцну оболонку, що складається з полікарбонату і магнієвого сплаву. Щоб планшет було зручніше переносити з місця на місце, корпус оснащений надійною і зручною ручкою. За оцінками самих виробників, пристрій, без відчутного збитку для свого штатного функціоналу, здатне витримати падіння з 1,8-метрової висоти. Panasonic CF-H2 також незворушний і перед обличчям екстремальних температурних перепадів. Планшет чудово відчуває на морозі до - 28 за Цельсієм, і настільки ж комфортно при температурі + 60. Як видно, цей захищений планшет цілком може вважатися справжнім «екстремалом».

«Начинка» цієї моделі планшетного ПК володіє тим набором характеристик і здібностей, які необхідні для роботи в «польових» умовах. Тут ми маємо чудово зарекомендувала себе «операційну» Windows7 на базі процесора i5-2557M Intel Core. Що стосується діагоналі екрану, то перед нами - планшет 10,1 . Тобто, діагональ сенсора становить 10,1 дюйм. Відмінне для експлуатації дозвіл - 1024 × 768, плюс - світлодіодна екранна підсвічування. Введення інформаційних даних можна реалізовувати, як «вручну», так і за допомогою стилуса, який додається в комплекті.


Планшети Panasonic Toughbook отримали від творців непоганий обсяг «оперативки» - 8 Гб пам'яті
Планшети Panasonic Toughbook отримали від творців непоганий обсяг «оперативки» - 8 Гб пам'яті. Опціонально поставляється жорсткий диск з об'ємом 320 Гб (або ж накопичувач твердотільний - 128 Гбайт). Для роботи, спілкування, або використання мультимедіа контенту такої ємності цілком достатньо.

Водонепроникний ударостійкий планшет наділений і зчитувачем штрих-кодів. Крім того, тут є в наявності сенсор біометрії (для ідентифікації відбитків пальців), а також рідер RFID. Для термінового і швидкого фото присутній двох-мегапіксельна веб-камера. Зрозуміло, присутній USB інтерфейс, що дозволяє підключати до планшета зовнішні пристрої або заряджати батарею. Що стосується останньої, то захищені ноутбуки та планшети Panasonic мають досить ємними акумуляторами. Зокрема, модель планшетного ПК CF-H2 включає в себе акумуляторну пару. Присутній опція гарячої заміни батарей. Заряду цих ємних акумуляторів під час автономної роботи вистачає на шість з половиною години включно.

Якщо Ви все ще вагаєтесь і не знаєте, купити планшет, який готовий разом з Вами пройти ті чи інші випробування, або ж зупинити свій вибір на звичайній моделі (набагато більш «зніженої» в порівнянні з CF-H20, то нехай на Ваше рішення вплине то, вартість такого технічного шедевра цілком доступна Якщо Ви все ще вагаєтесь і не знаєте, купити планшет, який готовий разом з Вами пройти ті чи інші випробування, або ж зупинити свій вибір на звичайній моделі (набагато більш «зніженої» в порівнянні з CF-H20, то нехай на Ваше рішення вплине то, вартість такого технічного шедевра цілком доступна. Міцний, витривалий і продуктивний планшет, ціна на який не перевищує розумних меж, стане найбільш розумним вкладенням коштів. Разом з тим, не варто хапати в руки перше ж ліпше пристрій. Докладне вивчення і ретельний нализ характеристик, показників, опціональних можливостей різних моделей «екстремалів» виведе Вас на найефективнішу модель.


Тому, перш ніж купити, не забувайте порівняти планшети. Те, на що здатний «здоровань» CF-H2, гарантує йому особливу нішу на ринку захищених планшетних ПК .

Купити Panasonic Toughbook CF-H2 ви зможете в нашому інтернет-магазині Cibermag європейської якості і за доступною ціною!

Бажаємо вдалих покупок!

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика