Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд Meizu M6s: бюджетний смартфон з дивовижними здібностями

  1. Що нам сподобалося в Meizu M6s?
  2. У Meizu M6s є швидка зарядка
  3. Екран Meizu M6s також радує
  4. Камера Meizu M6s некваплива, але старанна
  5. Час автономної роботи Meizu M6s теж на висоті
  6. Що нам не сподобалося в Meizu M6s?
  7. Продуктивності для ігор не вистачає
  8. Відсутність NFC в Meizu M6s - дуже дивне рішення
  9. Порт microUSB в Meizu M6s виглядає застарілим
  10. Куди пропала фірмова кнопка управління mTouch?
  11. Як позначається на роботі смартфона заміна чіпа MediaTek на новий Exynos від Samsung?
  12. Meizu M6s - купити чи ні?
  13. Технічні характеристики Meizu M6s

Чому бути того і не минути! Ось і компанія Meizu підтримала модний безрамковий тренд, представивши свій перший смартфон з співвідношенням сторін дисплея 18: 9. І це по-справжньому новий смартфон Meizu M-серії за довгий час. Нововведень в Meizu M6s дійсно багато, давайте подивимося, які саме.

Нововведень в Meizu M6s дійсно багато, давайте подивимося, які саме

Що нам сподобалося в Meizu M6s?

Дизайн у Meizu M6s зовсім бюджетний

На дизайні в Meizu M6s справді не заощадили. Корпус новинки зроблений з відполірованого за спеціальною технологією металу (анодованого алюмінію).

Габарити корпусу Meizu M6s відповідають габаритам смартфона з 5,2-дюймовим екраном, але завдяки новому співвідношенню сторін тут вмістився IPS-дисплей з діагоналлю 5,7 дюймів і роздільною здатністю 1440 х 720 пікселів.

Габарити корпусу Meizu M6s відповідають габаритам смартфона з 5,2-дюймовим екраном, але завдяки новому співвідношенню сторін тут вмістився IPS-дисплей з діагоналлю 5,7 дюймів і роздільною здатністю 1440 х 720 пікселів

Пристрій приємно тримати в руках і, що важливіше, їм зручно користуватися - ергономіка корпусу дуже гідна. До плюсів дизайну також можна віднести, на мій погляд, зручне розташування датчика відбитків пальців, про який докладніше йтиметься трохи нижче. Забарвлення комп'ютера може в чотирьох варіантах: чорний, золотистий, сріблястий і синій.

Забарвлення комп'ютера може в чотирьох варіантах: чорний, золотистий, сріблястий і синій

У Meizu M6s є швидка зарядка

Зазвичай виробники бюджетних пристроїв не спромагаються забезпечувати свої дітища функцією швидкої зарядки. Але якщо це все ж відбувається, то класти комплектний блок живлення достатньої ємності вже точно ніхто не збирається. А ось Meizu для свого нового бюджетного смартфона не пошкодували і функції швидкої зарядки, і відповідного для цього блоку харчування. Завдяки mCharge за 30 хвилин Meizu M6s заряджається на 50% і це дуже хороший показник, особливо в парі з відмінними показниками автономної роботи.

Екран Meizu M6s також радує

Так, дозвіл дисплея у Meizu M6s за сучасними мірками досить низька, але якщо не вдивлятися в екран в упор з метою виявити пікселі, то так відразу і не скажеш, що тут встановлено HD, а не Full HD екран.

Передача кольору дисплея також на висоті, яскравості вистачає із запасом, щоб комфортно їм користуватися на сонці, є олеофобним покриття, кути огляду також радують. Точність торкань теж на висоті, і що важливо для нашого клімату, навіть при мінусовій температурі тач працює без нарікань.

Точність торкань теж на висоті, і що важливо для нашого клімату, навіть при мінусовій температурі тач працює без нарікань

В налаштуваннях можна вручну налаштувати рівень колірної температури

Камера Meizu M6s некваплива, але старанна

Смартфон отримав одинарну основну камеру на 16 Мп з апертурою f / 2.0, а дозвіл фронтальної - 8 Мп з такою ж апертурою f / 2.0.

За якістю зйомки Meizu M6s, прямо скажемо, не складе конкуренцію камерам в флагмани компаній Apple, Samsung і Sony. Але цього ж і не потрібно. За свої гроші, як би настирливо це не звучало, Meizu M6s фотографує просто відмінно. З проблем зазначу хіба що дуже неквапливий автофокус.

З проблем зазначу хіба що дуже неквапливий автофокус

Так виглядають основний екран камери і меню вибору режиму

Так виглядають основний екран камери і меню вибору режиму

На цих скріншотах видно, як змінили Лайонела Річі викручені на максимум розширені настройки портретного режиму

На цих скріншотах видно, як змінили Лайонела Річі викручені на максимум розширені настройки портретного режиму

На знімках видно дуже хороша деталізація.

На знімках видно дуже хороша деталізація

По балансу білого Meizu M6s дає природні тони

По балансу білого Meizu M6s дає природні тони

На нічних знімках помітні шуми, але картинка не мажеться і це добре

На нічних знімках помітні шуми, але картинка не мажеться і це добре

Знімок зліва зроблений в автоматичному режимі, а справа в режимі HDR

Знімок зліва зроблений в автоматичному режимі, а справа в режимі HDR

Фронтальна камера також знімає на дуже гідному рівні

Час автономної роботи Meizu M6s теж на висоті

У Meizu M6s встановлений акумулятор ємністю 3000 мАг. Це не рекордний результат, але новинка з такою батареєю примудряється прожити спокійно не те що до вечора, а навіть до наступного ранку. Оптимізація Flyme OS 6 версії дає про себе знати, а також екран, як було сказано раніше, тут тільки HD. Додайте до цього ще й швидку зарядку і в сукупності отримуємо не довгожителя, але пристрій з дійсно гарною тривалістю часу автономної роботи.

Спеціальні режими енергозбереження дозволяються домогтися ще більш вражаючих результатів автономної роботи пристрою

Що нам не сподобалося в Meizu M6s?

Зовсім нове (і дуже спірне) розташування сканера відбитків пальців

Сам по собі датчик відбитків пальців тут чіткий і швидкий, але цікавіше, де він розташований. Знаходиться він тепер не під екраном, що не на задній стороні смартфона і навіть не в кнопці включення і блокування на торці.

Датчик відбитків пальців розташувався на правому торці пристрою, абсолютно окремо від фізичних кнопок. Це, як на мене, дивне рішення, так як можна було б поєднати кнопку включення / блокування з дактилоскопічний сенсором і все змінилося б тільки в кращу сторону. А взагалі, кнопку включення / блокування я б прибрав зовсім, адже коли тримаєш заблокований телефон в руці і торкаєшся до датчика зчитування відбитків, він розблокується. А заблокувати назад його можна, доторкнувшись і потримавши палець на сенсорній кнопці на дисплеї.

А заблокувати назад його можна, доторкнувшись і потримавши палець на сенсорній кнопці на дисплеї

Продуктивності для ігор не вистачає

За продуктивність смартфона відповідає новий 6-ядерний процесор Samsung Exynos 7872 з графічним ядром Mali-G71 MP3. Процесор Exynos прийшов на зміну MediaTek, і кажуть, що цей чіп був спеціально розроблений Samsung для компанії Meizu. Так це чи ні, неясно, але відомо, що Meizu M6s став першим пристроєм, в якому був використаний Exynos 7872. Процесор цей не з розряду найпотужніших, щось на рівні Snapdragon 650, і для роботи у всіх повсякденних додатках цілком вистачає.

Техпроцес у Exynos менше, ніж у Snapdragon, і тому батарейку витрачає менше, але відеочіп слабкий, тому говорити про гідне поведінці у важких іграх не доводиться. Як підсумок, процесор оболонку смартфона орудує без проблем і з простими додатками справляється, але історія ця точно не про ігри.

Як підсумок, процесор оболонку смартфона орудує без проблем і з простими додатками справляється, але історія ця точно не про ігри

Спеціальне меню для настройки продуктивності смартфона

Спеціальне меню для настройки продуктивності смартфона

Результати тестів на продуктивність в програмах Geekbench 4 і 3D Mark

Результати тестів на продуктивність в програмах Geekbench 4 і 3D Mark

Результати тестів на продуктивність в AnTuTu

Відсутність NFC в Meizu M6s - дуже дивне рішення

Це дійсно важливе упущення. Ну не розумію я, чому у виробників китайських смартфонів прийнято в левової частки випадків не встановлювати в свої пристрої чіп NFC. Є підозра, що відбувається це крім економії ще й тому, що в Піднебесній не такий популярний такий спосіб оплати. Але ж у нас в країні зараз вже практично скрізь можна розплатитися за допомогою Android Pay, і це могли б врахувати в компанії Meizu, яка активно працює на російському ринку.

Порт microUSB в Meizu M6s виглядає застарілим

Упевнений, що виключно економії заради в Meizu M6s встановили доживає свої останні дні роз'єм microUSB. Нині модний USB Type-C деякі виробники зараз вже і в свої бюджетні пристрої встановлюють, а ось в Meizu поки ще не зважилися на це. Радує хіба що тільки факт, що на швидкій зарядці не стали економити.

І наостанок відповіді на найпопулярніші питання про Meizu M6s:

Куди пропала фірмова кнопка управління mTouch?

Нещодавно компанія Meizu пройшла сертифікацію від Google і тепер використовує в своїй фірмовій оболонці Flyme стандартні елементи управління Android ( «Назад», «Додому» і «Запущені додатки»). Незважаючи на це, фірмовий «гурток» управління все таки залишився. Просто через нові тонких рамок йому не вистачило місця під екраном, тому він тепер є частиною інтерфейсу і може бути включений в настройках замість фірмових елементів управління Android. Тап по кружку повертає на колишній екран, сильне натискання (аналог 3D Touch у Apple) веде на головний екран, а свайпи вправо і вліво від нього перемикають між запущеними додатками.

Як позначається на роботі смартфона заміна чіпа MediaTek на новий Exynos від Samsung?

Спершу здається, що чіпи MediaTek для пристроїв компанії Meizu вже звична справа і вся робота саме з цими чіпсетами вже давно оптимізована, а після заміни їх на новоспечений Exynos весь процес впровадження і оптимізації починається заново. А значить гальма, гальма і ще раз гальма.

Насправді ж чіпсети від Samsung не є чимось новим для Meizu і робота з ними ведеться вже давно, оптимізують їх вже давно. На тлі цього можна сміливо заявити, що рішення компанії Meizu перейти на нові процесори позначиться на призначеному для користувача досвід від володіння їх пристроями тільки в позитивну сторону. Досвід спілкування з Meizu M6s це, по крайней мере, підтверджує.

Meizu M6s - купити чи ні?

Meizu M6s - безсумнівно, дуже вдалий компанії смартфон. Позитивні сторони моделі явно переважують його мінуси, тому припущу, що на ринку цей смартфон точно буде користуватися популярністю.

Рекомендована ціна Meizu M6s - 13 990 рублів

переваги:

  • яскравий і контрастний екран;
  • швидкий датчик відбитків пальців;
  • хороша камера;
  • наявність швидкої зарядки;
  • висока автономність;
  • дизайн і ергономіка корпусу.

недоліки:

  • окремо розташований сканер відбитків пальців;
  • посередня продуктивність в іграх;
  • відсутність NFC;
  • роз'єм microUSB замість USB Type-C.

Технічні характеристики Meizu M6s

  • Модель: M712H;
  • ОС: Android 7.0 (Nougat) з оболонкою Flyme OS 6.3.1.0 RU;
  • Процесор: 6-ядерний Samsung Exynos 7872, ARM Cortex-A73 (2x2,0 ГГц) + ARM Cortex-A53 (4x1,6 ГГц);
  • Графічний співпроцесор: ARM Mali-G71 MP1 (1.2 ГГц);
  • Оперативна пам'ять: 3 Гбайт;
  • Вбудована пам'ять: 32 Гбайт / 64 Гбайт eMMC 5.1, підтримка карт пам'яті microSD / HC / XC (до 128 Гбайт);
  • Інтерфейси: Wi-Fi 802.11 a / b / g / n (2,4 ГГц + 5 ГГц), Bluetooth 4.1 (LE), microUSB (USB 2.0) для заряду / синхронізації, USB-OTG, 3,5-мм для аудіо -гарнітури;
  • Екран: ємнісний, сенсорний, IPS, діагональ 5,7 дюйма, GFF (повне ламінування), дозвіл 1 440 х 720 пікселів (18: 9), щільність пікселів на дюйм 282 ppi, яскравість 450 кд / кв. м, контрастність 1 000: 1, захисне скло 2.5D;
  • Основна камера: 16 Мп (розмір пікселя 1.12 мкм), 5-елементний об'єктив, апертура f / 2.0, фазовий (PDAF) автофокус, двухтоновий спалах;
  • Фронтальна камера: 8 Мп (розмір пікселя 1.12 мкм), 4-елементний ширококутний об'єктив, апертура f / 2.0, редактор Селфі ArcSoft;
  • Мережі: GSM / GPRS / EDGE, WCDMA / HSPA +, 4G FDD-LTE b1, b3, b5, b7, b8, b20; 4G TD-LTE b40;
  • Конфігурація лотків слота: nanoSIM + nanoSIM, або nanoSIM + microSD / HD / XC;
  • Навігація: GPS / ГЛОНАСС, A-GPS;
  • Сенсори: акселерометр, гіроскоп, цифровий компас, датчики освітленості і наближення, дактилоскопічний сканер mTouch 2.1 (0.2 сек);
  • Батарея: незнімна 3 000 мАг, швидка зарядка mCharge;
  • Кольори: чорний, золотистий, сріблястий, синій;
  • Габарити: 152х72,5х8 мм;
  • Вага: 160 грам.

Що нам сподобалося в Meizu M6s?
Як позначається на роботі смартфона заміна чіпа MediaTek на новий Exynos від Samsung?
Meizu M6s - купити чи ні?
Що нам сподобалося в Meizu M6s?
Як позначається на роботі смартфона заміна чіпа MediaTek на новий Exynos від Samsung?
Meizu M6s - купити чи ні?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика