Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Огляд бюджетного мобільного телефону Explay Titan

Компанія Explay раніше спеціалізувалася на випуску мр3-плеєрів, навігаторів, планшетів і т.д., проте потім почала випускати і мобільні телефони. Компанією випускаються різні моделі мобільних телефонів, але в цій статті ми розглянемо Explay Titan.

Компанія Explay раніше спеціалізувалася на випуску мр3-плеєрів, навігаторів, планшетів і т.д., проте потім почала випускати і мобільні телефони. Компанією випускаються різні моделі мобільних телефонів, але в цій статті ми розглянемо Explay Titan.

Даний апарат претендує на флагманську позицію цієї компанії з використанням трьох сім-карт. Телефон представляє з себе моноблок, що має 2.4 дюймовий екран, круглий джойстик і клавіатуру. Корпус має кілька варіантів кольорів - це чорний, "срібло" і "шампань" і має досить таки непоганим дизайном. Корпус зроблений з м'якого матового пластика, який приємний на дотик.

Корпус зроблений з м'якого матового пластика, який приємний на дотик

Завдяки округленим гранях телефону, апарат легко лежить в руці. Частини корпусу добре прилягають один до одного і не викликають ніяких претензій до якості збірки. Кнопки працюють без заїдань, що можна сказати і про джойстик. З лівого боку телефону розташований роз'єм miniUSB для підключення до комп'ютера, а також ще служить для підзарядки мобільного телефону. Регулювання гучності здійснюється кнопками з правої сторони, зверху присутній 3.5 мм аудіороз'єм. Є така функція, як ліхтарик, який розташовується тут же.

У Вашому телефоні є 1.3 мегапіксельна фото / відео камера без спалаху і розташовується на задній кришці. Апарат підтримує шістнадцяти мегабайтную карту пам'яті microSD, слот для неї знаходиться під акумуляторною батареєю, там же є три слота під сім-карти.

Сім-карти управляються з джойстика, на відміну від деяких попередніх моделей і відображаються на дисплеї. Варто відзначити особливість блокування клавіатури, яка прив'язана до кнопки вимикає телефон. А ось функцію Т9 на апараті явно недопрацьована, так як не можна додати слово в словник.

А ось функцію Т9 на апараті явно недопрацьована, так як не можна додати слово в словник

З можливостей мультимедіа можна відзначити наявність аудіо і відео плеєра, FM-радіо, диктофона, підтримки електронних книг і ігор. Телефон підтримує такі формати, mp3, amr, waw, mid, avi, mp4, 3gp. В Explay Titan присутні такі вбудовані програми, як opera mini, skype, msn icq. Телефон підтримує мережі 3g, Bluetooth, а також тримає заряд батареї протягом двох діб при активному використанні.

Телефон вийшов c досить-таки симпатичним дизайном, а ціна передбачається в межах 2000 рублів. Ну а порівняти ціни на інші моделі Explay можна в спеціалізованих каталогах в Інтернеті.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика