Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Оформлений патент на віртуальну клавіатуру Mac

19 березня патентне бюро США опублікувала чергову заявку Apple, яка свідчить про те, що компанія невпинно працює над реалізацією віртуальної клавіатури для Mac. За своїм принципом і конструкції роботи, клавіатура нагадує Magic Trackpad. Для її створення використовується цілий алюмінієвий пласт або скло, і вона не буде мати звичних фізичних клавіш. На всій поверхні клавіатури будуть перебувати віртуальні клавіші, які і будуть відповідати за введення інформації. При цьому користувач буде тактильно відчувати відгук від натискання на кнопки. Тим самим, Apple прагнути уникнути основного недоліку сенсорних панелей - користувач фізично не відчуває, функціонування клавіш. Передбачається, що на клавіатурі буде створена складна схема датчиків, контролюючих маніпуляції користувача з клавіатурою. Про те, що клавіша натиснута, буде оповіщати легка вібрація під пальцями.

Про те, що клавіша натиснута, буде оповіщати легка вібрація під пальцями

Аналогічне рішення вже реалізовано в Apple Watch, 13-дюймовому MacBook PRO і MacBook Retina з 12 дюймовим екраном. Варто зазначити, що перший патент на віртуальну клавіатуру Apple оформила в 2006 році. Пізніше в 2009 році була подана ще одна заявка щодо створення такого пристрою. У тому варіанті, в якому віртуальна клавіатура існує в лептопах, технологія була запатентована компанією в 2012 році.

Аля Бішопова

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика