Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Офіційно: дата виходу нової Windows 10 Mobile

2,241 Переглядів

компанія   Microsoft   в ході офіційної презентації в Нью-Йорку оголосила дату виходу нової версії фірмової мобільної ОС   Windows 10 компанія Microsoft в ході офіційної презентації в Нью-Йорку оголосила дату виходу нової версії фірмової мобільної ОС Windows 10 . Новинку отримають не тільки анонсовані флагмани і топові гаджети компанії минулих років, а й ряд апаратів середнього класу, які відповідають технічним вимогам ОС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Windows 10 Mobile отримають не всі смартфони

Офіційний канал Microsoft в Facebook повідомив, що Windows 10 Mobile стане доступна для перших пристроїв вже в грудні цього року. Нову версію ОС зможуть отримати тільки смартфони зі сховищем об'ємом 8 ГБ і більше, а також ті, для яких вийшло оновлення Windows Phone 8.1 Lumia Denim. Як швидко компанія зможе оновити всі підтримувані пристрої, поки залишається під питанням.

Раніше Microsoft вказала на офіційному сайті, які ж смартфони отримають Windows 10 Mobile в першу чергу. Ними стануть Lumia 430, Lumia 435, Lumia 532, Lumia 535, Lumia 540, Lumia 640, Lumia 640 XL, Lumia 735, Lumia 830 і Lumia 930. Чомусь в списку першої хвилі відсутня Планшетофони Lumia 1520, хоча в програмі Windows 10 Insider Preview фаблет брати участь може. Останній багатьма сприймається, як головний девайс компанії (до появи Lumia 950 і 950 XL), так що рішення це несподіване. Можливо, це пов'язано з тим, що смартфон Lumia 1520 вже знятий з виробництва.

Серед головних нововведень інтерфейсу Windows 10 Mobile можна виділити нові розміри для «живих» плиток, прозорість, перероблені налаштування, а також ряд меню системи Серед головних нововведень інтерфейсу Windows 10 Mobile можна виділити нові розміри для «живих» плиток, прозорість, перероблені налаштування, а також ряд меню системи. Обновленіекоснулось клавіатури (голосове введення!), Файлового менеджера, голосового асистента Cortana, а також додатків «Фото», «Карти», пакета Outlook і Office. Епоха Internet Explorer пішла, тепер головним браузером софтверного гіганта став Microsoft Edge. Перероблені практично всі системні програми.

Є тут і інтерактивні повідомлення (можна відповісти на повідомлення відразу з оповіщення), а сам «Центр повідомлень» синхронізується з настільної Windows 10 і взагалі всіма пристроями на цій ОС, які підключені до одного й того ж аккаунту Microsoft.

Окрему увагу в компанії приділили додатків: тепер програми універсальні для всіх типів пристроїв з Windows 10 на борту Окрему увагу в компанії приділили додатків: тепер програми універсальні для всіх типів пристроїв з Windows 10 на борту. Дане нововведення призвело до двох випливають наслідків: наведення порядку в магазині додатків Windows Store і появи функції Continuum - вона дозволяє працювати зі смартфоном на екрані комп'ютера без найменшої втрати функціональності. Підключаємо смартфон проводом і бачимо на екрані монітора інтерфейс смартфона з усіма його додатками. Його можна розтягувати на весь екран, запускати різні додатки і так далі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чутки: названа дата анонса флагманів Microsoft на Windows 10 Mobile

Ще однією важливою новиною є те, що платформа може пережити найближчим часом буквально бум на ринку мобільних додатків - Visual Studio підтримує код, написаний під Android і Java / C ++, а також iOS (Objective C). По суті, з використанням інструментів Microsoft, можна майже повністю переносити код в Windows 10 без його пересборки (по завіреннях представників Microsoft, Visual Studio сама буде робити близько 90% роботи). Це Visual Studio буде робити сама, розробнику залишиться тільки подбати про інтерфейс і оптимізації, а в разі простих додатків про це навіть піклуватися не треба - все і так буде працювати. [via hi-tech]

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика