Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Одв'язуємо iPhone від оператора за допомогою Turbo-SIM

Не секрет, що "залоченним" iPhone коштують дешевше ніж "разлочений". Тому його можна вигідно купити, але необхідність використовувати мережу тільки одного конкретного оператора іноді може доставляти конкретні незручності і це обмеження відразу ж хочеться обійти. Тут є два шляхи. Офіційна разлочка у самого оператора або ж додаткові "лайф-хакі" від китайських народних умільців. І там і там є свої замарочкі. Офіційна відв'язування не завжди можлива за умовами оператора або банально через незнання англійської мови, а "народні" засоби не завжди і не з усіма пристроями працюють до того ж? можна нарватися на конкретне кидалово. З мого досвіду? найбільш простий і гарантований "народний" метод навчити iPhone розуміти нерідну сімку - це адаптер Turbo-SIM або, як він зараз, називає R-SIM.

Принцип роботи Turbo-Sim гранично простий. Це такий перехідник з мікросхемою, який змушує iPhone думати, що в нього вставили Sim-карту того оператора, під якого він залочений. Налаштовується Turbo-Sim відносно швидко і просто за допомогою розблоковані смартфона або ж, якщо вона вже містить необхідні профілі, то автоматом буквально двома тикамі, при першому включенні треба тільки слідувати інструкціям на екрані. Відео того, як це робити і покрокові інструкції можна знайти в інтернеті, я ж опишу свій особистий досвід роботи з цієї приблудою.

Перше, що треба зробити - це пробити iPhone по IMEI і дізнатися, на якого оператора він залочений, надалі нам ця інформація дуже придасться та й краще перестрахуватися, адже деякі Turbo-SIM не працює або не завжди коректно працюють з картами окремих операторів зокрема американських Sprint і Verizon. Має сенс спочатку почитати інтернет і тільки потім, переконавшись, що ваш пристрій можна відв'язати за допомогою Turbo-SIM, замовляти її на Ebay або купити на барахолці радіо-ринку вашого міста. Коштує вона близько 10-20 $. Є різні моделі з різним ступенем універсальності. Сучасна R-SIM 9 Pro найбільш проста в плані налаштування і працює, як запевняють виробники, з картами будь-яких операторів, що я зараз і перевірю, спробувавши разлочить iPhone, прив'язаний до неметско T-mobile.

Отже, роздруковуємо упаковку. Під захисним пластиком сам чіп Turbo-Sim, кілька лотків Sim-карт для різних поколінь iPhone і ключ-скріпка для діставання лотка.

Беремо сімку іншого оператора, в даному випадку Medion (мережа E-Plus), попередньо (обов'язково!) З неї треба зняти Pin-Koд. (Це можна зробити на смартфоні на андроїд: Настройки-> захист-> Встановити блокування Sim-карти. Знімаємо галочку вводимо пін). Бажано обточити sim-карту пилкою для нігтів по товщині, щоб вона могла увійти в "щілину" картоприймача iPhone разом з адаптером Turbo-Sim. Накладаємо сімку від Medion зверху на чіп і закріплюємо все це в потрібному для iPhone лотку з комплекту поставки. Тут треба бути акуратним і робити все по інструкції, т.к сам адаптер дуже крихкий і його можна легко зламати або, того гірше, пошкодити сам iPhone, якщо вставляти з надмірною зусиллям.

Тепер можна "нагодувати" iPhone цим "бутербродик" і сподіватися, що він його "переварить" без проблем.

При першому включенні на екрані iPhone з'являється меню настройки R-Sim.

При першому включенні на екрані iPhone з'являється меню настройки R-Sim

Вибираємо модель iPhone і оператора, під якого він залочений. Якщо оператора в списку немає, то потрібно вибрати пункт "інші оператори" і ввести семизначний IMSI код оператора. Списки цих кодів теж можна знайти в інтернет. У моєму випадку нічого зайвого вводити не знадобилося, профіль оператора T-Mobile DE був встановлений в загальному списку, залишилося тільки його вибрати і підтвердити настройку. І почекати, поки з'явиться підтвердження про завершення налаштування. Тепер можна перезавантажити iPhone.

... і в результаті ... iPhone розлочили!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Офіційна відв'язування не завжди можлива за умовами оператора або банально через незнання англійської мови, а "народні" засоби не завжди і не з усіма пристроями працюють до того ж?
З мого досвіду?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика