Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


NVIDIA представили дві нові відеокарти для ноутбуків

Вчора ми повідомили про нові провідних окулярах 3D Vision. Але це не єдине нововведення від компанії, підготовлене до виставки Computex. Крім очок, NVIDIA представили дві нові відеокарти, призначені для установки в ноутбуки.

Ними стали ігровий відеоприскорювач GeForce GTX 560M і GeForce GT 520MX, призначена для недорогих пристроїв.

GTX 560M випущений на заміну GTX 460M. Відеоадаптер оснащений відеопроцесором GF114 / 116, який має 192 ядра CUDA і частоту 775 МГц. На карту встановлено 1,5 або 3 ГБ відеопам'яті GDDR5 з реальною частотою 1250 МГц і інтерфейсом 192 біта. Нова відеокарта буде встановлюватися в більше кількість ноутбуків від найбільших гравців ринку в особі ASUS, MSI і Toshiba.

Нова відеокарта буде встановлюватися в більше кількість ноутбуків від найбільших гравців ринку в особі ASUS, MSI і Toshiba

NVIDIA пишається тим фактом, що GeForce GTX 560M в два рази швидше ніж GT 540м, однак від своєї попередниці GTX 460M нова відеокарта практично не відрізняється. Швидкість роботи відеокарти в різних іграх приведена на графіку нижче.

Швидкість роботи відеокарти в різних іграх приведена на графіку нижче

На додаток, в прес-релізі опублікований ролик, в якому показана робота відеокарти на кількох ноутбуках, а також знайомі нам кадри з гри Duke Nukem Forever.

На додаток, в прес-релізі опублікований ролик, в якому показана робота відеокарти на кількох ноутбуках, а також знайомі нам кадри з гри Duke Nukem Forever

Крім ігрової відеокарти, NVIDIA також представили мейнстрім прискорювач GeForce GT 520MX. Він отримає 48 ядер CUDA, частоту процесора в 900 МГц, 64 бітний інтерфейс пам'яті DDR3 з частотою 1800 МГц. Обсяг пам'яті, що встановлюється на цю відеокарту, складе 512 МБ або 1 ГБ.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика