Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


NVIDIA представила GeForce GTX 980 для ноутбуків

Ближче до кінця вересня, як і очікувалося , Компанія NVIDIA представила версію настільної відеокарти GeForce GTX 980 у виконанні для установки в ноутбуки. Раніше для ноутбуків NVIDIA випускала адаптери GeForce GTX 980M зі значно зниженими частотами і з меншим числом виконавчих блоків, що дозволило втиснути рішення в рівень споживання не більше 100 Вт. Повноцінний ноутбучний адаптер GeForce GTX 980 на GPU GM204 має практично ті ж характеристики, що і настільна версія: 2048 ядер CUDA, 128 текстурних блоків і 64 блоки растеризації. Тільки тактова частота процесора трохи нижче настільної версії: 1064 Отримати МГц проти 1126 МГц у моделі для десктопів. Ближче до кінця вересня, як і   очікувалося   , Компанія NVIDIA   представила   версію настільної відеокарти GeForce GTX 980 у виконанні для установки в ноутбуки

Крім основних характеристик GPU розробники зберегли також майже всі можливості для розгону мобільного рішення. Заборонено тільки підвищувати напруга живлення. Частоти пам'яті і графічного процесора можна збільшувати і, що важливо, гарантія на пристрій в такому випадку буде зберігатися. Про повноцінній роботі в полі в такому випадку мова не йде. Навіть самий ємний акумулятор не дозволить грати далеко від розетки більше однієї години. Так, TDP рішення приблизно дорівнює 150 Вт - це на 15 Вт менше, ніж у настільної версії.


Так, TDP рішення приблизно дорівнює 150 Вт - це на 15 Вт менше, ніж у настільної версії

Ноутбуки на базі відеокарти GeForce GTX 980 представили компанії Aorus, Asus, MSI та Clevo. Окремо NVIDIA підкреслює, що мобільна платформа з новинкою вперше і повністю підходить для роботи з шоломом Oculus Rift.

Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика