Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Nvidia BFGD - новий підхід до створення ігрових моніторів

Компанія Nvidia представила власну концепцію «ідеального ігрового монітора» під назвою Big Format Gaming Displays (BFGD). Дисплеї, створені в рамках ініціативи «зеленого» чипмейкера, поєднують у собі найкращі якості традиційних геймерських моніторів і РК-телевізорів: 4K-дозвіл, діагональ 65 дюймів, частота оновлення 120 Гц, підтримка розширеного динамічного діапазону (HDR) і технології синхронізації G-Sync .

Дисплеї, створені в рамках ініціативи «зеленого» чипмейкера, поєднують у собі найкращі якості традиційних геймерських моніторів і РК-телевізорів: 4K-дозвіл, діагональ 65 дюймів, частота оновлення 120 Гц, підтримка розширеного динамічного діапазону (HDR) і технології синхронізації G-Sync

Крім того, подібні пристрої зможуть похвалитися пікової яскравістю близько 1000 кд / м², а також 100-відсотковим охопленням кольорової палітри DCI-P3. Про плани випустити власні BFGD-монітори оголосили такі компанії як Acer , ASUS і Hewlett-Packard . У всіх трьох випадках основою дисплея виступає 65-дюймова матриця від AU Optronics. У нові дисплеї також буде інтегрована Android-консоль Nvidia Shield, що дасть можливість користуватися провідними стрімінговимі платформами (YouTube, Netflix і т.д.) і хмарним ігровим сервісом GeForce Now.

) і хмарним ігровим сервісом GeForce Now

Перші ігрові монітори, створені в рамках ініціативи Nvidia BFGD, з'являться у продажу цього літа. Орієнтовна вартість таких «монстрів» поки не називається.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика