Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


НР робить заміну акумуляторів в своїх ноутбуках через загрозу загоряння

Компанія Hewlett-Packard випустила повідомлення, в якому повідомила про те, що деякі з їхніх продуктів обладнані літій-іонними акумуляторами, які можуть призвести до пожежі або пожежа. Кінцевим користувачам з таким вразливим ноутбуком необхідно відключити акумулятор і замінити його в сервісному центрі HP.

Кінцевим користувачам з таким вразливим ноутбуком необхідно відключити акумулятор і замінити його в сервісному центрі HP

Акумулятори, що потрапляють під цю програму, поставлялися з конкретними моделями ноутбуків і мобільних робочих станцій: HP ProBook (серії 64x G2 і G3, серії 65x G2 і G3), HP x360 310 G2, HP ENVY m6, HP Pavilion x360, ноутбуками HP 11 і мобільними робочими станціями HP ZBook (17 G3, 17 G4 і Studio G3), проданими по всьому світу з грудня 2015 року по грудень 2017 року. Крім того, компанія HP і авторизовані постачальники послуг могли продавати їх як аксесуари або надавати в якості заміни.

Крім цього, для перерахованих вище пристроїв буде випущено спеціальне оновлення UEFI, за допомогою якого можна перевести батарею в «Безпечний режим» і без ризику використовувати ноутбук з живленням від мережевого адаптера. Батареї, які підпадають під дію програми, потрібно негайно перевести в «Безпечний режим».

на спеціальному сайті можна ознайомитися з більш детальною інформацією та завантажити утиліту, що дозволяє перевірити ваш пристрій онлайн.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика