Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Новини про DirectX 11

Гра Crysis 2 вийшла в світ близько трьох місяців тому і відразу викликала розчарування у ПК-гравців. Незважаючи на досить приємний геймплей, гра виявилася зовсім невимогливою до системних ресурсів і виявилася дуже звичайною в плані графіки. У цьому полягає кардинальна відмінність гри Crisys 2 від своєї попередниці - Crysis, яку, як ви пам'ятаєте, дуже довго не могли запустити з максимальними настройками навіть на самих продуктивних системах.

На жаль, в графічному плані грі Crysis 2 не вистачало деякої наполегливості, викликаної відсутністю підтримки DirectX 11. Через це в грі були недоступні багато технологічні напрацювання, на зразок тесселяції. На щастя, Crytek пообіцяли підтримку DX11 в одному з майбутніх патчів. І ось вчора, всього через три місяці очікування (на відміну від відомої приказки), розробники виконали свою обіцянку.

Для того щоб DirextX 11 заробив на вашій копії Crysis 2, в першу чергу вам знадобиться встановити патч версії 1.9. Після цього, потрібно встановити патч DX11, який працює тільки з 64-бітної версією Windows, ну і якщо якість картинки вас як і раніше не задовольняє, то можна встановити патч з підтримкою текстур високої роздільної здатності. Всі три компоненти доступні до завантаження на сайті MyCrysis .

Нижче, для порівняння, наведені чотири однакових кадру з гри: два отрисовать DX9 з підтримкою Hi-Res текстур і без неї і два з рендером DX11, також з підтримкою текстур високої роздільної здатності та без неї.

Звичайно ж, для отримання задоволення від гри з високими налаштуваннями графіки, вам буде потрібно і потужний комп'ютер, на зразок машини з процесором Intel Core i7-965 і відкритий NVIDIA GeForce GTX 580. Саме з такою конфігурацією були проведені тести продуктивності фахівцями на сайті vr-zone. com, які ми і представляємо вашій увазі.

За результатами бенчмарка добре видно, що включення таких вимогливих операцій як тесселяция і реалістична обробка тіней досить незначно позначилися на продуктивності.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика