Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Нові 10.5 "і 12.9" iPad Pro оснащені 4 ГБ оперативної пам'яті

Компанія Apple, як правило, не озвучує обсяг оперативної пам'яті своїх мобільних пристроїв. Так сталося і з новим 10.5-дюймовим iPad Pro і оновленим 12.9-дюймовим iPad Pro, які були представлені на минулому тижні на всесвітній конференції розробників WWDC 2017.Про обсяг оперативної пам'яті нових iPad Pro не було сказано ні слова на WWDC 2017. Не вказаний він і на офіційному сайті Apple. Проте, завдяки бенчмарку Geekbench ми дізналися, що нові планшети мають 4 ГБ ОЗУ. У поєднанні з потужним процесором A10X Fusion це забезпечує iPad Pro високу продуктивність. Це підтверджують і результати Geekbench, про що повідомляє PhoneArena . 10.5-дюймовий iPad Pro отримав 3915 балів в тесті одного ядра і 9387 балів в багатоядерному режимі.

5-дюймовий iPad Pro отримав 3915 балів в тесті одного ядра і 9387 балів в багатоядерному режимі

Нагадаємо, в Росії вартість 10.5-дюймового iPad Pro стартує з відмітку 46 990 рублів за молодшу версію з Wi-Fi і 64 ГБ вбудованої пам'яті і сягає 77 990 рублів за топову модель з накопичувачем на 512 ГБ і підтримкою стільникового зв'язку. Що ж стосується iPad Pro з 12.9-дюймовим екраном, то він пропонується за ціною від 58 990 рублів до 89 990 рублів. З огляду на високу вартість нових iPad Pro і падіння інтересу до планшетів, великий ризик, що вони залишаться нішевими пристроями для професіоналів та ентузіастів. Telegram-канал @overclockers_news - це зручний спосіб стежити за новими матеріалами на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика