Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Новгородцям запропонували обладнання для безлімітного інтернету за рубль

Tele2 робить мобільний інтернет в мережах LTE-450 ще більш доступним. При підключенні на тариф Skylink з безлімітним інтернетом компанія пропонує роутер за один рубль. Tele2 робить мобільний інтернет в мережах LTE-450 ще більш доступним

© Бізнес-новини Новгород.ру.

Акція діє до 31 липня 2018 року в інтернет-магазинах skylink.ru і shop.tele2.ru , А також в салонах зв'язку Tele2 на території Новгородської області. Ціна роутера Skylink складе один рубль за умови підключення до тарифу з безлімітним інтернетом Skylink XL і внесення абонентської плати за три місяці. При підключенні до тарифу Skylink L для участі в акції потрібно внести абонентську плату за чотири місяці.

Тариф Skylink XL надає клієнтам безлімітний доступ в інтернет незалежно від часу доби і без обмежень на послуги файлообмінників і торрентів. Абонентська плата становить 990 рублів на місяць. Тариф Skylink L включає 15 Гб інтернет-трафіку. При цьому невикористані гігабайти не "згоряють» в кінці місяця, а переносяться на наступний період. Інтернетом Skylink на умовах «домашнього» тарифу можна користуватися при подорожах по Росії в мережах Skylink і 4G-мережах Tele2.

В акції беруть участь моделі Skylink M1 mini, H1 і V-FL500. Компактний роутер Skylink M1 підтримує одночасно до 8 пристроїв: ноутбуки, смартфони, планшети, - і працює до 8 годин роботи без підзарядки. Роутер підійде для дальніх подорожей і заміських поїздок. Роутери H1 або V-FL500 можуть забезпечувати швидкісним інтернетом до 30 пристроїв. При цьому V-FL500 працює від акумулятора до двох годин - інтернет буде доступний, навіть якщо відключиться електрика.

Роутери працюють у всіх діапазонах LTE Tele2, за рахунок цього зона покриття LTE оператора розширюється в два-три рази. Роутер Skylink буде працювати як в межах міста, так і далеко за містом, в селі, на дачі.

Tele2 надає послуги мобільного інтернету в мережах LTE-450 під брендом Skylink з 2016 року. Мережі працюють в Москві і Московській області, Санкт-Петербурзі і Ленінградській області, в Тверській і Новгородській областях. Особливості діапазону 450 МГц дозволяють базових станцій охопити більшу територію і забезпечити швидкісним мобільним інтернетом віддалені села, дачні долі, заміські бази відпочинку.

Детальна інформація про тарифи і обладнанні LTE-450 - на сайті skylink.ru . Крім того, отримати консультацію і викликати персонального менеджера Skylink жителі Новгородської області можуть по телефону + 7-950-680-00-60. Детальна інформація про тарифи і обладнанні LTE-450 - на сайті   skylink

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика