Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ноутбук не включається

  1. призначення ноутбука
  2. продуктивність
  3. Розмір дисплея

У наш час багато хто з людей мріють пересісти із звичайного стаціонарного ПК на ноутбук. Але як же підібрати ноутбук, виходячи зі своїх індивідуальних потреб?

І так, для початку, щоб правильно підібрати собі ноутбук, потрібно сісти і точно визначитися для яких саме завдань, програм він Вам потрібен, після цього, пройшовшись по пунктам, написаних нижче Ви з легкістю виберете те що потрібно.

призначення ноутбука

У ноутбуків, виходячи з їх призначення, бувають бюджетні, мультимедійні та бізнес-класи ноутбуків.

Бюджетні ноутбуки призначені для домашнього використання, а на роботі для таких дій, як наприклад перевірки пошти інтернету. Для такої мети їх вистачить з головою. Однак вони мають не дуже потужні характеристики, наприклад маленький вінчестер, менше пам'яті, менш якісну матрицю екрану, перегляд фільму на якому не принесе особливого захоплення. Такі лептопи мають більш велику вагу (близько 3 кг)

Ігрові ноутбуки ще часто називають мультимедійними. Як правило такі лептопи маю дисплей великої діагоналі (від 17 дюймів), потужну окрему відеокарту, високопродуктивний багатоядерний процесор.

Ноутбуки бізнес-класу відрізняються великою продуктивністю, можуть мати більш компактні розміри, відрізняються довгою роботою батареї без підзарядки.

У наш час багато хто з людей мріють пересісти із звичайного стаціонарного ПК на ноутбук продуктивність

Щоб вибрати собі потрібну конфігурацію системи, потрібно знати для чого ноутбук буде використовуватися.

Для простих цілей цілком підійде не занадто потужний з не таким і великим об'ємом пам'яті ноутбук.

Так, для дизайнерських, проекторскіх і креслярських програм, а також ігрових цілей-потрібно зробити ухил на відеокарту (512 мб і вище), оперативну пам'ять (3-4 Гб), та й хороший багатоядерний процесор.

Якщо Вам потрібно працювати з великою кількістю вікон і офісних програм, візьміть хороший двоядерний процесор (Pentium або AMD), 3-4Гб оперативної пам'яті. А ось відеокарту можна саму слабеньку, тут вона і не потрібна особливо.

Розмір дисплея

Це дуже важливий параметр. Якщо Вам потрібно від комп'ютера, запустити віконце Excel-a і підсумувати пару чисел, то краще брати маленький ноутбук, наприклад Asus EE PC, буде дуже зручно. Розмір діагоналі таких ноутбуків становить до 12 дюймів (наприклад в ee pc 900 - всього 8.9 '). І навпаки, щоб працювати з графічними об'єктами, кресленнями або весь час з Excel, то потрібно брати діагональ 17', а в деяких випадках і 18, 4 '.

Обов'язково перед покупкою зайдіть в найближчий Вам магазин, і перегляньте ноутбуки з різними розмірами, підібравши візуально той, який потрібен. Не забувайте, що чим більше розмір ноутбука, тим накладнєє його транспортування.

Але як же підібрати ноутбук, виходячи зі своїх індивідуальних потреб?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика