Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ноутбук не бачить Wi-Fi мережі

  1. 1. У нoутбуке відключена функція Wi-Fi
  2. 2. Нoутбук не ловить деякі мережі
  3. 3. Застарілі мережеві драйвери
  4. 4. Апаратні проблеми мережевого адаптера

У зв'язку зі стрімким розвитком Wi-Fi в світі перед багатьма користувачами ноутбуків постає питання: як бути, якщо раптом Wi-Fi мережі перестали бути видимими? У цьому матеріалі ви дізнаєтеся основні причини, за якими виникає така несправність і способи їх подолання.

  1. У нoутбуке відключена функція Wi-Fi
  2. Нoутбук не ловить деякі мережі
  3. Застарілі мережеві драйвери
  4. Апаратні проблеми мережевого адаптера

1. У нoутбуке відключена функція Wi-Fi

Найпоширеніша причина - відключена функції прийому Wi-Fi в нoутбуке. Рішення проблеми елементарне - необхідно включити Wi-Fi в настройках в меню «Мережа та Інтернет» або ж використовувати комбінацію функціональних клавіш (комбінацію яких шукайте в керівництві по експлуатації вашого нoутбука або в Інтернеті за моделлю нoутбукa).

2. Нoутбук не ловить деякі мережі

Якщо ви зіткнулися з проблемою виборчої доступності певних мереж, то це говорить більше про проблеми у роздає Wi-Fi пристрої, ніж чим у нoутбука. Подивіться настройки маршрутизатора / точки доступу, вимкніть і потім знову ввімкніть роздає пристрій.

Також ще рекомендуємо спробувати підключиться до бажаної мережі з використанням іншого пристрою. Якщо при спробі підключення теж відсутня, то зверніть свою увагу на роутер. У разі якщо з'єднання встановити все ж вдалося, то проблема явно в вашому нoутбукe. Для виявлення несправності необхідно провести діагностику і подальший ремонт сервіс-центрі.

3. Застарілі мережеві драйвери

Ще одна з найпоширеніших несправностей - застарілі драйвера або їх відсутність. Для вирішення цього питання необхідно завантажити та встановити мережеві драйвера для ноутбука. Знаходяться вони в більшості випадків на офіційному сайті виробника вашого ноутбука. Зауважимо, що оновлювати драйвера варто в міру випуску нових версій виробником.

4. Апаратні проблеми мережевого адаптера

Найчастіше проблеми з Wi-Fi сигналізують про вихід з ладу відповідає за нього модуля в нoутбукe. Також буває, що причиною непрацюючого Wi-Fi може бути південний міст, але такі випадки - рідкість. Не намагайтеся зробити заміну несправного модуля своїми руками якщо у вас немає відповідного досвіду і знань.

При виконанні ремoнта без необхідного обладнання існує велика небезпека пошкодити сусідні справні деталі нoутбукa. Правильним рішенням буде звернення до наших професійних інженерам, які швидко, якісно і з гарантією зроблять ремонт.

Вартість ремонту типових несправностей нoутбукa

* Терміни ремонтів вказані орієнтовні і є середніми за наявності вільного майстра.

Виберіть виробника вашого ноутбука

Виберіть виробника вашого ноутбука

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика