Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ноутбук-трансформер Lenovo Yoga Book 2 Pro отримав процесори Intel Kaby Lake-Y

На виставці Computex 2018 у минулому місяці компанія Lenovo лише обмовилася, що ноутбук-трансформер Yoga Book 2 Pro з'явиться до кінця поточного року - і все, ніяких натяків на дизайн або характеристики. Однак зараз модель засвітилася на сайті Федеральної комісії із зв'язку США відразу в трьох конфігураціях, що дає деяке уявлення про те, що нам чекати від Yoga Book 2 Pro хоча б по технічній частині. На виставці Computex 2018 у минулому місяці компанія Lenovo лише обмовилася, що ноутбук-трансформер Yoga Book 2 Pro з'явиться до кінця поточного року - і все, ніяких натяків на дизайн або характеристики

Як видно, базова версія Yoga Book 2 Pro отримала двоядерний процесор Intel Core M3-7Y30 (1,0-2,6 ГГц), у середній використовується двоядерний Core i5-7Y54 (1,2-3,2 ГГц), а в старша оснащена двоядерним Core i7-7Y75 (1,3-3,6 ГГц). Обсяги вбудованої флеш-пам'яті Toshiba склали, відповідно, 128, 256 і 512 ГБ, обсяги оперативної пам'яті - 4-8 ГБ.

Всі три моделі оснащуються матрицями діагоналлю 10,8 дюйма дозволом 2К, причому виробників РК-панелей два: BOE і Innolux. Трансформери сертифіковані відразу і з модемами LTE, і з адаптерами Wi-Fi і Bluetooth, тому можна припустити, що в продажу з'явиться як мінімум шість версій Yoga Book 2 Pro - три з модемами LTE і три без.

На жаль, про терміни випуску Yoga Book 2 Pro поки можна тільки гадати. Не виключено, що пристрій представлять на виставці IFA 2018 у вересні.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика