Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Ноутбук HP ENVY14 Beats Edition комплектується навушниками Monster Beats Solo

Одночасно з ноутбуком HP ENVY 17 3D , Оснащеним 3D-екраном, компанія HP представила ще один мобільний комп'ютер сімейства ENVY. Точніше кажучи, модернізований варіант моделі HP ENVY14 , Що надійшла в продаж в кінці червня. Одночасно з ноутбуком   HP ENVY 17 3D   , Оснащеним 3D-екраном, компанія HP представила ще один мобільний комп'ютер сімейства ENVY

Ноутбук HP ENVY14 Beats Edition з інтегрованою системою Beats Audio має ексклюзивний дизайн і відрізняється оптимізованої звуковою підсистемою. Комп'ютер з металевим корпусом запропонований в червоному і чорному варіантах дизайну, а клавіатура комп'ютера отримала червону підсвітку. Створюючи цей виріб, HP вступила в альянс з легендарним виконавцем і продюсером Dr. Dre, а також головою ради директорів Interscope Geffen A & M Records і одним із засновників Beats, Джиммі Айовіна (Jimmy Iovine). Передбачається, що це допомогло, як сказано в офіційному прес-релізі, «забезпечити найвищу якість звучання цифрових записів за допомогою інноваційних технологій».

Якщо відійти від рекламних гасел, слід зазначити, що в HP ENVY14 Beats Edition вбудована акустична система Beats Audio, а в комплект поставки входять навушники Beats Solo виробництва компанії Monster, в яких використовується технологія ControlTalk. У конфігурації ноутбука неможливо не виділити процесор Intel Core i5-460M (2,53 ГГц), відеоадаптер ATI Mobility Radeon HD 5650 з 1 ГБ пам'яті і 4 ГБ оперативної пам'яті (розширюється до 8 ГБ). Дисплей розміром 14,5 дюйма має роздільну здатність 1366 х 768 пікселів.

У комплекті з HP ENVY14 Beats Edition поставляється ПО Adobe Photoshop Elements 8 і Adobe Premiere Elements 8 для обробки фотографій і відео. Ціна HP ENVY 14 Beats Edition в США, де продажі новинки вже почалися, становить $ 1 249.

джерело: HP

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика