Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Nokia розробила гнучкий планшет

Nokia Kinetic Device. фото logster.ru

Пристрій є прототипом і носить назву Nokia Kinetic Device. На демонстраційному зразку можна було переглядати фотографії і слухати музику. Для "перегортання" треків або зміни масштабу фотографії апарат потрібно зігнути певним чином. Чи є в прототипі телефонний модуль, не повідомляється, передає CNET News

Nokia Kinetic Device оснащений екраном з органічних світлодіодів. Діагональ екрану не розкривається, але судячи з фотографій, становить близько 4-4,5 дюймів. Представник Nokia Кріс Бауер (Chris Bower) розповів, що в пристрої застосовуються вуглецеві нанотрубки. Їх електричний опір змінюється, коли пристрій згинають.

Одним з достоїнств "гнучкого" форм-фактора називають можливість керувати апаратом наосліп - наприклад, відхилити вхідний дзвінок, зігнувши лежить в кишені телефон.

В Nokia підкреслюють, що показане на Nokia World пристрій є прототипом. Чи планує компанія запускати у виробництво гнучкі телефони та планшети, поки невідомо.

Конференція Nokia World проводиться компанією Nokia щорічно. В цьому році компанія представила на ній перші смартфони на Windows Phone 7 і анонсувала лінійку бюджетних апаратів Asha.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: Lenta.ru

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика