Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Nokia Slam миттєво передасть файли

Новий сервіс фінської компанії зробить так, що тепер не потрібно буде з'єднувати по Bluetooth два сусідніх пристрої - зазвичай це сама набридлива частина, коли користувачі хочуть обмінятися фотогорафіямі, музикою або відео. Завдяки Slam можна буде передати файли без цієї процедури. Функція працює з більшістю мобільних телефонів, що мають Bluetooth без необхідності поєднання пристроїв. Більш того, телефон одержувача може навіть не мати цієї розробки.

Більш того, телефон одержувача може навіть не мати цієї розробки

Ці телефони першими отримали Slam

Суть Slam полягає в тому, що бездротове сполучення Bluetooth між пристроями встановлюється автоматично. Апарат, який відсилає файли, підключається до найближчого гаджету з активним Bluetooth. У підсумку, користувач не витрачає час на перегляд списку пристроїв і вибір потрібного йому одержувача. Однак при такому підході є ризик відправити файли не тій людині. Це може статися, якщо чужий телефон виявиться найближче.

Як кажуть представники Nokia, завдяки цій функції користувачі можуть передати дані всього за кілька натискань кнопок. І зроблять вони це швидше, ніж при використанні стандартних можливостей Bluetooth. А оскільки функція не вимагає виходу в інтернет, користувачі заощадять на трафіку. Виконавчий віце-президент Nokia Тімо Тоіканен (Timo Toikkanen) упевнений , Що Slam дозволить власникам краще виражати себе в спілкуванні з іншими.

Першими гаджетами з підтримкою Slam стали Nokia Asha 205 і Nokia 206 - недорогі бюджетні апарати за ціною $ 65. А ось з iOS і Windows Phone розробка Nokia поки не сумісна.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика