Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Nokia N8, Asha 305, 311 і Nokia Lumia 920 потрапили в ТОП 10 кращих смартфонів від GSM Arena

автор red birdy категорія гаджети

гаджети

Останнім часом, поряд з айфона і Android смартфонами, телефони Nokia трохи втратили свою популярність. Раніше ми вибирали Nokia за зручний інтерфейс і міцність, але ОС Symbian, як на мене, не змогла гідно конкурувати з Android та iOS. Однак, як би там не було, про Nokia ніхто не забув, і деякі смартфони фінської компанії до цих пір входять в десятку лідерів на думку ресурсу GSM Arena. В останньому їх рейтингу виявилася не тільки Nokia Lumia 920 з технологією PureView.

У ТОП 10 кращих смартфонів на думку GSM Arena увійшли також телефончики Nokia Asha 311 і Nokia Asha 305, а також Nokia N8. Модельки Asha 311 і Asha 305 до сих пір популярні, так як є одним з найкращих варіантів для середньостатистичного користувача - вони об'єднують в собі доступну вартість і основні функції смартфонів, які необхідні нам кожен день. Смартфон Nokia N8 же в свою чергу тримається на плаву вже більше двох років завдяки своїй камері, яка до сих пір залишається дуже навіть конкурентоспроможною.

Але хто б міг подумати, що Nokia Lumia 920 виявиться на першому місці рейтингу? Чесно кажучи, я була впевнена в тому, що такий популярний зараз Samsung Galaxy S III очолить список. Можливо, причиною такого успіху телефончика Lumia 920 стало те, що він зовсім ще новий ... Можливо. Але чому тоді Motorola виявилася в повному прольоті? А що ви думаєте з приводу новенького Nokia Lumia 920: спірне телефон або дійсно гідний такої високої позиції в рейтингу через своїх інноваційних функцій?

Загалом, подивимося ще, як новинка буде продаватися, і чи дійсно вона так цікава користувачеві.

Загалом, подивимося ще, як новинка буде продаватися, і чи дійсно вона так цікава користувачеві

Схожі записи:

Але хто б міг подумати, що Nokia Lumia 920 виявиться на першому місці рейтингу?
Але чому тоді Motorola виявилася в повному прольоті?
А що ви думаєте з приводу новенького Nokia Lumia 920: спірне телефон або дійсно гідний такої високої позиції в рейтингу через своїх інноваційних функцій?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика