Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Nokia Asha 300

Nokia Asha 300 це стильний телефон, який дає подвійну перевагу: сенсорний екран і фізична алфавітно-цифрова клавіатура упаковані в одному ефектному корпусі

Nokia Asha 300 це стильний телефон, який дає подвійну перевагу: сенсорний екран і фізична алфавітно-цифрова клавіатура упаковані в одному ефектному корпусі. Телефон працює на операційній системі Series 40 і володіє потужним процесором 1 ГГц. Цей телефон серії Asha має 2,4-дюймовий QVGA сенсорний екран з роздільною здатністю 320 х 240 пікселів.

Мобільний телефон Nokia 300 має 5-мегапіксельною камерою з 4-кратним зумом. Камера обладнана повноцінним режимом фокусування, таймера, можливістю вибору режиму повного екрану і видошукача для полегшення процесу отримання якісної фотографії. Редактор зображень, який встановлений в цей телефон дозволяє налаштувати і змінити зображень відповідно до різноманітними потребами. Ви також можете на цьому телефоні Nokia записати відео.

Nokia Asha 300 являє собою пристрій з класичним дизайном. Клавіші досить великого розміру, тому у вас не виникне проблем з набором текстів. На додаток до буквено-цифровий клавіатури апарат має окремі клавіші регулювання гучності і перемикач блокування. 3,5 мм гніздо для навушників і micro-USB роз'єм, можна виявити внизу. Акселерометр, яким обладнаний телефон, підвищує зручність щоденної роботи.

Asha 300 харчується від 1110 мАг Li-Ion акумулятора, який дає вам до 6 годин в мережах 2G і до 4 годин - в мережах 3G. Телефон, при повній зарядці, працює в режимі очікування до 550 годин в мережах 2G і 597 годин в мережах 3G. Nokia 300 має вбудовану пам'ять 140 МБ, яка може бути розширена до 32 ГБ за допомогою MicroSD, MicroSDHC карт.

Цей телефон підтримує роботу бездротових протоколів GPRS, EDGE і 3G, за допомогою яких можна підключитися до Інтернету. Інтернет-браузер з технологією стиснення дозволяє ефективно переглядати веб-сторінки з мінімальним трафіком. Повноцінна реалізація в телефоні Email і Push Email, може задовольнити ваші професійні та особисті потреби. Телефон також підтримує інтеграцію з соціальними мережами Facebook і Twitter, а також роботу безлічі інших додатків, які можна завантажити з магазину Nokia.

Bluetooth і мікро-USB дозволяють проводити синхронізацію і обмінюватися файлами з іншими сумісними пристроями. Настроюється домашній екран цього сенсорного апарату, дозволяє розставити додатки. в залежності від ваших пріоритетів. Телефон також дає можливість відтворювати медіа контент і кілька попередньо встановлених Java ігор, які не дадуть вам нудьгувати.

Цей телефон, в інтернет магазині 7560000.com.ua , Можна придбати за 108 дол. США.

Основні характеристики Nokia Asha 300

  • Процесор 1 ГГц
  • Series 40 OS
  • 5 МП Основна камера
  • 2,4-дюймовий сенсорний екран
  • цифрова клавіатура
  • FM-радіо
  • Розширюється до 32 Гб пам'яті

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика