Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Недільний чтиво. Проблеми перших користувачів iPhone 5 в Україні

  1. Рішення є!
  2. Але є одне але"

Стати одним з перших володарів тільки надійшов у продаж iPhone в Україні - завдання непросте

Стати одним з перших володарів тільки надійшов у продаж iPhone в Україні - завдання непросте. Вартість новинки буде м'яко кажучи захмарною (для прикладу, перші iPhone 4 / 4S продавали більш ніж за $ 2000) та й попит на апарати завжди присутній. Припустимо, всі перепони подолані і заповітна акуратна коробочка вже у вас в руках. Що далі, користуватися і викликати заздрість у оточуючих? Хіба що як плеєром, адже iPhone 5 буде працювати тільки з Nano SIM.

Та сама Nano SIM

На сайті неодноразово висвітлювалася тема нового стандарту SIM карт . Якщо коротко, тенденція раціонального витрачання внутрішнього простору апаратів змусила Європейський Телекомунікаційний Інститут Стандартів (ETSI) прийняти новий стандарт карток. Свої напрацювання запропонували Nokia і Apple, але в кінцевому рахунку перемогла фруктова компанія . Головний плюс що просувається нею стандарту, Nano SIM, для простого користувача в тому, що він відносно сумісний з поточними картами - адже Nokia запропонувала щось подібне картками MicroSD.

Головний плюс що просувається нею стандарту, Nano SIM, для простого користувача в тому, що він відносно сумісний з поточними картами - адже Nokia запропонувала щось подібне картками MicroSD

Імовірно, SIM-лоток iPhone 5 (зліва)

iPhone 5, яким би він в кінцевому рахунку не був, буде працювати з SIM картами нового зразка. У країнах, де телефони Apple продаються офіційно, оператори своєчасно запасуться Nano SIM і гарантовано запропонують їх покупцям новинки. А як бути нам, адже про появу "білих" (не плутати з кольором корпусу) iPhone 5 в нашій роздробі і мови бути не може.

Ретельний візуальний аналіз потрапили в мережу знімків літаків iPhone 5 , А також фотографій тестованих операторами Nano SIM карт дозволяє з упевненістю стверджувати - більшість звичайних SIM в iPhone 5 не працюватимуть.

Ретельний візуальний аналіз потрапили в мережу   знімків літаків iPhone 5   , А також фотографій тестованих операторами Nano SIM карт дозволяє з упевненістю стверджувати - більшість звичайних SIM в iPhone 5 не працюватимуть

Найпоширеніші повноформатні SIM карти річної і більше давності піддаються перетворенню в проміжний варіант - Micro SIM, але не в новий Nano SIM. Позначається розмір чіпа, який до потрібного розміру безболісно не обрізати. Є винятки, але вони рідкісні.

Рішення є!

Рішення є

Всі українські оператори пропонують послугу із заміни вашої поточної карти на новеньку Micro SIM. У цих картах розмір чіпа істотно менше і їх можна обрізати до потрібного розміру. Перший час доведеться згадати навички використання канцелярських ножиць, а далі китайці збагнуть нові SIM-cutter (спец. Пристрій для обрізки SIM-карти), що гранично спростить процедуру.

Пристрій для обрізки SIM-карти), що гранично спростить процедуру

В Micro SIM (зліва) чіп значно менше.

Якщо ви вже зараз користуєтеся iPhone 4 / 4S, то можете без поспіху звернутися до оператора і замовити Micro SIM карту. Послуга ця платна, але ви будете максимально готові до оновлення телефону.

Приблизно так співвідносяться SIM, Micro SIM і Nano SIM (образается з Micro SIM)

У процесі підготовки статті я звернувся в call-центри кількох операторів з питанням, чи планують вони закуповувати Nano SIM і якщо так - то коли. На жаль, найближчим часом не планують. Ймовірно, ситуація зміниться з виходом на ринок інших апаратів з Nano SIM, як колись сталося з Micro SIM картами.

Так що обезка Micro SIM або повноформатної SIM нового зразка з маленьким чіпом - це єдиний спосіб використовувати iPhone 5 в Україні як телефон, а не як шалено дорогий і позбавлений мобільного зв'язку плеєр iPod.

Але є одне але"

Три останніх покоління SIM-карт поступово втрачають в габаритах, але мають незмінну товщину - 0,76 мм. Nano SIM стала винятком, "схуднувши" на 15%. По специфікаціях її розміри 12.3 х 8.8 х 0.67 мм. Така мізерна різниця чисто теоретично не повинна стати проблемою, так як контакти зчитувача SIM-карти мають невеликий хід (перевірено на Micro SIM, що використовуються в адаптерах).

І тут слово за Apple - при бажанні компанія може додати елементарний обмежувач, виключивши можливість використання трохи більше товстих обрізаних карт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Що далі, користуватися і викликати заздрість у оточуючих?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика