Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Не включається планшет САМСУНГ

 1. Проблеми електроживлення планшета САМСУНГ
 2. Зламалася кнопка включення планшета
 3. Помилка BIOS
 4. Збій ПО або ОС планшета
 5. Поломка екранного блоку планшета
 6. Неполадки в ланцюзі харчування
 7. несправність шлейфів
 8. наслідки корозії
 9. Апаратні пошкодження планшета
 10. Рекомендації Сервісного центру

На тему, чому не включається планшет Samsung , Можна розповісти багато. Проблема поширена. Користувач звик відправляти листи, виходити в Інтернет, слухати музику в будь-який час і в будь-якому місці і вже не хоче розлучатися з цими благами ні на день. Висновок - використовувати пристрій дбайливо і з урахуванням рекомендацій виробника. Наведемо основні причини поломок і розповімо, як від них позбутися. Розглянемо наступне:

 • Проблеми електроживлення;
 • Зламалася кнопка включення;
 • Помилка BIOS;
 • Збій ПО або ОС;
 • Поломка екранного блоку;
 • Неполадки в ланцюзі харчування;
 • Несправність шлейфів;
 • Наслідки корозії;
 • Апаратні пошкодження;
 • Рекомендації Сервісного центру.

Проблеми електроживлення планшета САМСУНГ

Перше, про що варто подумати - а не сів акумулятор. Якщо підключення до джерела струму ситуацію не змінює, варіант номер один - зламалося зарядний пристрій. Тоді перевіряйте, яким ЗУ користуєтеся - чи відповідає воно моделі. Якщо немає, підключайте оригінальне. Варіант номер два - не працює роз'єм живлення. В цьому випадку потрібно почистити, пропаять або замінити несправний гніздо. Але не поспішайте хапатися за щітку і викрутку - самостійний ремонт загрожує непередбачуваними наслідками. Щоб не доламати остаточно, зверніться в сервіс.

Якщо планшет Samsung не включається через те, що батарея розрядилася до нуля, при приєднанні харчування індикатор все одно не загориться пару хвилин - потрібно просто почекати. Ще одне: не можна на 100% розряджати батарею. Це скорочує термін служби планшета.

На тему, чому не включається  планшет Samsung  , Можна розповісти багато

Зламалася кнопка включення планшета

Ще одна причина, яку легко визначити - поломка кнопки включення / вимикання. Вона трапляється через необережне поводження. Наприклад, передавили або занадто довго натискали, в результаті чого відійшов контакт. Перевірити можна в такий спосіб: якщо при натисканні не чути клацання, апарат не включається, кнопка дійсно зламана. Для відновлення в Сервісному центрі апарат розбирають і припаюють контакт на місце або змінюють несправну деталь.

Помилка BIOS

Пристрій начебто включається, але зависає на заставці або постійно світиться напис Samsung. Це може бути через програмної помилки або апаратної несправності. Для відновлення рекомендуємо відкотити девайс до заводських налаштувань: затискаємо одночасно кнопку гучності і включення / вимикання (попередньо витягуємо SIM- і флеш-карти, щоб не стерти дані). Модель запрацює, але при цьому пам'ять «таблет» відформатуй.

Якщо це не допомогло, показана зміна прошивки. Однак не факт, що вона пройде гладко і не породить нові проблеми. Перепрошивка - процес складний і під силу досвідченим інженерам Сервісного центру.

Збій ПО або ОС планшета

Зазвичай планшети Samsung працюють на базі операційної системи Android або Windows. ОС - це комплекс взаємозалежних програм, що складають інтерфейс. Користувач може розширити його, закінчуючи програми та віджети, в тому числі антивіруси. І збій може наступити в результаті їх конфлікту між собою. Рішення - повернутися до заводських налаштувань або перепрошити девайс.

Рішення - повернутися до заводських налаштувань або перепрошити девайс

Поломка екранного блоку планшета

Відеоадаптер (адаптер екрану) - сполучна ланка між дисплейним блоком і процесором. Його роль полягає у формуванні та виведення зображення на екран. Матриця являє собою рідкокристалічну внутрішню частину екрану, а тачскрін - зовнішній шар, сенсорне скло.

При несправності матриці пристрій включається, але картинка не з'являється. Потрібна заміна вийшла з ладу комплектуючої.

Неполадки в ланцюзі харчування

Корисно періодично перевіряти напругу в мережі мультиметром, вольтметром або фазної викруткою. Якщо воно занадто низьке або скаче, рано чи пізно призведе до перегорання елементів. Наприклад, зіпсується мікросхема харчування (контролер). Відновленню вона, на жаль, не підлягає, тому її замінюють із застосуванням спеціалізованого обладнання. Щоб поломка не повторилася, радимо придбати стабілізатор напруги.

несправність шлейфів

Шлейфами прийнято називати гнучкі елементи, що з'єднують деталі між собою. Їх всередині корпусу безліч. Головні з них під'єднують до материнської плати батарею, екранний блок і кнопку включення. Через неакуратне поводження, тряски шлейфи відходять, і планшет не включається. Досить розібрати конструкцію і закріпити відійшли елементи, і все запрацює, якщо проблема не в коннекторах, які кріплять контакти.

наслідки корозії

Вологе середовище провокує окислення металу і появу солей. Як наслідок по мікросхемах і контактам розповзається іржа. Руйнуються доріжки материнської плати. Їх пропаивают і промивають всі деталі в спеціальному розчині. Сушка займає від 24-х годин.

Не тільки потрапляння рідин викликає корозію. Досить звичайної зміни погоди: несли пристрій під час дощу по вулиці, зайшли в кафе, сіли у батареї - волога випарувалася і осіла на мікросхемах. Захистити планшет здатний спеціальний вологостійкий чохол. До слова, він пом'якшує і механічні пошкодження.

Апаратні пошкодження планшета

Ремонт може знадобитися в принципі будь-який комплектує «таблет» Samsung, який піддався зовнішньому впливу: дисплею, материнської плати, акумулятора, шлейфам - варіантів багато. І далеко не завжди захисний чохол в змозі врятувати від механічних пошкоджень. Наприклад, він навряд чи врятує від падіння з 10 поверху.

Якщо у вашій ситуації збиток не фатальний, буде потрібно ремонт або заміна розбитих і погнутих комплектуючих. Необхідну інформацію можна дізнатися в Сервісом центрі.

Рекомендації Сервісного центру

Точну причину, чому не включається планшет Samsung , Встановить тільки інженер СЦ. Чи не турбуйтеся завчасно - результати діагностики внесуть корективи в очікування. Точно одне - акуратне і дбайливе поводження, дотримання правил експлуатації є запорукою довгої служби техніки. СЦ надає гарантії терміном до трьох років.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика