Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Не включається ноутбук Асер Aspire 4736. Відновлення клавіатури в сервісному центрі

 1. Ноутбук acer Aspire 4736 не хоче включаться
 2. відсутні ініціалізації
 3. Перезавантаження або виключення на етапі запуску биос
 4. Ні завантаження з жорсткого диска
 5. Ні завантаження Віндовс, рестарт ноутбука під час запуску системи
 6. Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Асер Aspire 4736
 7. Ні харчування від мережі на ноутбуці acer Aspire 4736
 8. Ноутбук Acer Aspire 4736 постійно розряджений
 9. Не включається від зарядної батареї або не робоча батарея
 10. Програмні несправності ноутбука Асер Aspire 4736
 11. Механічні пошкодження ноутбуків
 12. Дисковод не читає диски
 13. Від згоряння південного моста, північного моста або відеочипа
 14. Несправності матриці ноутбука acer Aspire 4736
 15. Поломка внутрішнього або зовнішнього вузла харчування
 16. Облитий водою Асер Aspire 4736
 17. Ціна ремонту ноутбука Асер Aspire 4736

Подробиці Опубліковано 06 Листопад 2013 Автор: Роман

Іноді, заходячи до нас сервісний центр, люди кажуть, що ноутбук Асер Aspire 4736 перестав включаться або НЕ стартує, але - це різні ситуації і можуть означати різні несправності Іноді, заходячи до нас сервісний центр, люди кажуть, що ноутбук Асер Aspire 4736 перестав включаться або НЕ стартує, але - це різні ситуації і можуть означати різні несправності. Не може завантажуватися Віндовс, а може повністю не бути ініціалізації. Наприклад, якщо в ноутбуці Асер Aspire 4736 немає харчування від блоку живлення і не заряджається батарея - це як правило різні несправності, хоча дані позначення часто плутають. Давайте визначимо найбільш часті поломки ноутбука і їх симптоми.

Ноутбук acer Aspire 4736 не хоче включаться

Ноутбук не реагує на натиснуту клавішу power, тобто, не починає крутитися вентилятор, не включаються ніякі лампочки. При вимкненому положенні індикатор зарядки батареї може, як світиться, так і бути виключеними. Даний факт при описі несправності варто вказати. Причин такої поведінки може бути багато:

 • проблема у внутрішньому блоці живлення на головній платі. Тут варіацій може бути купа, короткий кз в ланцюгах харчування або батареї, згоріла мікросхема харчування, або чергового режиму
 • згорів блок живлення, , А батарея розряджена або відсутня. Якщо після натискання кнопки живлення у вас близько 5-ти раз спалахує індикатор заряду батареї, проте ноутбук не запускається, - це говорить саме про розрядженою батареї і відсутність харчування
 • коротке замикання в південному або північному мостах, наприклад через пробою по usb
 • немає контакту в роз'ємі харчування в ноутбуці або в блоці живлення
 • бита прошивка або відсутній прошивка BIOS

відсутні ініціалізації

Якщо відсутня ініціалізації, мають на увазі такі симптоми: після натискання кнопки живлення, починає крутитися кулер і не зупиняється, гуде постійно на великих швидкостях, загоряються індикатори включення і кнопки капслук і т.п., але не гаснуть, подальша завантаження не йде, матриця не вмикається. Можливі варіації з індикаторами, але єдиним залишається реакція кулера, відсутність зображення, відсутність світіння індикатора жорсткого диска. Даний дефект не варто плутати з відсутністю зображення на екрані. Отже, причини:

Перезавантаження або виключення на етапі запуску биос

Не плутати з перезавантаженнями при завантаженні Windows. Тут однозначно описати поведінку ноутбука важко, необхідна діагностика Acer Aspire 4736 , Але можливі причини наступні:

 • перегрів південного моста, як правило, через коротке замикання в ньому. Найчастіше відбувається через неакуратне поводження з ЮСБ переходником
 • перегрів CPU, через забитий сміттям вентилятора або не сильно контакту радіатора, така поведінка зустрічається 1 раз і 20, як правило, супроводжується високими оборотами кулера і зазвичай різними моментами виключення
 • відсутність харчування з зарядного пристрою, немає контакту на роз'ємі живлення, ноутбук намагається включиться від акумулятора, але оскільки вона сіла, він відразу гасне
 • проблеми з bios

Ні завантаження з жорсткого диска

Не плутати з немає завантаження операційної системи. Відзначимо, що під час цього дефекту, на відміну від попередніх, майже завжди виходить зайти в bios. Поведінка, що вказують в цю несправність, також відрізняються. Все може повиснути на заставці bios, може постійно повторювати спроби завантаження з мережевої плати, видати просто чорний екран з курсором або сказати що розділ не системний. У такому випадку причиною є: несправний вінчестер або чіпсет південного моста ноутбука . Перший варіант значно частіше, і причин поведінки жорсткого диска, таким чином, може бути безліч: починаючи від проблем з роз'ємом підключення, залипання головок, битих блоків, через те, що диск не відформатовано або чи не розбитий. Природно, методи вирішення теж різні.

Ні завантаження Віндовс, рестарт ноутбука під час запуску системи

Перезапуск найчастіше через вірусів, іноді просто через збій системи. Часто простіше переставити Windows, ніж намагатися виправити.

Немає зображення на жк моніторі в ноутбуці Асер Aspire 4736

Як не дивно, але деколи проблеми досить банальні, та й проблемами з матрицею їх назвати неможливо. Хоча дуже часто потрібна заміна екрану на ноутбуці . Найбільш популярні серед них:

 • поламалася, або запала кнопка вимикання дисплея при закритті верхньої кришки.
 • проблема з інвертором монітора ноутбука
 • несправна лампа підсвічування
 • проблеми з відеокартою, перевірити можна підключенням зовнішнього монітора, якщо є така можливість. У разі несправності, потрібна відновлення відеокарти ноутбука .
 • перетерті шлейфи

Ні харчування від мережі на ноутбуці acer Aspire 4736

Така несправність може бути окремим випадком дефекту "ноутбук не включається". В цьому випадку в ноутбуці батарея не заряджає, але ноутбук Асер Aspire 4736 може і працює, але від батареї, в цьому випадку, в Windows про це йтиметься, акумулятор буде поступово сідає. Чому так могло статися:

 • проблеми в роз'ємі живлення або з зарядкою ноутбука
 • проблеми з внутрішнім блоком живлення

Ноутбук Acer Aspire 4736 постійно розряджений

Чи означає, що харчування від мережі йде. Віндовс відображає наявність харчування від мережі, але пропав значок заряду. Цей дефект зовсім не означає, що обов'язково у вас неробоча батарея, але таке теж можливо. причини:

 • несправна батарея
 • проблеми з внутрішнім блоком живлення
 • нестача потужності зарядки

Не включається від зарядної батареї або не робоча батарея

Тут треба чітко знати, що не включається від батареї означає, що при відсутності блоку живлення ноутбук Асер Aspire 4736 не запускається, це не може означати, що ноутбук працює кілька хвилин, потім вимикається.

 • найчастіше несправна батарея, в такому випадку найчастіше акумулятор і не заряджається
 • проблема в контролером заряду

Програмні несправності ноутбука Асер Aspire 4736

За симптомами поломки ноутбуків можна розділити на програмні, апаратні та змішані. За статистикою програмний ремонт ноутбуків необхідний в 3 з 10 випадків. Решта випадків - це або тільки апаратні пошкодження ноутбуків, або, soft. Симптоми програмних несправностей - загальмованість операційної системи, поява різних повідомлень про помилки, віруси. Операційна система і програми можуть не грузиться зовсім, перезавантажуватися, зависати і т.д. Загалом, серед програмних типові несправності ноутбуків - багато сміття і вірусів Віндовс. І практично в 95% причиною програмних збоїв це сам користувач. Відвідування сайтів небезпечним змісту, запуск підозрілих файлів і програм, серфінг в інтернеті без антивіруса і відсутність навіть мінімальних профілактичних робіт з системою - цього достатньо, щоб через короткий термін ноутбук поламався.

Рішення програмних несправностей полягає в лікуванні вірусів, відновлення робочого стану Windows або повної її перевстановлення зі збереженням даних.

Механічні пошкодження ноутбуків

Апаратні пошкодження можна розділити на кілька типу - механічні та електронні. Механічні поломки ноутбука - це фізичні поломки, завдані користувачем, наприклад, вилита газованої води, рідин, алкогольних напоїв, чаю, кави, води і т.д., падіння ноутбука на землю, удари по ноутбуку, пошкодження дисплея або клавіатури сторонніми предметами, поломка роз'єму зарядки і розриви дроти підзарядки.

Крім пролиття води, яка може вбити в ноутбуці все, що завгодно, найчастіше в ноутбуках страждають екран і клавіатура. Дисплея, б'ють при невдалому відхиленні кришки або під час закриття кришки, коли на клавіатурі лежать сторонні предмети, наприклад, мишка, флешки, ключі, олівці, ручки. А ось бичем клавіатури - це рідина, або катують почистити клавіатуру будинку.

Дисковод не читає диски

Вихід з ладу приводу ноутбука іноді виходить, виправити чищенням читаючої головки, але частіше за все усуваються заміною двд .

Від згоряння південного моста, північного моста або відеочипа

симптоми поломки південного моста на ноутбуці Acer Aspire 4736 - не працюють USB, точпад або клавіатура, ноутбук може стартувати, але не завантажуватися. При поломки відеочипа ноутбук Асер Aspire 4736 включається, але на дисплеї пропало зображення, або зображення з артефактами; буває, що матриця розбивається на кілька частин. При таких симптомах потрібно ремонт ноутбуків третьої категорії складності - з установкою BGA-компонентів. Типові причини несправності ноутбука - некоректне підключення USB, перегрів ноутбука через забитої пилом системи охолодження, перевантаження ноутбука відео-додатками і іграми, заводський брак. Для запобігання подібних несправностей, рекомендуємо проводити кілька разів на рік чистку ноутбук Асер Aspire 4736 .

Несправності матриці ноутбука acer Aspire 4736

характерні несправності матриці ноутбука - спотворення квітів, зображення з артефактами, повна відсутність підсвічування, мерехтіння екрану. Якщо екран зовсім темний, хоча щось видно під кутом, то це типові несправності інвертора ноутбука або лампи підсвічування. Якщо мерехтить - то точно інвертор. Червоне зображення на дисплеї видає лампу підсвічування. Спотворення, смуги або перешкоди - винен шлейф матриці або дешифратор. Причини поломки - природне старіння, неякісне харчування, перетирання шлейфа. Найбільш часта з поломок - вихід з ладу лампи підсвічування.

Поломка внутрішнього або зовнішнього вузла харчування

Поломка блоку живлення ноутбука Acer Aspire 4736 призводять до того, що ноутбук зовсім не включається і не заряджає акумулятор. Внутрішній блок живлення виходить з ладу через вигоряння елементів обв'язки схеми живлення або контролера харчування. Проблеми в короткому замиканні, в неякісному харчуванні, в відсутності заземлення і т.д. Якщо ноутбук Асер Aspire 4736 не включається і не заряджається від розетки, значить необхідно шукати причину в несправності зовнішнього блоку живлення ноутбука. Буває в коннекторе просто розходяться контакти - варто їх випрямити, і ноутбук знову в строю.

Облитий водою Асер Aspire 4736

Потрапила рідина на ноутбук Асер Aspire 4736 може завдати серйозної шкоди. Найважче, що може статися - це вихід з ладу системної плати. У цьому випадку необхідна заміна материнської плати ноутбука .

Щоб уникнути походу в сервісний центр, не пийте і не ставте сік поруч з ноутбуком. Не рекомендується приймати їжу за ноутбуком. Якщо проблема вже трапилася - ніколи не розбирайте корпус. Це може призвести до потрапляння води на плати ноутбука або до пошкодження шлейфу. Дбайливе використання дозволить уникнути проблем з поломкою клавіатури і окремих клавіш.

Ціна ремонту ноутбука Асер Aspire 4736

Ціна ремонту залежить від ціни матеріалів і роботи по їх заміні. Приблизну вартість можна дізнатися за контактним телефоном нашого сервісного центру або у відповідному розділі:


Додати коментар

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика