Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Не включається HTC Desire V? Заміна чіпа flash-пам'яті в HTC Desire V в Харкові з гарантією

Телефони HTC лінійки Desire V на сьогоднішній день дуже популярні серед усіх верств населення

Телефони HTC лінійки Desire V на сьогоднішній день дуже популярні серед усіх верств населення. Свою популярність дана модель Телефону завоювала завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу HTC Sense і можливостям тонкої настройки. Однак у телефонів Desire V є істотний недолік - це вихід з ладу чіпа flash-пам'яті, що призводить до того, що телефон не включається.

Деякі власники Телефону HTC Desire V зіштовхуються з цією проблемою за весь час використання пристрою. У інших же, несправність може проявитися в перші місяці роботи Телефону. Ця проблема є типовою HTC Desire V і легко усувається нашими Сервісними Інженерами.

У Сервісному Центрі FreshIT можна замінити чіп flash-пам'яті Телефону HTC Desire V в Харкові з гарантією.

Симптом, при якому можна припустити, що вийшов з ладу чіп flash-пам'яті HTC Desire V, всього один - Телефон вимкнувся і ніяк і не реагує на кнопку включення (не включається).

Розглянемо причини виникнення несправності чіпа flash-пам'яті HTC Desire V та способи її усунення більш докладно.

Отже, Ви раптово виявили, що Ваш HTC Desire V перестав включатися. При цьому телефон не реагує ні на зарядний пристрій, ні на спроби підключити його до комп'ютера.

Існує багато причин того, чому Телефон може не включатися . Природно, в цьому випадку можна припустити, що акумулятор телефону «пішов» в глибокий розряд . Щоб виключити дану проблему, можна спробувати замінити батарею на свідомо заряджену. Якщо ж телефон увімкнеться, то потрібне відновлення акумулятора телефону з глибокого розряду. Якщо ж Телефон так і не включився, то читаємо далі.

Щоб не ворожити в чому причина поломки, потрібно звернеться до Сервісного центру FreshIT і зробити безкоштовну діагностику вашого Лише телефон. Дуже часто причиною того, що Телефон HTC Desire V T328w не включається, є що вийшов з ладу чіп flash-пам'яті.

Дуже часто причиною того, що Телефон HTC Desire V T328w не включається, є що вийшов з ладу чіп flash-пам'яті

Щоб визначити причину несправності більш точно, потрібна детальна діагностика. В ході якої Сервісний Інженер діагностує споживання струму на рівні 700 мАг. Якщо при натисканні на кнопку включення, споживання струму не нормалізується, то вийшов з ладу чіп flash-пам'яті HTC Desire V.

Причиною виникнення даної несправності є невдала схема електроживлення flash-пам'яті в даній моделі Телефону. Невідомо як інженери такого гіганта виробництва Телефонів як HTC, допустили цю помилку, але факт залишається фактом.

Але не варто впадати у відчай, несправність піддається досить швидкому і більш дешевому, ніж заміна плати, ремонту. Щоб відремонтувати не включається HTC Desire V з вийшла з ладу Flash-пам'яттю, чіп необхідно просто замінити.

Наприклад, в моделі HTC Desire V T328w використовується чіп flash-пам'яті виробництва фірми Hynix. Замінити його на такий же, щоб він незабаром також вийшов з ладу (перевірено неодноразово) досить безглуздо. Тому, замість чіпа виробництва Hynix, інженери Сервісного Центру FreshIT встановлюють мікросхему Samsung KMSJS000KM-B308. Такий чіп менш вибагливий до харчування і тому забезпечує більший ресурс роботи. А значить, повторна заміна незабаром не знадобиться (також перевірено неодноразово).

Заміна чіпа flash-пам'яті Телефону технологічно дуже високоточний і складний процес, що вимагає спеціальних навичок і устаткування Заміна чіпа flash-пам'яті Телефону технологічно дуже високоточний і складний процес, що вимагає спеціальних навичок і устаткування. Щоб виконати заміну, потрібно випаять старий чіп, попередньо розібравши Телефон. Для випоювання Сервісний Інженер використовує інфрачервоне паяльне обладнання . Після Інженер приступає до підготовки нового чіпа Samsung KMSJS000KM-B308. В ході підготовки чіп прошивають і накочуються на нього кульки припою. Підготовлений чіп встановлюють на плату. Далі за допомогою JTAG-програматора в Телефон заливається прошивка. Після складання і тестування, Ваш HTC Desire V можна буде забрати.

Розглянемо переваги заміни чіпа flash-пам'яті не включається телефону HTC Desire V перед заміною плати Телефону:

1. Вартість плати значно дорожче, а значить, вибравши заміну чіпа, Ви економите свої гроші;

2. У Сервісному Центрі FreshIT встановлюють новий чіп Samsung KMSJS000KM-B308 замість оригінального чіпа виробництва фірми Hynix. Це забезпечує стабільність роботи пристрою після ремонту.

Таким чином, вибравши заміну чіпа flash-пам'яті HTC Desire V, Ви виграєте як у матеріальному, так і в технічному плані.

Підводячи підсумки, залишається Вам побажати, щоб чіп flash-пам'яті в Вашому Телефоні HTC Desire V пропрацював як можна довше.

При виникненні будь-яких питань щодо заміни чіпа flash-пам'яті HTC Desire V телефонуйте нам або задавайте питання на сайті . Ми постараємося надати Вам найбільш повну консультацію.

На чіпи flash-пам'яті, які встановлюються Сервісним Центром FreshIT, надається гарантія . також гарантія надається на всі виконані роботи , Які виробляються при заміні чіпа flash-пам'яті в телефоні HTC Desire V. Всі роботи виконуються у встановлені терміни.


Ми обслуговуємо пристрої торгових марок Samsung, Lenovo, HTC, Xiaomi, Sony, LG, Meizu, Nokia, Huawei, Asus, Fly, Prestigio, Motorola, Doogee, JIAYU, Microsoft, Apple, Sony Ericsson, THL, Blackview, Nomi, Acer, Oukitel, OnePlus, Alcatel, ZTE, S-TELL, Homtom, Leagoo, Gsmart, LeEco, UMI, Sigma, Elephone, Bravis, Land Rover, Philips, Honor, Zopo, Google, Qumo, Cubot, Ulefone, BlackBerry, Gigabyte, Explay , GoClever, Wileyfox, Cat, Texet, Nomu, Letv, Star, Discovery, VKworld, Impression, Keneksi, Ergo, Wiko, Karbonn і інші.

Ви можете знайти наш Сервісний Центр в центрі Харкова на вулиці Свободи 24 , а також в районі Холодної гори на вулиці Камська 2 .


Сервісний Центр FreshIT. Ми працюємо для Вас.


Прайс-лист на послуги Сервісного Центру FreshIT
Повний перелік послуг доступний за засланні

Телефон Найменування роботи Ціна, грн. BGA-пайка flash-пам'яті 228 - 910 BGA-пайка контролера харчування 228 - 796 BGA-пайка дрібних чіпів 151 - 905 BGA-пайка процесора 245 - 735 Безкоштовна діагностика 0 Відновлення акумуляторної батареї 58 - 232 Відновлення контактних майданчиків і \ або провідників на платі 58 - 232 Відновлення корпусу 58 - 232 Відновлення мікрокнопка 58 - 232 Відновлення прошивки за допомогою програматора 175 - 700 Відновлення роз'єму 58 - 232 Відновлення ланцюга живлення материнської плати 219 - 875 Відновлення шлейфу 57 - 228 Відновлення \ перенесення інформації 175 - 525 Видача технічного укласти ня 75 Демонтаж дисплейного модуля з подальшою установкою 175 - 700 Демонтаж тачскрін з подальшою установкою 117 - 468 Заміна акумуляторної батареї 61 - 244 Заміна антени 58 - 232 Заміна вібромотора 29 - 116 Заміна динаміка 58 - 232 Заміна дисплейного модуля 184 - 736 Заміна дисплея 117 - 527 Заміна ємнісного тачскрін 117 - 468 Заміна захисного скла на панелі модулі з сепарацією 495 - 990 Заміна камери 58 - 232 Заміна материнської плати 87 - 348 Заміна мікрокнопка 58 - 232 Заміна мікрофона 58 - 232 Заміна гнізда для SIM \ Flash 145 - 464 Заміна резистивного тачскрін 88 - 264 Заміна сенсорного скла в дисплейному модулі з сепарацією 510 - 1020 Заміна шлейфу 61 - 275 Заміна SMD-роз'єму 61 ​​- 275 Загальна діагностика 95 Відмивання материнської плати після залиття 91 - 364 Пайка QFN-чіпа 175 - 525 Пайка SMD-компонентів 58 - 232 Поклейка захисного скла 99 Прошивка 87 - 522 Розбирання \ збірка корпусу телефону 61 - 305 Скидання до заводських налаштувань 58 Зняття компаунда з BGA-чіпа 87 - 348

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика