Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Не включається бездротова мережа. Як включити WiFi на ноутбуці Lenovo, Asus, HP і інших марок в Windows

 1. винен ноутбук або роутер?
 2. Установка драйверів для бездротового зв'язку
 3. Активація Wi-Fi-приймача
 4. Апаратне включення бездротового зв'язку
 5. Як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці через «Центр управління мережами»
 6. Включення бездротового зв'язку через «Диспетчер пристроїв»
 7. Швидкий доступ або апаратний перемикач
 8. Кнопка Fn не працює
 9. Налаштування Wi-Fi на різних версіях Windows
 10. Windows XP
 11. Windows 7
 12. Windows 8
 13. Windows 10
 14. Включення бездротового зв'язку на ноутбуці іншими способами
 15. Як включити адаптер бездротової мережі?
 16. Перевірка стану бездротового з'єднання і виконання діагностики: Відео
 17. Windows 8 не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео
 18. Що таке WiFi адаптер
 19. апаратне включення
 20. програмне включення
 21. Можливі проблеми при включенні

Бездротова мережа вже давно стала звичною річчю для багатьох власників комп'ютерів і ноутбуків. Використовувати її легко і зручно. Доступ до інтернету можна отримати в будь-якій точці квартири або офісу, але при цьому кілометри проводів не будуть плутатися під ногами. Отримати доступ до інтернету можна не тільки з ноутбука, але і з планшета або смартфона.

Однак більша частина користувачів не знає, як вирішувати навіть прості проблеми , Пов'язані з маршрутизатором, і не розуміє, як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці. Коли пропадає доступ до Мережі, не потрібно відразу телефонувати в технічну підтримку провайдера. Спочатку необхідно розібратися, що викликало відключення інтернету: комп'ютер або постачальник послуг.

винен ноутбук або роутер?

Перш ніж панікувати і викликати майстрів, необхідно особисто переконатися, що проблему неможливо усунути вручну, а також розібратися, що викликало несправність - ноутбук або роутер.

Перший крок: перезавантаження роутера. Необхідно відключити харчування гаджета, почекати двадцять секунд і знову підключити його до мережі. Після цього маршрутизатор перезавантажиться, і, можливо, відновиться доступ до інтернету.

Якщо це не допомогло, то не варто відразу скидати настройки маршрутизатора. Для початку необхідно витягти з пристрою кабель інтернету і безпосередньо підключити його до ноутбука. Якщо з'явився доступ до Мережі - проблема в роутері, і тоді можна спробувати скинути налаштування і провести калібрування гаджета. І тільки тоді, коли все перераховане вище не дало результату, необхідно звернутися до провайдера.


Але є й інша причина, через яку може пропасти інтернет, - програмне забезпечення комп'ютера або ноутбука.

Установка драйверів для бездротового зв'язку

Щоб зрозуміти, як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці і відразу отримати доступ до інтернету, необхідно виконати кілька простих дій.

Для того щоб встановити або оновити драйвер бездротової мережі, необхідно знати точну модель ноутбука або комп'ютера. Встановити драйвер можна як з завантажувального диска , Який йде в комплекті з комп'ютером, так і завантажити з інтернету.

Завантажити драйвер досить просто. Для початку потрібно перейти на офіційний сайт виробника ноутбука. Далі потрібно знайти на сайті драйвера. Досить в рядок пошуку ввести модель пристрою, і сервіс покаже всі доступні матеріали. Зазвичай назва драйвера для Wi-Fi містить таке поєднання слів: Wireless Network Adapter.


Після успішного скачування необхідно встановити драйвер і перезавантажити ноутбук або комп'ютер. Якщо ж і після цього Мережа не відновилася, то слід звернутися до провайдера.

Активація Wi-Fi-приймача

Деякі користувачі не знають, що робити, якщо бездротовий зв'язок відключена. Як включити на ноутбуці Wi-Fi в таких випадках - незрозуміло. Варто зазначити, що не всі ноутбуки і комп'ютери автоматично шукають точку доступу відразу після включення.

Деякі моделі забезпечені спеціальним перемикачем, який контролює включення і виключення Wi-Fi-приймача. В інших моделях за це може відповідати спеціальна програма , Розроблена під певну версію ноутбука.

Щоб не відчувати проблем з тим, як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці, користувачеві варто дізнатися, як на персональному комп'ютері активується Wi-Fi: апаратно або програмно.

Апаратне включення бездротового зв'язку

Але як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці HP, Lenovo або Asus апаратно? Користувачеві буде представлено три способи:

 • За допомогою повзунка.
 • За допомогою кнопки.
 • За допомогою поєднання клавіш.


За допомогою поєднання клавіш

повзунок для включення Wi-Fi найчастіше використовується в старих моделях ноутбуків. Для включення необхідно уважно оглянути корпус апарату і знайти повзунок, після чого перевести його в активний стан.

Іноді включення відбувається за допомогою кнопки. У таких випадках близько клавіатури розташована кнопка з антеною - знаком бездротової мережі.

власникам більш сучасних гаджетів легко зрозуміти, як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці Acer , Asus і HP. Активація відбувається за допомогою клавіш Fn і F1-12.

У деяких моделях, наприклад MSI GT780, вище клавіатури розташована сенсорна панель , Яка дозволяє одним торканням включити або вимкнути бездротову мережу.

Як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці через «Центр управління мережами»

Бувають випадки, коли приймач Wi-Fi відключений програмно і активувати його за допомогою кнопки або сполучення клавіш неможливо. Як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці (Lenovo, Asus або Acer - не так важливо) в таких випадках?

Користувачеві потрібно клацнути правою кнопкою миші по значку «Мережа» на панелі завдань. Далі зі списку вибрати «Центр управління мережами». У вікні, перейти на сторінку, де можна змінити параметри адаптера. Серед запропонованого списку вибрати бездротову мережу і включити її.


Серед запропонованого списку вибрати бездротову мережу і включити її

Підключення змінить колір з сірого на кольорове, і через деякий час буде встановлено зв'язок з інтернетом.

Включення бездротового зв'язку через «Диспетчер пристроїв»

Програмно активувати мережевий адаптер можна і через «Диспетчер пристроїв». Як правило, подібні відключення трапляються рідко, в основному - під час збоїв у роботі операційної системи.

Щоб включити Wi-Fi-адаптер через «Диспетчер пристроїв», необхідно:

 • Відкрити вкладку «Панель управління».
 • Вибрати зі списку «Обладнання і звук».
 • У групі «Пристрої та принтери» клацнути по «Диспетчер пристроїв».
 • Розгорнути перелік мережевих адаптерів.
 • Клацнути правою кнопкою миші по тому, що містить слово Wireless, і натиснути «Включити».

Таким чином можна включити бездротову мережу апаратно або програмно.

Власники ноутбуків зазвичай використовують для виходу в інтернет бездротове з'єднання, благо Wi-Fi адаптер є на всіх без винятку моделях лептопів. Однак щоб ним скористатися, іноді доводиться розбиратися, як включити wifi на ноутбуці.

Швидкий доступ або апаратний перемикач

Насамперед потрібно фізично включити Wi-Fi адаптер. На різних моделях ноутбуків ця процедура трохи відрізняється, проте сенс її однаковий: потрібно відшукати апаратний перемикач або скористатися функціональними клавішами. Розглянемо кілька прикладів:

Продовжувати варіанти включення Wi-Fi можна довго, приводячи способи для MSI, Acer, Samsung і інших брендів. Навіть різні серії одного виробника мають відмінні один від одного способи активації модуля бездротової, тому:

 • Огляньте корпус лептопа на предмет наявності апаратного перемикача або кнопки включення Wi-Fi.
 • Вивчіть клавіатуру - одна з клавіш ряду F1-F12 повинна бути позначена значком бездротового з'єднання . Якщо натиснути її разом з кнопкою Fn, то адаптер включиться або вимкнеться.


Якщо натиснути її разом з кнопкою Fn, то адаптер включиться або вимкнеться

Якщо у вас ноутбук серії Sony Vaio , То ні апаратної клавіші, ні кнопки Fn на його клавіатурі може і не бути. для роботи Wi-Fi в такому випадку потрібно спеціальна утиліта VAIO Smart Network, знайти яку можна на офіційному сайті виробника.

Кнопка Fn не працює

Що робити, якщо не працює кнопка Fn? Як в такому випадку включити адаптер? Спочатку потрібно розібратися, чому клавіша не діє. Fn працює під керуванням BIOS і має власну утиліту, без установки якої клавіша не функціонує. Тому якщо кнопка не працює, спочатку потрібно на сайті виробника знайти для конкретної моделі ноутбука утиліту для включення гарячих клавіш (в назві має бути слово «HotKey»).
Що робити, якщо не працює кнопка Fn

Якщо установка утиліти не допомогла або клавіша пошкоджена фізично, то доведеться скористатися альтернативним методом включення адаптера. На Windows 8 і Windows 10 для включення адаптера досить клацнути по значку Wi-Fi на панелі повідомлень і перевести повзунок «Бездротова мережа» в активне положення. Якщо драйвери адаптера встановлені, коректно, то значок повинен обов'язково бути.
Якщо установка утиліти не допомогла або клавіша пошкоджена фізично, то доведеться скористатися  альтернативним методом  включення адаптера

У Windows 7 такої функції немає, але можна спробувати включити бездротове з'єднання через вікно зміни параметрів адаптера (про це читайте нижче). Якщо цей спосіб не допоміг, то доведеться шукати зовнішню клавіатуру з робочої клавішею Fn і потім більше не вимикати модуль Wi-Fi .

Налаштування Wi-Fi на різних версіях Windows

З фізичним включенням модуля ви розберетеся досить швидко. Іноді на цьому настройка Wi-Fi закінчується: інші необхідні дії система виробляє самостійно, виводячи список доступних бездротових точок . Але деколи доводиться встановлювати з'єднання вручну.

Незалежно від версії Windows , Спочатку потрібно перевірити, що драйвери модуля Wi-Fi встановилися без помилок:


Для вірності краще сходити на офіційний сайт виробника ноутбука і знайти останню версію драйвера модуля бездротової мережі для вашої моделі. Крім того, клікніть по адаптера правою кнопкою і виберіть пункт "Задіяти» (якщо його робота зупинена).

Windows XP

За ідеєю, Windows XP вже давно повинні перестати користуватися, але на деяких старих моделях Dell і інших ноутбуках легендарна система все ще продовжує виконувати свої функції. Wi-Fi в середовищі Windows XP налаштовується таким чином:


Wi-Fi в  середовищі Windows  XP налаштовується таким чином:

У вікні провідника повинен бути значок «Бездротове мережеве з'єднання ». Його наявність демонструє, що модуль Wi-Fi працює коректно. Клацніть по значку правою кнопкою і виберіть «Включити». далі:


далі:

Якщо в переліку доступних точок немає мережі, яку роздає ваш роутер, натисніть «Оновити список». Потім виберіть потрібну точку на ім'я і клацніть «Підключитися». Якщо мережа запаролено, вам буде запропоновано ввести код доступу, після чого встановиться з'єднання.

Windows 7

На Windows 7 порядок підключення до бездротової мережі трохи змінився, ставши трохи простіше. Тепер все доступні мережі відображаються після кліка по значку Wi-Fi в системному треї. Але якщо значка немає, то:

 1. Перейдіть в центр управління мережами.
 2. Клацніть "Зміна параметрів адаптера».
 3. Знайдіть бездротове з'єднання і переконайтеся, що вона була придбана.


Знайдіть бездротове з'єднання і переконайтеся, що вона була придбана

Після включення бездротового з'єднання в треї з'явиться значок Wi-Fi. Натисніть на нього, щоб побачити список доступних точок, оберіть мережу і клацніть «Підключити».

Windows 8

На Windows 8 порядок підключення до Wi-Fi залишився колишнім, однак додався режим «У літаку», з яким потрібно вміти працювати. Якщо драйвер адаптера інстальований і бездротове з'єднання працює коректно, то на панелі повідомлень ви побачите значок Wi-Fi, при кліці на якому з'являється список доступних мереж.

Якщо значка немає, виконайте ті ж дії, що і на Windows 7 - відкрийте вікно «Зміна параметрів адаптера» і включіть бездротове з'єднання. Якщо немає самого бездротового з'єднання, перевірте драйвери і стан модуля - все повинно бути включено і встановлено.
Якщо значка немає, виконайте ті ж дії, що і на Windows 7 - відкрийте вікно «Зміна параметрів адаптера» і включіть бездротове з'єднання

Якщо адаптер включений, драйвери встановлені, але доступні мережі не виявлено, перевірте, що на панелі повідомлень не висить значок режиму «У літаку». Якщо він є, потрібно відключити цей режим. Для цього натискаємо на значок і переводимо повзунок в стан «Відключено».

Windows 10

На Windows 10 все залишилося колишнім з невеликими змінами, так що ви швидко розберетеся, як підключити ноутбук до Wi-Fi:

 1. Клацніть по значку бездротового з'єднання в треї.
 2. Оберіть потрібну мережу .
 3. Натисніть «Підключити» і введіть пароль.

Якщо точка доступу не відображається, спробуйте налаштувати мережеві параметри . Клацніть по однойменній посиланням - відкриється розділ «Мережа та інтернет» параметрів Windows 10.
Якщо точка доступу не відображається, спробуйте налаштувати  мережеві параметри

Тут вас цікавлять дві вкладки:

 • Wi-Fi - переконайтеся, що бездротова мережа включена.
 • Режим «в літаку» - упевніться, що режим відключений.

Ви можете зайти в розділ зміни параметрів адаптера і включити бездротове з'єднання. Простіше кажучи, на Windows 10 у вас є кілька рівноцінних варіантів - потрібно лише вибрати для себе більш зручний спосіб.

Нічого складного в тому, щоб увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці, немає. Потрібно просто знати функціональні клавіші для включення бездротового зв'язку на ноутбуці своєї марки, тому що кожен виробник обігрує комбінації клавіш по-своєму. Тим, хто намагається зрозуміти:

 • як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці Asus, потрібно просто натиснути Fn і F2;
 • кнопка бездротового зв'язку на ноутбуці HР- це комбінація Fn і F12 або сенсорна кнопка з малюнком антени в тих моделях, де така є;
 • на Леново натискають Fn і F5 або спеціальний перемикач, який вказується в інструкції;
 • Асер і Паккард Белл включають мережу комбінацією Fn і F3;
 • на різних моделях Самсунга - це або Fn і F9 або Fn і F12.

якщо стандартні комбінації не підходять (в нових моделях може бути введена інша), то слід приділити увагу інструкції від виробника, де обов'язково вказується вся необхідна інформація, пов'язана з функціоналом лептопа. У будь-якому випадку це має бути кнопка Fn, а в її відсутність натискають спеціальну кнопку з малюнком антени або перемикач.

Включення бездротового зв'язку на ноутбуці іншими способами

Якщо на клавіатурі не позначений перемикач, він може бути винесений на бічну панель або нижню частину ноута. Розташовані на нижній частині кнопки робляться малопомітними, тому потрібно проявити особливу увагу, щоб її там знайти. Якщо ж ні комбінація, ні перемикач не змогли включити бездротову мережу, то, швидше за все, вай-фай просто не налаштований, і саме час цим зайнятися.


Як включити адаптер бездротової мережі?

Будь-яка настройка починається з перевірки наявності необхідних драйверів, які підключаються, якщо вони є, але не підключені, і спочатку викачуються і встановлюються, а потім підключаються, якщо їх в ноутбуці немає. Перевірити драйвера можна через «Панель управління», пункт меню «Диспетчер пристроїв». Якщо цей підрозділ не видний відразу, то, можливо, він знаходиться в розділі «Обладнання і звук».

З «Диспетчера» потрібно пройти в « Мережеві адаптери »І виявити там розділ Wireless, який і є необхідною. Може бути, що написи немає, або вона позначена оклику . Це пряме свідчення проблем з драйверами, які доведеться спочатку встановити. Вони повинні бути присутніми на диску, який додається до ноутбука. Якщо диск втрачено або з якоїсь причини зробити установку не виходить, пошукати їх можна на сайті виробника.

Якщо драйвера є, але позначені знаком оклику, то потрібно клацнути по цьому значку правою кнопкою і в меню вибрати відповідний пункт. Зазвичай це фраза «Задіяти». Включати його додатково може знадобитися в тому випадку, якщо адаптер підключений на режим економії енергії.

Усунути фактор економії можна в меню Windows 7 в розділі «Властивості», де повинен бути підрозділ «Управління електроживленням». У ньому стоїть галочка на пункті «Дозволити відключення для економії».

Після того як галочку зняти, драйвера будуть працювати, і підключення можна буде виконувати стандартним натисканням клавіш. Якщо вищеописані маніпуляції не принесли результату, ноутбук потрібно показати фахівцеві - можливо, він пошкоджений.


Хоча, здається, підключення до бездротового інтернету на Windows 8, також, як і на її попередниць, не повинно супроводжуватися будь-якими труднощами, проте на практиці трапляється всяке: або відсутній відповідний адаптер, або в панелі управління немає потрібної точки доступу, або після підключення видається статус «Обмежено», і пр. Тому в даній статті розглянемо, як включити бездротову мережу на Windows 8, а також коротко охарактеризуємо деякі можливі помилки , Проблеми та різні інші нюанси.

Насамперед розглянемо процес приєднання до інтернету з ноутбука, що працює на Windows 8 - випадок, найбільш часто зустрічається на практиці. Тобто з відповідним модулем на ПК все добре, він в наявності, програмне забезпечення до нього встановлено, Wi-Fi включений. В такому випадку статус з'єднання матиме вигляд розподілу сірого кольору із зірочкою, яким визначається те, що ноутбук бачить доступні Wi-Fi точки.
Насамперед розглянемо процес приєднання до інтернету з ноутбука, що працює на Windows 8 - випадок, найбільш часто зустрічається на практиці

Після натискання на цей значок відкриється список мереж, які ПК знайшов. Вибираємо необхідну і підключаємося (в разі захисту - вводимо пароль).

Якщо все пройшло успішно, статус з'єднання набуде вигляду простого значка зеленого кольору з рівнем сигналу.

В іншому ж випадку необхідно буде під'єднатися до потрібній точці доступу до Інтернету вручну. Для цього буде потрібно перейти по шляху «Панель управління» - «Мережа та Інтернет» - «Центр управління мережами і загальним доступом »-« Створення та налагодження нового підключення або мережі »-« Підключення до бездротової мережі вручну ». Вказавши всі запитувані далі відомості, можна буде створити бездротову мережу на Windows 8, до якої далі і під'єднатися.

Перевірка стану бездротового з'єднання і виконання діагностики: Відео

Проблеми при з'єднанні

Найбільш поширена проблема - не доступно жодних певних точки або взагалі нічого не говориться про їх наявність. У таких випадках статус з'єднання набуде вигляду стаціонарного монітора з хрестиком червоного кольору.

Причиною такої проблеми може бути наступне:

 • пристрої немає Wi-Fi;
 • Драйвера для Wi-Fi;
 • просто відключено з'єднання, що зустрічається досить часто.

Виключати також не варто і можливу поломку тієї ж плати, будь-які системні збої, вірусні атаки і т.д. .

Windows 8 не вдалося підключитися до Wi-Fi: Відео

Рішення

У разі відсутності адаптера потрібно просто його купити і підключити до комп'ютера.

Без працюючого WiFi адаптера ноутбук не зможе підключитися до бездротової мережі. Якщо ви виявили, що модуль Вай Фай відключений, то зможете без праці включити його самостійно апаратно і програмно.

Що таке WiFi адаптер

Вай Фай адаптер - це модуль в ноутбуці, Який здатно розпізнаваті сигналі від роутерів, встановлюючі бездротове Підключення до інтернету. WiFi адаптер є на будь-якому сучасному лептопі у вигляді вбудованої плати.

Якщо ви хочете підключатися до бездротових мереж з комп'ютера, можна придбати зовнішній WiFi адаптер, який приєднується до системного блоку через інтерфейс USB . Програмна настройка обладнання в будь-якому випадку буде однаковою, відрізнятися будуть тільки способи апаратного включення пристрою.

апаратне включення

Щоб включити адаптер вай фай на ноутбуці, знайдіть на корпусі відповідну апаратну кнопку або скористайтеся гарячими сполучення клавіш. дізнатися поточний стан модуля (включений або виключений) зазвичай можна за допомогою індикатора. Якщо він не горить, то необхідно включити WiFi на ноутбуці.
Щоб включити адаптер вай фай на ноутбуці, знайдіть на корпусі відповідну апаратну кнопку або скористайтеся гарячими сполучення клавіш

Найчастіше за включення відповідає поєднання кнопки Fn з однією з клавіш ряду F1-F12. на ноутбуках ASUS , Наприклад, використовується комбінація Fn + F2. При одночасному натисканні цих двох клавіш активуються всі бездротові модулі лептопа, в тому числі і Вай Фай.
Найчастіше за включення відповідає поєднання кнопки Fn з однією з клавіш ряду F1-F12

Сполучення для включення Вай Фай на ноутбуках від різних виробників:

 • Acer - Fn + F3.
 • ASUS - Fn + F2.
 • Dell - Fn + F2.
 • Gigabyte - Fn + F2.
 • Fujitsu - Fn + F5.
 • HP - Fn + F12.

Визначити потрібну кнопку допоможуть піктограми. зазвичай на потрібній кнопці намальована антена, яка роздає сигнал.
Визначити потрібну кнопку допоможуть піктограми

На деяких моделях ноутбуків включити WiFi адаптер можна окремою кнопкою на корпусі. Вона може розташовуватися прямо під дисплеєм. На старих моделях зустрічається двопозиційний перемикач, який знаходиться на бічній грані лептопа.

програмне включення

Якщо після апаратного включення адаптера WiFi в треї появи індикатора бездротового з'єднання зі списком доступних точок для підключення, то доведеться активувати модуль ще й програмно. Включити Вай Фай можна в налаштуваннях системи.


Включити Вай Фай можна в налаштуваннях системи

На Windows 8 і Windows 10 WiFi відключається / включається спеціальним перемикачем, який знаходиться над списком доступних точок або в параметрах системи.
На Windows 8 і Windows 10 WiFi відключається / включається спеціальним перемикачем, який знаходиться над списком доступних точок або в параметрах системи

В області повідомлень повинен з'явитися значок, при кліці на який відкриється список доступних для підключення бездротових мереж. Якщо в списку вказано, що доступних підключень немає, переконайтеся, що на роутері налаштований Вай Фай. Якщо ж значок бездротового з'єднання в треї не з'явилося, переконайтеся, що WiFi адаптер працює без помилок.

Можливі проблеми при включенні

Є кілька причин, за якими модель Вай Фай не вдається включити:

 1. Чи не працює кнопка Fn, відповідно, комбінація клавіш не діє.
 2. Не встановлені драйвери адаптера, система не виявляє пристрій.
 3. Модуль WiFi вийшов з ладу і вимагає заміни.

Використання поєднання клавіш зазвичай не є єдиним способом включення модуля бездротового Підключення , Але якщо ви намагаєтеся змусити адаптер працювати за допомогою комбінації кнопок, але нічого не виходить, то слід перевірити стан програмного забезпечення.
Використання поєднання клавіш зазвичай не є  єдиним способом  включення модуля  бездротового Підключення  , Але якщо ви намагаєтеся змусити адаптер працювати за допомогою комбінації кнопок, але нічого не виходить, то слід перевірити стан програмного забезпечення

На деяких ноутбуках для коректної роботи кнопки Fn в системі повинна бути встановлена ​​спеціальна утиліта. Для лептопів ASUS це ATK Hotkey Utility. Знайти відповідне ПО можна на сайті виробника. Кнопка Fn може не працювати і з інших причин, але це тема для окремої великої статті.

Найбільш поширеною причиною, по якій адаптер Wi-Fi не вдається включити, є відсутність драйверів обладнання.


Найбільш поширеною причиною, по якій  адаптер Wi-Fi  не вдається включити, є відсутність драйверів обладнання

Драйвери можна встановити автоматично або вручну. Рекомендується використовувати ручну інсталяцію, попередньо скачавши ПО з сайту виробника. при ручній установці драйвера правильного видання і розрядності проблема з включенням адаптера повинна пропасти.
Драйвери можна встановити автоматично або вручну

Якщо ніякі маніпуляції не допомагають включити адаптер, то є ймовірність, що він пошкоджений. Замінити модуль можна в сервісному центрі , альтернативний варіант - покупка зовнішнього адаптера і підключення його через порт USB . Але ці дії виправдані лише в тому випадку, якщо ви впевнені, що вбудований адаптер WiFi вийшов з ладу.

Винен ноутбук або роутер?
Винен ноутбук або роутер?
Як увімкнути функцію безпроводового з'єднання на ноутбуці (Lenovo, Asus або Acer - не так важливо) в таких випадках?
Як в такому випадку включити адаптер?
Як включити адаптер бездротової мережі?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика