Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Названі ціни на всі нові iPhone - Apple урізує вартість смартфонів

Від компанії цього чекали давно!

Самий іменитий аналітик зі світу Apple Мін-Чі Куо назвав вартість всіх трьох нових iPhone зразка 2018 року. Згідно з його останніми даними, Apple дійсно має намір зменшити ціни на смартфони з метою привернути більше покупців. Особливо приємною є вартість 6,1-дюймового iPhone 9 з ЖК-дисплеєм.

За інформацією Куо, який рідко коли помиляється в своїх прогнозах щодо пристроїв Apple, на нові iPhone будуть встановлені наступні ціни:

  • 5,8-дюймовий iPhone 11 з OLED-дисплеєм - від $ 800 до $ 899.
  • 6,5-дюймовий iPhone 11 Plus з OLED-дисплеєм - від $ 900 до $ 999.
  • 6,1-дюймовий iPhone 9 з ЖК-дисплеєм - від $ 600 до $ 699.

Таким чином, в Росії вартість нових смартфонів Apple виявиться наступною:

  • 5,8-дюймовий iPhone 11 з OLED-дисплеєм - від 63 990 рублів до 71 990 рублів.
  • 6,5-дюймовий iPhone 11 Plus з OLED-дисплеєм - від 71 990 рублів до $ 79 990 рублів.
  • 6,1-дюймовий iPhone 9 з ЖК-дисплеєм - від 47 990 рублів до 55 990 рублів.

Відзначимо, що перераховані вище ціни в рублях вказані вже зі включенням податків і інших витрат.

Куо впевнений, що 6,1-дюймовий iPhone з рідкокристалічним дисплеєм стане справжнім хітом і на його частку доводиться до 70% від усіх проданих смартфонів Apple в першому кварталі 2019 року. Такі прогнози аналітика не дивні. iPhone 9 отримає сучасний дизайн в стилі iPhone X, підтримку Face ID і разом з цим помітно зменшену в порівнянні з флагманами ціну.

джерело: MR .

Рекомендуємо власникам айфонів:

Поставте 5 зірок внизу статті, якщо подобається ця тема. Підписуйтесь на нас ВКонтакте , Facebook , Twitter , Instagram , YouTube , Telegram , Viber і Яндекс.Дзен .Повернутися в початок статті Названі ціни на всі нові iPhone - Apple урізує вартість смартфонів

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика