Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Названа дата початку продажів Xiaomi Mi 8 Explorer Edition

Як відомо, 31 травня був представлений смартфон Xiaomi Mi 8 Explorer Edition з «прозорою» задньою кришкою, оснащений дактилоскопічний датчиком, вбудованим в екран, і системою тривимірного сканування особи, побудованої на використанні «структурованого» світла.

Минулого тижня з'явилася інформація, що апарат, яким Xiaomi відзначила своє восьмиліття, оцінений в 550 доларів, а його продажі почнуться в кінці липня. Джерело уточнило ці відомості, назвавши точну дату початку продажів.

Джерело уточнило ці відомості, назвавши точну дату початку продажів

Як стверджується, продажі стартують 24 числа. За вказану вище суму покупець отримає смартфон з 8 ГБ оперативної пам'яті і 128 ГБ флеш-пам'яті.

Нагадаємо, основою Xiaomi Mi 8 Explorer Edition служить SoC Snapdragon 845. Його дисплей типу AMOLED характеризується розміром 6,21 дюйма і дозволом 2248 × 1080 пікселів. Основна камера - здвоєна, на датчиках дозволом 12 Мп. Дозвіл фронтальної камери дорівнює 20 Мп. До переваг Xiaomi Mi 8 Explorer Edition відноситься двохдіапазонний приймач GPS . Смартфон працює під управлінням MIUI 10 на базі Android 8.1 Oreo. Харчування забезпечує акумулятор ємністю 3000 мА ∙ год.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика