Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Навіщо роблять лазерне гравіювання клавіатури

  1. особливості процедури
  2. Чому не наклейка

Володіти оригінальним ноутбуком або нетбуком відомого бренду - мрія багатьох. Це і престижно, і статусно. Більш того, часом покупка девайса за кордоном є єдиною можливістю швидко стати володарем нової моделі пристрою або ноута з обмеженої серії виробника. Але відразу ж стикаєшся з досить простий, але дуже важливою проблемою - відсутністю російської мовної розкладки.

Програми та установки в самому комп'ютері знайти російською легко, з цим проблем немає. Але ось з клавіатурою, оформленої в розкладці на латиниці, вони виникнуть точно. Працювати на такому пристрої незручно, на те, щоб запам'ятати порядок розташування букв, піде багато часу. Буває, що символи на кнопках нанесені фарбою, яка через час стирається. Купувати новий пристрій тільки з цієї причини - нерозумно. Вирішити проблему можна по-іншому. В обох випадках допоможе гравірування клавіатури .

особливості процедури

Гравірування виконується лазером. Для цього існують спеціальні високоточні верстати, які тонким променем обробляють кнопки. В процесі нанесення знімається тільки верхній шар пластику. Структура самої деталі не пошкоджується.

Процес виглядає приблизно так: на робочу поверхню гравера укладають ноутбук або саму клавіатуру. При цьому знімати її з пристрою, якщо вона вмонтована, не варто. Далі на комп'ютер підбирається макет зручною розкладки, виставляється розмір символів, і лазер завдає задані параметри на кнопку. За часом ця процедура виконується дуже швидко, досить буквально декількох хвилин. Після процедури клавіатура виглядає акуратно, охайно. Високоточне обладнання дозволяє звести до мінімуму ризик шлюбу або нерівного нанесення. На функціональності пристрою вплив лазера ніяк не позначається. Процедура абсолютно нешкідлива для техніки, а це дуже важливий аспект, оскільки зазвичай вартість оригінальних пристроїв (тих же макбуков) - солідна.

Варто також відзначити, що для роботи застосовують спеціальний лазер - твердотільний. Він не нагрівається, тобто, термічний вплив (контакт з гарячим промінням) виключено. Це найважливіший плюс твердотільного лазера перед газовим і додатковий вирішальний аргумент, щоб віддати перевагу гравіювання на клавіатурі іншим способом нанесення букв.

До додаткових переваг лазерного гравірування відносяться:

  • можливість нанести будь-яку мовну розкладку або напис;
  • довговічність «намальованих» символів - вони не стираються, не зношуються;
  • безпеку для електронної частини ноутбука;
  • акуратний зовнішній вигляд - нові літери відрізняються від фірмових, ніщо не вносить дисонансу в дизайн пристрою.

Якість зображення - найвища. І якщо на кнопках є підсвічування, вона буде видна і на нових буквах. На сьогоднішній день лазерне гравіювання - найбільш точна технологія. Вона дозволяє наносити символи будь-якої складності акуратно і правильно.

Чому не наклейка

Раніше, поки гравірування лазером не була такою доступною процедурою, багато, хто став володарем закордонного дорогого пристрою, вдавалися до інших методів: купували наклейки, малювали букви фарбою, підключали для роботи додаткову «клаву». Але все це вкрай незручно. Тим більше що сьогодні на http://www.gravirovka-klaviatur.ru/klaviaturyi-macbook/ лазерне гравіювання клавіатури Macbook або будь-якого іншого фірмового іноземного девайса замовити можна навіть в режимі онлайн.

Інші методики істотно програють сучасної технології як у виконанні, так і за показником практичності. Наклейки швидко зношувалися, починали злазити, наклеїти їх рівно не завжди виходило, кнопки бруднилися допомогою клею, чому знаходили неохайний вигляд. Малювати букви теж досить складно. Рівне і акуратно вивести символи виходить не у всіх, фарба ж або лак в ході експлуатації швидко починає стиратися. Як і наклейок, намальованих символів надовго не вистачає. У процесі зносу вони істотно спотворюють естетичність ноутбука.

Підключити додаткову клавіатуру нескладно, і цей спосіб ніяк не відбивається на оформленні та акуратності самого ноута. Такий варіант цілком можливий, але тільки якщо пристрій коштує на столі і використовується як звичайний ПК. Додаткова клавіатура негативно позначається на мобільності девайса. Перенести його з місця на місце буде проблематично, як і взяти з собою в дорогу або на навчання.

Тому набагато простіше відразу, не затягуючи, зробити гравірування лазером на клавіатурі. Послуга доступна в багатьох майстерень по столиці, але варто, звичайно, вибирати надійного виконавця, якому можна довірити ноут без побоювань.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика