Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Наскільки гарні акумулятори iPhone 7 і iPhone 7 Plus?

Один з головних питань, яке задають покупці нових iPhone - чи збільшилася час автономної роботи в порівнянні з минулими поколіннями смартфона і найближчими конкурентами. Відповідних тестів для iPhone 7 і iPhone 7 Plus вже чимало в Мережі, однак ми вирішили звернути увагу на досить несподівані результати дослідження експертів з PhoneArena.

час автономної роботи

Сам тест автономності полягає в запуску спеціального скрипта, який імітує повсякденний режим використання пристрою і споживання заряду акумулятора. ніяких синтетичних бенчмарків - тільки реальні факти. І переможцем в цій битві несподівано виявився iPhone 7 Plus : Він пропрацював трохи більше дев'яти годин в режимі постійного використання.

І переможцем в цій битві несподівано виявився   iPhone 7 Plus   : Він пропрацював трохи більше дев'яти годин в режимі постійного використання

Другий рядок очікувано зайняв iPhone 7, третю - Google Pixel, а четвірку лідерів дивним чином замкнув iPhone SE. Мабуть, в Apple дійсно змогли оптимізувати роботу смартфона так, що він постійно б'є рекорди автономності. Ще одним найближчим конкурентом виявився Samsung Galaxy S7 Edge.

Журналісти відзначають, що порівнювали саме флагмани 2016 року. А ви відзначаєте серйозний приріст часу автономної роботи iPhone 7 і iPhone 7 Plus?

А ви відзначаєте серйозний приріст часу автономної роботи iPhone 7 і iPhone 7 Plus?

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика