Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Налаштування WiFi Роутера Asus RT-N10 P - Підключення Комп'ютера до Інтернету

 1. Підключення маршрутизатора ASUS RT-N10P
 2. Як налаштувати роутер ASUS RT-N10P?
 3. Підключення інтернету на роутері Asus RT-N10
 4. Налаштування для Ростелеком (PPPoE)
 5. статичний IP
 6. Налаштування інтернету від Білайн (PPTP / L2TP)

Сьогодні будемо розбиратися, як правильно підключити і налаштувати роутер Asus RT-N10P. У даній інструкції я покажу, як самостійно встановити на нього інтернет. Після чого ми підключимо кабелем до комп'ютера або по wifi до телефону і налаштуємо бездротову мережу. Це свіжа модифікація давно відомої дуже дешевої моделі, яка користується великою популярністю. Asus RT-N10P не дуже потужний маршрутизатор початкового рівня. Але з його допомогою можна швидко і бюджетно підключити до wifi кілька пристроїв. Якщо ви не граєте в онлайн ігри, то для будинку його цілком вистачає.

Підключення маршрутизатора ASUS RT-N10P

Думаю, що тим, хто регулярно стежить за нашим проектом немає сенсу пояснити, як підключити роутер Асус RT-N10P до комп'ютера і увійти в його налаштування ? Якщо не виходить, то ось по цим посиланням ви знайдете докладну інструкцію, як цього уникнути.

Зараз просто коротко перелічу основні кроки:

 • Вставити кабель інтернету в порт WAN
 • Підключити до комп'ютера патчкорд через порт LAN
 • Скинути настройки кнопкою «Reset»
 • Виставити на ПК параметри для автоматичного отримання IP і DNS

Як налаштувати роутер ASUS RT-N10P?

Після всього цього можна сміливо відкрити браузер і ввести адресу http://192.168.1.1, за якою знаходиться вхід в настройки роутера Асус. Тут потрібно відзначити, що в залежності від модифікації, ця адреса може відрізнятися, наприклад буде 192.168.0.1, 192.168.0.10 або 192.168.1.10. Щоб цей момент уточнити, загляньте на наклейку, яка знаходиться на нижній кришці маршрутизатора - там є вся необхідна інформація для підключення.


Після входу в панель управління ми потрапляємо в майстер швидкого налаштування, що дуже зручно для покрокової установки підключення Асус до інтернету, особливо для новачків. У першому вікні просто тиснемо на «Перейти»

У першому вікні просто тиснемо на «Перейти»

Далі нам пропонується відразу ж змінити пароль на роутер, щоб забезпечити безпеку входу в його налаштування - задаємо свій пароль.


Далі почнеться процес автоматичного визначення типу вашого підключення до інтернету. Оскільки у мене в даний момент використовується «Динамічний IP», ніяких додаткових перевірок і авторизаций проходити не потрібно. Якщо ж у вас інший тип, то його можна задати пізніше вже в повному меню налаштувань Асус.

На останньому кроці - установка імені для бездротової мережі і пароля для підключення (тут він називається «мережевий ключ»). У даній моделі wifi працює тільки на частоті 2.4 ГГц. У деяких інших, у яких є підтримка 5 ГГц, потрібно було б ще налаштувати і другу мережу.

У заключному вікні відобразяться всі тільки що задані параметри нашої мережі.


При цьому наш wifi вже з'явився в списку бездротових підключень

При цьому наш wifi вже з'явився в списку бездротових підключень

Для того, щоб зайти назад в маршрутизатор, тепер уже буде потрібно ввести логін і пароль, які ми поставили на першому кроці.

Для того, щоб зайти назад в маршрутизатор, тепер уже буде потрібно ввести логін і пароль, які ми поставили на першому кроці

Підключення інтернету на роутері Asus RT-N10

Потрапляємо в головну панель управління. Тут багато різного функціоналу, з яким ми детально розберемося в інших статтях, а тут я обіцяв показати, як налаштувати інтернет з іншим типом підключення. Знаходяться ці зміни в розділі «Інтернет». Тут зі списку в графі «Тип WAN підключення» вибираємо той, з яким працює ваш провайдер:

 • Автоматичний IP,
 • Статичний IP,
 • PPPoE,
 • L2TP,
 • PPTP

Дізнатися це, а також ідентифікаційні дані, що вимагаються для підключення до інтернету, необхідно також у постачальника послуг. Найчастіше вони вказані в договорі.


Налаштування для Ростелеком (PPPoE)

Для PPPoE, зокрема у Ростелеком, потрібно ввести логін і пароль для підключення

статичний IP

При цьому типі від нас вимагається ввести IP адресу, маску і шлюз, а також DNS сервера провайдера.

Налаштування інтернету від Білайн (PPTP / L2TP)

PPTP і L2TP дуже схожі з налагодження, тому я їх вирішив об'єднати. Таке підключення використовує для своїх абонентів Білайн. Тут може бути набагато більше даних для введення, причому вони у різних провайдерів відрізняються, тому потрібно точно знати, що саме прописувати - дивіться уважно договір або зателефонуйте в підтримку клієнтів.

На цьому настройка wifi роутера ASUS RT-N10P завершена - можна користуватися бездротовою мережею та виходити через неї в інтернет.

сторінка моделі

RT-N10P на сайті Asus

Відео з налаштування маршрутизатора Асус

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика