Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Налаштування роутера ASUS RT-N10U

Наша компанія надає послуги з налаштування будь-яких роутерів . Якщо вам потрібна консультація по вибору роутера або його настройка, ви завжди можете звернутися в нашу по тел. 8 (499) 755-50-21.

8 (499) 755-50-21

На нашому сайті є велика кількість інформації з налаштування роутерів, а так же локальній мережі. У даній статті мова піде про налаштування роутера Asus RT-N10U.

Перед початком настройки роутера Asus RT - N 10 U ми рекомендуємо встановити на нього останню версію прошивки. Поточну версію можна подивитися в головному меню роутера.

Після розпакування роутера, потрібно підключити всі необхідні кабелю. Кабель вашого провайдера слід підключити в WAN порт роутера. Ми рекомендуємо проводити первинну настройку за допомогою підключення по кабелю, тому радимо вам підключити мережевий кабель в порт LAN. Кабель йде в комплекті з роутером. Інший кінець кабелю ви підключаєте в мережеву карту вашого комп'ютера. Включаємо роутер, переконуємося що він заробив (загорілися лампочки) і чекаємо приблизно хвилину. Після цього заходимо в будь-який браузер на вашому комп'ютері і вводимо в рядку сайту адресу "192.168.1.1". Якщо все підключено вірно і ви ввели правильну адресу, перед вами повинна з'явитися табличка для введення логіна і пароля пристрою. Новий роутер має інформацію "admin", "admin". Тобто логін і пароль однакові. Після введення даних ви потрапляєте на головну сторінку. Перед налаштуванням роутера слід подивитися поточну версію прошивки. Як правило версія досить стара, тому має сенс її оновити. На зображенні вище, ми показали де можна подивитися версію прошивки на роутері Asus RT-N10U. Завантажити останню версію ви зможете на сайті ASUS. А в розділі "Адміністрування" у відповідному пункті завжди є можливість поновлення. Чи не оновлюйте прошивку з підключення WI-FI, це може вивести з ладу роутер. Строго рекомендуємо оновлювати версію прошивки через кабельне підключення до комп'ютера.

Після оновлення ПЗ роутера, можна перейти безпосередньо до налаштування під вашого провайдера. Для цього переходимо в додаткові настройки і заходимо в пункт WAN.

Для цього переходимо в додаткові настройки і заходимо в пункт WAN

У ньому ми бачимо безліч параметрів. Нам потрібно знати тип WAN підключення. Це може бути PPPOE, Static IP, Dynamic IP, l2TP і т.д. Все залежить від провайдера, які надає вам послуги доступу в інтернет. Після вибору потрібного WAN підключення, ми заповнюємо всю необхідну інформацію далі. Це може бути логін / пароль, адреса сервера, ip адреси, mac адресу, DNS сервера і т.д. Після введення всіх налаштувань натискаємо кнопку Застосувати, яка знаходиться в нижньому правому куті. Роутер буде перезавантажений. Якщо все настройки введені вірно, інтернет по кабелю має запрацювати через пару хвилин. Якщо інтернет як і раніше немає, значить ви помилилися при введенні налаштувань вашого провайдера.

Звичайно ж обов'язковим пунктом буде настройка WI - FI роутера Asus RT-N10U. Для цього в Додаткових настройках заходимо в пункт бездротова мережа.

У пункті SSID ми повинні ввести ім'я нашої WI-FI мережі в англійській розкладці. Метод перевірки автентичності найкраще вказати WPA2. А в пункті Попередній ключ WPA нам буде потрібно написати пароль нашої WI-FI мережі. Мінімум має бути 8 символів. Всі інші настройки можна залишити за замовчуванням. Після цього можна натиснути Застосувати. Роутер перезавантажиться і в списку WI-FI мереж ви повинні побачити ваш роутер з назвою мережі, які ви самі придумали. На цьому базова настройка роутера роутера Asus RT-N10U завершена.

Якщо вам потрібно налаштувати роутер ASUS RT-N10U, ми пропонуємо виїзд майстра і настройку роутера у вас вдома або в офісі.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика