Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


На підході професійна відеокарта AMD Radeon Pro Vega 20

Компанія AMD продовжує розвивати асортимент графічних рішень для професіоналів. У базі даних гри Ashes of the Singularity днями «засвітився» відеоадаптер Radeon Pro Vega 20, призначений для використання в робочих станціях. В основі новинки, як вважають зарубіжні колеги, лежить 7-нанометровий графічний процесор Vega 20.

В основі новинки, як вважають зарубіжні колеги, лежить 7-нанометровий графічний процесор Vega 20

Спочатку передбачалося, що 7-нм GPU Vega 20 буде використовуватися переважно в прискорювачах машинного навчання Radeon Instinct, про що представники AMD розповіли на Computex 2018. Але, схоже, що його сфера застосування виявиться трохи більше.

Але, схоже, що його сфера застосування виявиться трохи більше

Що стосується самого Radeon Pro Vega 20, то зараз складно сказати чи стане даний відеоадаптер наступником пристроїв серії WX або Frontier Edition. Якщо говорити про його результати в Ashes of the Singularity, то вони виглядають не особливо вражаюче, що можна легко пояснити «вогкістю» інженерного зразка або графічного драйвера.

Якщо говорити про його результати в Ashes of the Singularity, то вони виглядають не особливо вражаюче, що можна легко пояснити «вогкістю» інженерного зразка або графічного драйвера

Крім того, в базі AOTS також був помічений поки безіменний відеоадаптер, що носить ідентифікатор 69A0. На думку зарубіжних колег, під даним позначенням ховається прискорювач на базі GPU Vega 12, який повинен знайти застосування в мобільних або настільних відкритих середньо-початкового рівня. Щодо можливих характеристик даного графічного процесора в даний момент ніякої інформації не надійшло.

джерела:
TechPowerUp
VideoCardz

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика