Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


На кордоні Білорусі та Литви черги автомобілів зменшилися

У зв'язку зі зниженням пропускної здатності на контрольно-пропускному пункті (КПП) Мядінінкай в понеділок утворилася величезна черга бажаючих в'їхати до Литви вантажних автомобілів.

"В кінці тижня у нас був збій системи контролю транзиту, але вже в суботу ми все виправили. Тих черг, які тоді виникли, вже немає. Є черга вантажних автомобілів в Мядінінкай, але там зменшилася пропускна здатність в зв'язку з тим, що майже всі автомобільні фури були сповнені, а перевірка заповнених машин триває довше ", - зазначила BNS т.в.о. відділу комунікації Департаменту митниці Егле Цібене.

За даними митників Білорусії, в даний час на КПП Мядінінкай-Кам'яний Лог в'їзду в Литву очікують 270 фур, на КПП Шальчининкай-Беняконі - 107, в Лаворішкес-Котловка - 100, а на КПП Райгардас-Привалко - 61 фура.

Представник Литовської асоціації автоперевізників "Linava" Вітаутас Клейнаускас BNS вказав, що в чергах стоять і литовські перевізники, але їх точне число невідоме.

На прикордонних пунктах Литви з Росією автомобільних черг немає.

У зв'язку зі зниженням пропускної здатності на контрольно-пропускному пункті (КПП) Мядінінкай в понеділок утворилася величезна черга бажаючих в'їхати до Литви вантажних автомобілів

Naujienų agentūros BNS informaciją
atgaminti visuomenės informavimo
priemonėse bei interneto tinklalapiuose
be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика