Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


МТС інтернет: як дізнатися баланс

Як Ви вже встигли, напевно, помітити, USB модеми та роутери все більше зустрічаються в будинках у абонентів стільникових операторів. Воно і зрозуміло, швидкості передачі даних і виходу в мережу на сьогоднішній день дуже високі, плюс до всього мобільність таких пристроїв дозволяє їх використовувати і при відпочинку на природі, і взяти з собою в кафе або на прогулянку. Та й хіба мало чого.

Та й хіба мало чого

Але, як правило, практично кожен другий користувач інтернету від компанії «МТС» не знає як можна дізнатися баланс свого рахунку і залишилися пакетів мегабайт на своєму тарифному плані, будь то «МТС Коннект-4» або який-небудь інший. У нашому матеріалі ми постараємося познайомити вас з усіма нам відомими способами і методами виявлення залишку кількості невитрачених мегабайт трафіку, а також, як дізнатися точний баланс на модемі «МТС».

Для вирішення поставленого завдання існує відразу кілька продуктивних методів її рішення, серед яких хотілося б відзначити наступні:

1. Якщо Ви використовуєте для виходу в інтернет USB модем на ноутбуці або ж нетбуці, то у Вас обов'язково повинна бути встановлена спеціальна програма «Коннект Менеджер», за допомогою якої Ви і здійснюєте підключення до серверів для виходу в мережу. Зверніть увагу, що перейшовши в меню на «Керування рахунком», в правому куті вікна даної програми Ви можете легко знайти кнопку «Перевірка балансу». Натисніть на неї і прямо в цьому ж вікні Ви побачите скільки грошей залишилося у Вас на рахунку.

2. Другий спосіб також пов'язаний з використанням програмного забезпечення «Коннект Менеджер» від МТС. В цьому випадку Вам потрібно перейти в поле «Ввести USSD комбінацію», потім набрати там * 100 #, а потім натиснути на клавішу «Відправити». Знову, як і в першому варіанті, в вікні відобразиться Ваш баланс.

3 3. З другим методом можна зв'язати і наступний. Якщо Ви маєте досвід розбору модему, а точніше, знімання задньої кришки і вилучення сім-карти, то зробіть це і вставте сімку в який-небудь телефон, увімкніть його і наберіть все ті ж * 100 #.

4. Ну і четвертий, також стає популярним спосіб - це вхід в особистий кабінет МТС або інтернет-помічник на офіційному сайті оператора. Попередньо, Ви повинні бути там зареєстровані. Якщо це вже зроблено, то зайшовши до свого кабінету, праворуч Ви виявите інформацію про стан Вашого особового рахунку та його балансі.

Ось, в принципі і все, про що нам сьогодні хотілося Вам розповісти. Сподіваємося, що з поставленим вище завданням Ви вже успішно впоралися і тепер добре знаєте, як дізнатися баланс на МТС інтернет і модемі.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика