Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


MSI готує ноутбук з процесором Intel Core i9-8950HK і парою прискорювачів GeForce GTX 1080

Перші відомості про підготовлювані процесорах Coffee Lake-H з'явилися ще в листопаді, коли розробники утиліти Aida64 оприлюднили перелік ще не анонсованих CPU від Intel. Днями в базі даних тестового пакета 3DMark був виявлений поки безіменний ігровий ноутбук Micro-Star International, обладнаний топовим процесором Intel Core i9-8950HK з розблокованим множником.

оприлюднили перелік

Що цікаво, компанію згаданому вище CPU в ігровому лептопі MSI склали два графічних адаптера GeForce GTX 1080, 32 гігабайти оперативної пам'яті і пара SSD-накопичувачів, об'єднаних в масив RAID 0. Іншими словами, інженери тайванського вендора зараз трудяться над надпотужним геймерським ноутбуком, здатним «змагатися» з Acer Predator 21 X .

Сам же шестиядерний процесор Core i9-8950HK працював на частоті від 2,9 до 3,9 ГГц в турборежимі. Як повідомляє портал VideoCardz , Процесори Coffee Lake-H будуть працювати спільно з чіпсетом Intel HM370.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика