Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Motorola представила свій перший смартфон на базі Android Go Edition. Він помітно гірше прообразу

Компанія Motorola анонсувала бюджетний смартфон Moto E5 Play Android Go Edition, який, як легко здогадатися, працює під управлінням Android 8.1 Oreo Go Edition .

Android 8.1 Oreo Go Edition, нагадаємо, є полегшеною версією Android 8.1 Oreo; Go Edition займає менше місця в пам'яті апарату, вимагає меншої кількості оперативки і допомагає економити трафік. Словом, варіант для найбільш простих і дешевих апаратів.

Moto E5 Play Android Go Edition помітно відрізняється від звичайної версії Moto E5 Play . Так, обсяг оперативної пам'яті зменшили з 2 до 1 Гбайт, ємність акумулятора знизили з 2800 до 2100 мА, а роздільна здатність екрану - з 1280 х 720 до 854 х 480 крапок. При цьому діагональ дисплея зросла - з 5,2 до 5,84 дюйма.

Інші характеристики не змінилися: Moto E5 Play Android Go Edition також має в своєму розпорядженні 16 Гбайт пам'яті, чотирьохядерним чіпсетом Snapdragon 425, сканером відбитків пальців (розташований на задній панелі за логотипом Motorola), камерами на 5 і 8 мегапікселів зі спалахами.

Інші характеристики не змінилися: Moto E5 Play Android Go Edition також має в своєму розпорядженні 16 Гбайт пам'яті, чотирьохядерним чіпсетом Snapdragon 425, сканером відбитків пальців (розташований на задній панелі за логотипом Motorola), камерами на 5 і 8 мегапікселів зі спалахами

У Європі новинка буде коштувати близько 110 євро.

Що з Росією - не зовсім зрозуміло. У квітні п рошла інформація , Що Lenovo, нинішній власник Motorola, припиняє діяльність свого підрозділу, який відповідав за маркетинг і продажі смартфонів в Східній Європі, Росії та країнах СНД. Представник Lenovo тоді повідомив, що це не повинно позначитися на поставках смартфонів Motorola на вітчизняний ринок. Втім, з тих пір пройшло вже кілька місяців, і свіжі смартфони Motorola (наприклад, з числа анонсованих в тому ж квітні) до Росії поки так і не дісталися.

Нагадаємо, що смартфони на Android 8.1 Oreo Go Edition також є в лінійках Nokia , ZTE , Alcatel і ряду інших виробників.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика