Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Модні аксесуари для ванної кімнати від Langberger

В асортименті інтернет-магазину Plitka.kiev.ua можна купити аксесуари для ванної кімнати від німецького бренду Langberger за доступними цінами.

Інтернет-магазин Plitka.kiev.ua прагне завжди надавати своїм клієнтам необхідні товари. Ми постійно розширюємо свій асортимент відповідно до потреб клієнтів. Останні колекції керамічної плитки, сантехніки, мозаїки, керамогранита - все це можна купити на нашому сайті. Крім того, у нас ви можете придбати аксесуари для ванної кімнати з колекцій Hotel line , Unique , Modern Line , Classic від торгової марки Langberger.

Не секрет, що саме аксесуари роблять особливу родзинку і надають свій неповторний стиль інтер'єру ванної кімнати. Як образ розкішної жінки завершують дорогі аксесуари, так і образ ідеальної ванної кімнати буде завершено за допомогою модних аксесуарів від німецького бренду Langberger. Мильниці, склянки з власниками, полотенцедержателі, гачки, щітки для унітаза і інші товари з колекцій Hotel line, Unique, Modern Line, Classic чекають свої покупців в інтернет-магазині Plitka.kiev.ua.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика