Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Мобільний Вай Фай Роутер - Купити 3G 4G мобільний Wi Fi роутер, модем wifi. Ціна і відгуки

  1. Дізнатися докладніше у фахівця-консультанта Залиште Ваш телефон, наш експерт зв'яжеться з Вами протягом...
  2. додаткова інформація

Дізнатися докладніше у фахівця-консультанта

Залиште Ваш телефон, наш експерт зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин і відповість на всі питання!

Залиште Ваш телефон, наш експерт зв'яжеться з Вами протягом 5 хвилин і відповість на всі питання

Завдяки сучасним пристроям користуватися інтернетом можна практично в будь-якому місці, просто і комфортно. Цьому сприяють такі пристрої як мобільний вай фай роутер.

На нашому сайті Ви зможете підібрати модель будь-якого цінового діапазону і практично всіх світових лідерів в цьому сегменті. Вибрати найбільш відповідний варіант не складе ніяких труднощів. За посиланнями нижче можна ознайомитися з модельним рядом роутерів 4G і 3G.

Ви зможете вивчити характеристики різних моделей, переглянути відгуки тих, хто вже користується даним товаром, порівняти моделі, які вас привабили. Ціни у нас найдемократичніші.

Можливо, самостійно остаточно визначитися з вибором вам буде складно, значить, вам допоможуть наші кваліфіковані фахівці. При необхідності вони підберуть вам і супутні товари. Тут вас чекає найширший вибір і прийнятні ціни.

Як правильно підібрати мобільний роутер

Вибираючи пристрій для мобільного інтернету, рекомендуємо звернути увагу на такі характеристики:

  • Швидкість передачі даних. Чим вона вища, ніж швидше буде серфінг в мережі. Процесор в пристрої має бути швидкий, пам'ять об'ємна, а прошивка якісна.
  • Підтримувані стандарти доступу. Зазвичай, сучасні мобільні роутери підтримують Wi-Fi і LAN інтерфейси. Для кабельного підключення LAN зазвичай є чотири порти. Якщо вам потрібно підключати через кабель більше техніки, то потрібно вибирати девайс з великою кількістю портів.
  • Якщо вам потрібно підключати через кабель більше техніки, то потрібно вибирати девайс з великою кількістю портів

    Через Wi-Fi інтерфейс можна підключати необмежену кількість техніки. Це і мобільні телефони, і планшети, і ноутбуки. На бездротову мережу краще встановити пароль, щоб обмежити несанкціоновані підключення.

  • Тип зв'язку. У дорогих моделях передбачена підтримка різних типів зв'язку, тому для них це неактуально. У різних провайдерів тип передачі даних може відрізнятися, по сему це важливо.

додаткова інформація

Найбільш популярними виробниками цієї техніки є Huawei, Sierra, ZTE, Novatel. Максимальна швидкість передачі, якої вони дозволяють добитися - це 63 Мбіт / с для стандарту 3G, за умови використання зовнішньою антеною і статичному прийомі.

Але навіть в ідеальних умовах домогтися такої швидкості в мережах третього покоління практично неможливо, тому на практиці вона нижче. Ця характеристика залежить не тільки від самого пристрою, але і від обраного оператора.

Ця характеристика залежить не тільки від самого пристрою, але і від обраного оператора

Деякі їх моделей дозволяють працювати відразу з двома операторами, їх принцип роботи аналогічний Двухсімочний телефонами. Існують мобільні 3G 4G WiFi роутери, основною перевагою яких є потужний прийом, сильна батарея, хороша внутрішня антена.

Є варіанти, де все характеристики збалансовані, немає чіткого акценту на щось одне. Вибір залежить від потреб кінцевого споживача.

Наш магазин допоможе вам купити мобільний роутер, найбільш відповідає Вашим потребам і за вигідною ціною, щоб користування інтернетом вам було в задоволення, а доступ до нього був всюди.

Дуже важливо, щоб інтернет був завжди під рукою, адже в цьому випадку ви зможете спілкуватися з друзями, працювати або шукати необхідну інформацію в будь-який час.

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика