Новостной блок

Ходячий робот фирмы «Одетикс»

Это именно тот случай, когда «милого» можно узнать не только по внешнему облику, но и по походке. Ходячий робот фирмы «Одетикс» (США) имеет шесть ног, обеспечивающих ему маневренность, и отличается от множества своих собратьев, предназначенных для работы в опасных зонах (например, на атомных электростанциях или химических производствах), не только конструкцией, но и способностью на ходу изменять свой рост и походку.


Подробнее ...
Главная


Мобільний модем інтернет для ноутбуків і ПК, купити, ціни, опис

  1. Мобільні модеми Забезпечити якісний доступ в Інтернет на високій швидкості практично в будь-якій...

Мобільні модеми

Забезпечити якісний доступ в Інтернет на високій швидкості практично в будь-якій точці земної кулі зможе сучасний портативний пристрій, що одержав назву "мобільний 3g модем".

Підключити такий гаджет до ПК, нетбуку або ноутбука можна через універсальну послідовну шину - ЮСБ роз'єм. Більш просунуті моделі мобільних модемів для Інтернету доповнені модулем вай фай для бездротової передачі даних і з'єднання з будь-якими мобільними гаджетами. Також можливе підключення антени 3G , Яка підсилює слабкий сигнал.

Які бувають мобільні модеми

Мобільні usb-модеми , Як правило, доповнені слотом для карти пам'яті і можуть мати додаткові опції, наприклад, роз'єм для підключення зовнішньої антени. На сучасному ринку можна виділити дві групи подібних пристроїв:

  • універсальні модеми, що працюють в мережах декількох мобільних операторів різних стандартів. Такі моделі ще називають двостандартну або універсальними модемами. Вони будуть прекрасно працювати як в GSM, так і в CDMA мережах, а деякі з них ще підтримують і 4G технології;
  • пристрої, що працюють тільки з одним стандартом - GSM (оператори МТС, Київстар, Лайф, Водафон) або CDMA (Інтертелеком, Піплнет).

Вони будуть прекрасно працювати як в GSM, так і в CDMA мережах, а деякі з них ще підтримують і 4G технології;   пристрої, що працюють тільки з одним стандартом - GSM (оператори МТС, Київстар, Лайф, Водафон) або CDMA (Інтертелеком, Піплнет)

У мережах стандарту GSM третього покоління швидкість прийому даних буде мати максимальне значення в межах до 63,3 мегабіт в секунду. Однак цей показник існує тільки в "теорії" при ідеальних умовах, а в реальному житті швидкість буде нижче.

З'єднання з глобальною мережею по GSM каналам з використанням технології HSPA + дозволяє досягти швидкості передачі даних від абонента на рівні 7,2 мегабіт в секунду. Оператори, що надають послуги доступу в Інтернет за технологією CDMA, використовують технології EV-DO Rev. A і Rev.B і забезпечують швидкість до 3,1 і до 14,7 Мбіт / с відповідно.

Вибираючи варіант мобільного інтернету, модем для ноутбука, ціна і тарифи від операторів зв'язку, необхідно розуміти, що безлімітний доступ до всесвітньої мережі на високій швидкості обійдеться недешево, особливо від українських GSM операторів. Компанія Інтертелеком, навпаки, пропонує швидкісний безлімітний Інтернет за прийнятними цінами. Щоб купити мобільний модем, залиште замовлення на сайті компанії HappyNet або зв'яжіться з нашими консультантами.

Автор: Роман

Читайте нас:

Голосование

Какой раздел вам наиболее интересен?
 
Яндекс.Метрика